KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Canım ben de 26 aydır evliyim. 11 aydır bebiş istiyoruz, bu süreçte 3 farklı doktora gittim. Yaşım 27 diye hepsi 1 sene dolsun dediler. Folik asit verip gönderdiler. Denemenin 9.ayında farklı bir doktora daha gittim. Ultrasonda hormonlarda bir sorun yok ama yine de yumurta takibi yapalım dedi. Femara kullandım, aralıklarla kontrole gittim. Doktor gelişmediğini söyledi. Regl olunca ikinci kez femaraya başlattı yani 10.ayımızdı. Bu sefer gelişti ve çatlama iğnesi oldum. Umutluydum ama negatifle sonuçlandı. Bu ay yeniden üçüncü ve son kez femaraya başlıyorum. Eşimde sperm testi verecek. Yine de olmazsa bana hsg çekilecek, sanırım infertilite grubuna girecem sonrası malum. Aşılama yada tüp bebeğe gönderirler sanırım. Tabi bu 11 ayın 9 ayında ovulasyon testi de kullandım.

Maşallah valla iyi yakalamışsiniz
Aslinda kendime soz vermistim erken ogrenmemek icin ama dayanamadim bu ay tek belirtim hic bir belirtimin olmayisiydi her ay sanci batma uyku hali hepsini yasayip negatif sonuc aldim bu ay da kesinlikle hic bir belirtim olmadi oyuzden merak edip erken yakaladim bu sabah itibariyle basladi ama belirtiler saglikla ilerler umarim

Merhaba sat 27 ekim ama 3 gün gecikmeli oldum dengem şaştı biraz bat 28 kasım gösteriyor takvimim beni de ekler misiniz listeye bu ay çok umudum yok iş yönünden sıkıntıdayız ama gene de listede olmak istiyorum.

Adetine 8 gün varsa denemeye devam et canım ne zaman tutar bilinmez ve varsa da erken gebelik testinde çıkmaz zaten hakkında hayırlısı olsun.

Pik görüyor musun peki ovulasyon testlerinde canım her zaman görülmüyormuş sanırım bilmiyorum da.. Bence çok erken o psikolojiye girmişsin canım yani yorucu bir sürece sokmuşsun gibi kendini biraz ara versen psikolojik olarak yeniden rahatladığında girsen bu sürece daha mı iyi olur senin için acaba diye düşündüm.. Belki o rahatlama döneminde herşey daha güzel olur ne dersin? Kısırım psikolojisine girmekte süreci zorlaştırabilir gibi geldi bana.

çatlatma iğnemin 4. günü bugün kasıklarımda sancı var adet olacakmışım gibi iğneden yaklaşık 36 saat sonra başladı bu sancı geçmedi hala hatta 36. Saatlerde beraberlikten sonra sancidan ölüyorum sandım normal mi acaba bilgisi olan var mı

Kızlar bakar mısınız bende daha pik yok mu sizce, bugün kopkoyu olur diye bekliyordum hayal kırıklığı oldu bende ya

Eklentiler

• IMG_20211101_123752.jpg
    109,7 KB · Görüntüleme: 62
Kızlar yorumunuz nedir acaba. BAT tarihim 4 Kasım klasik kaset test yaptım. Heyecan yapmak istemiyorum ama sizde ikinci çizgiyi görüyor musunuz?
Eki Görüntüle 2943507
Evet canım hayırlı olsun haberleri aldıkça günümüz güzelleşiyor ovulasyon testi yaptınız mı acaba ne zaman pik ve çatlama oldu belirtiniz var mıydı şimdiden eşekkğrler ve tekrar hayırlı olsın

Kızlar yorumunuz nedir acaba. BAT tarihim 4 Kasım klasik kaset test yaptım. Heyecan yapmak istemiyorum ama sizde ikinci çizgiyi görüyor musunuz? Bu arada testi öğleden sonra yaptım
Eki Görüntüle 2943507
Evet muhtemelen hamilesin kan ver netleştir benim 2 hamilelikte de erken yapmıştım senin gibi çıkmıştı

Canım tebrik ederim umarım sağlıkla kucağına alırsın. Ovulasyon testi yaptın mı pik ve çatlama hangi gündü ?
Tesekkur ederim bu ay elimde 2 3 tane ovulasyon testi vardi dahada almayi dusunmuyodum akisina birakicaktim adetin 14.gunu ayin 20 si yani pike cok yakindi 15.gunde cok koyu pikti ve son testimdi oyuzden catlama nezamandi bilmiyorum ben 15.gunu baz aldim hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…