KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bİraz uzun oldu ama hikayemi anlatayım sana canım. Ben 1 yıldır korunmuyorum canım. Ocak ayında 10 cm yumurtalık kist ameliyatı oldum kapalı ameliyat ile sağ yumurtalığım kendi etrafında ters dönmüştü ameliyatla düzelttiler.. Rutin kontrollerime gittim doktor gebeliğe engel bir durum yok 6 ay içerisinde olabilir hatta ameliyat temizliyo falan dedi.. Fakat gel gör ki bende hiç gebelik belirtisi olmadı ameliyattan 3 ay sonra kimyasal gebelik geçirdim tabi erken öğrendim şimdiki gibi o zamanda.. Bi heveslendik sevindik.. Değerim çok az artış gösteriyordu.. Sonra ben biraz bunalıma girdim folik asiti falan bıraktım ama yine de korunmadık eşimle gelirse allahtan düşüncesiyle.. Ağustos ayında tekrar ümitlendim dedim doktora gideyim ben bakayım duruma nedir enfeksiyon falan var mı.. Gittim smear tesit kültür vs hepsini yaptırdım doktor hiçbir sorun yok dedi. Her gün folik asit içmeye başladım. Ama istersen infertiliteden randevu oluştur detaylı testler yaptırırsın eşinle diye.. Bu arada ocakta ameliyat olduğum için doktor istersen ameliyatının üstünden 1 sene geçsin bekle dedi.. Bende beklemek istemiyordum bu kasımda adet görünce gidecektim infertiliteye.. Neyseki bebiş haberi aldık gerek kalmadı demek ki nasibi bu aymış.. Sabır çok önemliymiş..He bir de ilk defa ovulasyon seti satın aldım ve adetim biter bitmez takip ettim her gün test yaptım. 3 gün değerlendirdim yumurtlama haftasında.. Bir de etkisi var mı bilmiyorum adetim bitince şu bahsettikleri süt buharını uyguladım sadece 1 kere :KK70: Eğer bir sağlık sorunu yoksa tabi doktorunun takibiyle ve tevekkülle olacak inşallah canım benim kendini üzme herkesin bir hikayesi var eminim sana da güneş doğacak.:KK200:
Canım ben de 26 aydır evliyim. 11 aydır bebiş istiyoruz, bu süreçte 3 farklı doktora gittim. Yaşım 27 diye hepsi 1 sene dolsun dediler. Folik asit verip gönderdiler. Denemenin 9.ayında farklı bir doktora daha gittim. Ultrasonda hormonlarda bir sorun yok ama yine de yumurta takibi yapalım dedi. Femara kullandım, aralıklarla kontrole gittim. Doktor gelişmediğini söyledi. Regl olunca ikinci kez femaraya başlattı yani 10.ayımızdı. Bu sefer gelişti ve çatlama iğnesi oldum. Umutluydum ama negatifle sonuçlandı. Bu ay yeniden üçüncü ve son kez femaraya başlıyorum. Eşimde sperm testi verecek. Yine de olmazsa bana hsg çekilecek, sanırım infertilite grubuna girecem 😞 sonrası malum. Aşılama yada tüp bebeğe gönderirler sanırım. Tabi bu 11 ayın 9 ayında ovulasyon testi de kullandım.

Maşallah valla iyi yakalamışsiniz
Aslinda kendime soz vermistim erken ogrenmemek icin ama dayanamadim bu ay tek belirtim hic bir belirtimin olmayisiydi her ay sanci batma uyku hali hepsini yasayip negatif sonuc aldim bu ay da kesinlikle hic bir belirtim olmadi oyuzden merak edip erken yakaladim bu sabah itibariyle basladi ama belirtiler saglikla ilerler umarim

