KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Buda 3 saat sonra yaptigim erken gebelik testi😊

Eklentiler

• 20211101_092947.jpg
    20211101_092947.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 110
Canım net şekilde çizgi çıkmadığı sürece umutlanma, çünkü benimde kaç kez böyle hayali çizgi var gibiydi hep negatifle sonuçlandı. Bi saatten sonra olmayan çizgiyi de görmeye başlıyor insan 😃
3 saat sonra boyke cikti

Eklentiler

• 20211101_092947.jpg
    20211101_092947.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 106
Herkese merhabalar beklenen adet tarihim 1Kasım ve bende çift çizgiyi gördüm Allah’ıma çok şükür 🙏darısı buradaki güzel haber bekleyen tüm arkadaşlarımın başına dualarım sizlerle…inşallah her şey yolunda gider sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder rabbim☺️
Senide 3 evetle uğruluyoruz Hoçcağal 😁😁 Rabbim sağlikla kucağına almayı nasip etsin hayırlı olsun 🌸🌸😊

Gerçekten nasip canım. Bende kullanayım çünkü daha da ilerlerse kötü olur. Senin kaçıncı denemede olmuştu bebiş? Bir de sperm hsg falan bakmış mıydın?
Bİraz uzun oldu ama hikayemi anlatayım sana canım. Ben 1 yıldır korunmuyorum canım. Ocak ayında 10 cm yumurtalık kist ameliyatı oldum kapalı ameliyat ile sağ yumurtalığım kendi etrafında ters dönmüştü ameliyatla düzelttiler.. Rutin kontrollerime gittim doktor gebeliğe engel bir durum yok 6 ay içerisinde olabilir hatta ameliyat temizliyo falan dedi.. Fakat gel gör ki bende hiç gebelik belirtisi olmadı ameliyattan 3 ay sonra kimyasal gebelik geçirdim tabi erken öğrendim şimdiki gibi o zamanda.. Bi heveslendik sevindik.. Değerim çok az artış gösteriyordu.. Sonra ben biraz bunalıma girdim folik asiti falan bıraktım ama yine de korunmadık eşimle gelirse allahtan düşüncesiyle.. Ağustos ayında tekrar ümitlendim dedim doktora gideyim ben bakayım duruma nedir enfeksiyon falan var mı.. Gittim smear tesit kültür vs hepsini yaptırdım doktor hiçbir sorun yok dedi. Her gün folik asit içmeye başladım. Ama istersen infertiliteden randevu oluştur detaylı testler yaptırırsın eşinle diye.. Bu arada ocakta ameliyat olduğum için doktor istersen ameliyatının üstünden 1 sene geçsin bekle dedi.. Bende beklemek istemiyordum bu kasımda adet görünce gidecektim infertiliteye.. Neyseki bebiş haberi aldık gerek kalmadı demek ki nasibi bu aymış.. Sabır çok önemliymiş..He bir de ilk defa ovulasyon seti satın aldım ve adetim biter bitmez takip ettim her gün test yaptım. 3 gün değerlendirdim yumurtlama haftasında.. Bir de etkisi var mı bilmiyorum adetim bitince şu bahsettikleri süt buharını uyguladım sadece 1 kere :KK70: Eğer bir sağlık sorunu yoksa tabi doktorunun takibiyle ve tevekkülle olacak inşallah canım benim kendini üzme herkesin bir hikayesi var eminim sana da güneş doğacak.:KK200:

Gerçekten nasip canım. Bende kullanayım çünkü daha da ilerlerse kötü olur. Senin kaçıncı denemede olmuştu bebiş? Bir de sperm hsg falan bakmış mıydın?
Bizim seninle süreclerimiz aynı işleyecek gibi görünüyor canım

Gözünüz aydın normal teste çıkmamış ama burda bariz belli 🤗🤗
Tesekkur ederim yumurtlamanin 10.gunuydu dun yaptigimda ben gorebiliyodum ama resimde cikmiyodu bu sabahta kaset test ayniydi ama vardi cizgi sasi bakarak anca gorebiliyodum yani😅esimde inanmayinca erken gebelik yaptim bugun 11.gun yumurtlama sonrasi

Kızlar biri demişti ki sağlık ocağından test yapınca 2 saat sonra halk sağlığı gov'dan sonuca bakabiliyorsun, ben bulamadım. Nasıl bakabilirim? Mavigrill Mavigrill sen bakmıştın heralde canım
Ertesi günü öğlen öğrendim canım kan verirken barkodun resmini çekip siteden ögreniyormuşsun

Tesekkur ederim yumurtlamanin 10.gunuydu dun yaptigimda ben gorebiliyodum ama resimde cikmiyodu bu sabahta kaset test ayniydi ama vardi cizgi sasi bakarak anca gorebiliyodum yani😅esimde inanmayinca erken gebelik yaptim bugun 11.gun yumurtlama sonrasi
Maşallah valla iyi yakalamışsiniz

Saglikli 2 evladim var nasip olursa bu 3. Ama mayista kimyasal bi gebeligim oldu oyuzden kalp atislarini duyana kadar emin olamiyorum
Bat tarihi vermemişsin listede adını göremedim 😊 3 ya da 4 Kasim mıydı ?

1 ve 2 KASIM Bat tarihli minnoş anne adaylari test yapanlar sonuçları öğrenelim 😊😊😊🌸🌸🌸

X