Kasım ayı gebelik planlayanlar piste alalım hepinizi 🤗 Bat Tarihi yeterli 😊

İSİMBAT SONUÇ
@HAbibte1 KASIM
@Emine19901 KASIM
@yoncakolyembenim1 KASIM👼😊👼
]@Feyzaakncc[/S]1 KASIM ❌
@lazkdn1 KASIM
@Mavera20481 KASIM❌
@gulayseT1 KASIM
@Ebruszrr1 KASIM
burcuu11 burcuu11 1 KASIM👼😊👼
@Bulut3471 KASIM
@hummy1 KASIM
@vaveylaaaaaa2 KASIM
@Hcrkn2 KASIM
@SevimliKedii2 KASIM
mavibeyazzz mavibeyazzz 2 KASIM👼😊👼
@maviesme2 KASIM
@esergry3 KASIM
@Annesiyim1233 KASIM
@Pimpiriklianneee3 KASIM
@Hayalimvarr4 KASIM
@Random334 KASIM
@Duygu_064 KASIM
H Hly55 4 KASIM👼😊👼
@Yusra305 KASIM
@dofh5 KASIM👼😊👼
@Senbilirsiniz5 KASIM
@umayklc6 KASIM
yyaprak yyaprak 6 KASIM
@Gzos6 KASIM
@Bahar_Darcan486 KASIM
@nergisgemi6 KASIM
@Mavissss17 KASIM
@Emek017 KASIM
@tgceeee8 KASIM
@misscheekbone8 KASIM
@Sedose8 KASIM
@Hemsiree2e8 KASIM
@Manoly349 KASIM
@Ruogasci9 KASIM
@anneadayim9 KASIM
@sz969 KASIM
@dk-ck10 KASIM
@Esen636310 KASIM
@HaticeK0610 KASIM
@Lalalala110 KASIM
@Linalya10 KASIM
@elba0010 KASIM
Yaz-ruzgari Yaz-ruzgari 10 KASIM
@Seyma9410 KASIM
@defne4586610 KASIM
@Yusrackfatma10 KASIM
@Zennep11 KASIM
@Cansinn1011 KASIM
@Fatma mehdi12 KASIM
@zeynepmuratselo12 KASIM
@yeshll13 KASIM
@cerenay00013 KASIM
@Gizemsu0713 KASIM
@Hedossss13 KASIM
@Hadibakalimdemetakalin13 KASIM
@Papatya386613 KASIM
@bynsym13 KASIM
@Dijlej13 KASIM
@Melikeben13 KASIM
@ladymiracle14 KASIM
@ayisigi-2814 KASIM
@Gazel211014 KASIM
@maviss_3414 KASIM
@Kaderr2714 KASIM
Drybgtr Drybgtr 14 KASIM
@Queenkbr15 KASIM
@L u n a15 KASIM
@mtmr15 KASIM
@ejce16 KASIM
@newmoon1016 KASIM
@Sadglozgrr17 KASIM
@Gokce679217 KASIM
@ESMA198717 KASIM
M mucizeanne20 17 KASIM
@ASD190517 KASIM
@sibak17 KASIM
@Princess9117 KASIM
@YarenSultan9218 KASIM
@Asi kedi18 KASIM
@Hcl18 KASIM
@RabiaIslam19 KASIM
@Hazbent19 KASIM
@suksuk19 KASIM
@Selin n20 KASIM
@Arianaa20 KASIM
@Ceviz hanim20 KASIM
@Asya29221 KASIM
@Sadglozgrr21 KASIM
@HiS21 KASIM
@HTCNM22 KASIM
@Sazaks22 KASIM
@Motiksa23 KASIM
@shtc23 KASIM
@maibu23 KASIM
@Mystery88823 KASIM
@cileklipapatya24 KASIM
@papatyamveben24 KASIM
@- Janna -24 KASIM
@LorenaEce24 KASIM
@kivircikkuala25 KASIM
@Betulx25 KASIM
@Mikasaa25 KASIM
@mavi guzel25 KASIM
@Beklemekyordu26 KASIM
@myteacher26 KASIM
@Sina763626 KASIM
@Miniminimoy27 KASIM
@Selin154827 KASIM
@Emine199027 KASIM
@Limonlu Su28 KASIM
A R Y A A R Y A 28 KASIM
Mavigrill Mavigrill 28 KASIM
@gulayseT29 KASIM
@Lavinya5830 KASIM
Merhaba sat 27 ekim ama 3 gün gecikmeli oldum dengem şaştı biraz bat 28 kasım gösteriyor takvimim beni de ekler misiniz listeye bu ay çok umudum yok iş yönünden sıkıntıdayız ama gene de listede olmak istiyorum.

Bebek haberini alan tüm arkadaşlara tebrikler, güzellikle, sağlıkla ilerlesin gebeliğiniz ve sağlıkla kavuşun yavrularınıza 🙏 Darısı bekleyen herkese 🙏 Ben az önce dayanamayıp yine erken gebelik testini yaptım belirsiz çizgi bile yok 🙄 adetime 8 gün var. Erken gebelik testi de 7-5 gün kala yapın diyor test üzerinde ama dayanamayıp yaptım yine. Sanırım bende de bisey yok bu ay 😒
Adetine 8 gün varsa denemeye devam et canım ne zaman tutar bilinmez ve varsa da erken gebelik testinde çıkmaz zaten hakkında hayırlısı olsun.

Canım ben de 26 aydır evliyim. 11 aydır bebiş istiyoruz, bu süreçte 3 farklı doktora gittim. Yaşım 27 diye hepsi 1 sene dolsun dediler. Folik asit verip gönderdiler. Denemenin 9.ayında farklı bir doktora daha gittim. Ultrasonda hormonlarda bir sorun yok ama yine de yumurta takibi yapalım dedi. Femara kullandım, aralıklarla kontrole gittim. Doktor gelişmediğini söyledi. Regl olunca ikinci kez femaraya başlattı yani 10.ayımızdı. Bu sefer gelişti ve çatlama iğnesi oldum. Umutluydum ama negatifle sonuçlandı. Bu ay yeniden üçüncü ve son kez femaraya başlıyorum. Eşimde sperm testi verecek. Yine de olmazsa bana hsg çekilecek, sanırım infertilite grubuna girecem 😞 sonrası malum. Aşılama yada tüp bebeğe gönderirler sanırım. Tabi bu 11 ayın 9 ayında ovulasyon testi de kullandım.
Pik görüyor musun peki ovulasyon testlerinde canım her zaman görülmüyormuş sanırım bilmiyorum da.. Bence çok erken o psikolojiye girmişsin canım yani yorucu bir sürece sokmuşsun gibi kendini biraz ara versen psikolojik olarak yeniden rahatladığında girsen bu sürece daha mı iyi olur senin için acaba diye düşündüm.. Belki o rahatlama döneminde herşey daha güzel olur ne dersin? Kısırım psikolojisine girmekte süreci zorlaştırabilir gibi geldi bana.

çatlatma iğnemin 4. günü bugün kasıklarımda sancı var adet olacakmışım gibi iğneden yaklaşık 36 saat sonra başladı bu sancı geçmedi hala hatta 36. Saatlerde beraberlikten sonra sancidan ölüyorum sandım normal mi acaba bilgisi olan var mı

Kızlar bakar mısınız bende daha pik yok mu sizce,😔 bugün kopkoyu olur diye bekliyordum hayal kırıklığı oldu bende ya

Eklentiler

• IMG_20211101_123752.jpg
    IMG_20211101_123752.jpg
    109,7 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar yorumunuz nedir acaba. BAT tarihim 4 Kasım klasik kaset test yaptım. Heyecan yapmak istemiyorum ama sizde ikinci çizgiyi görüyor musunuz?
Eki Görüntüle 2943507
Evet canım hayırlı olsun haberleri aldıkça günümüz güzelleşiyor 🌺🌺 ovulasyon testi yaptınız mı acaba ne zaman pik ve çatlama oldu belirtiniz var mıydı şimdiden eşekkğrler ve tekrar hayırlı olsın

Kızlar yorumunuz nedir acaba. BAT tarihim 4 Kasım klasik kaset test yaptım. Heyecan yapmak istemiyorum ama sizde ikinci çizgiyi görüyor musunuz? Bu arada testi öğleden sonra yaptım
Eki Görüntüle 2943507
Evet muhtemelen hamilesin kan ver netleştir benim 2 hamilelikte de erken yapmıştım senin gibi çıkmıştı

Canım tebrik ederim umarım sağlıkla kucağına alırsın. Ovulasyon testi yaptın mı pik ve çatlama hangi gündü ?
Tesekkur ederim bu ay elimde 2 3 tane ovulasyon testi vardi dahada almayi dusunmuyodum akisina birakicaktim adetin 14.gunu ayin 20 si yani pike cok yakindi 15.gunde cok koyu pikti ve son testimdi oyuzden catlama nezamandi bilmiyorum ben 15.gunu baz aldim hep

X