KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

yoncambenim Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah çoook sevindim benim içim kıpır kıpır oldu yaa
Ben ovulasyon kullanamıyorum stres yaptığım için. Reglden itibaren 10.günde bir gün arayla ilişki yaşayıp denemeyi düşünüyorum. İnşallah bu ay olur. Hamişlerin duası kabul olurmuş bizim içinde dua eder misin canımm

Dualarım hep burda güzel haber bekleyen hanımlar için hepimiz kimse kimseyi bilmeden akrabalarımzda yakın olduk Allah hepinizin karnını doldursun sağlıklı bebişlerle

Bugün tekrar kontrole gittim, doktorum son kez femara kullanıcaz dedi. Bu hafta eşime sperm testi yapılacak. Bu ay da olmazsa, bana hsg çekilecekmiş, ona göre yol alacağımızı söyledi. Bu ay pozitiflere kavuşmak duasıyla

Sabah 4.idrarımla falan yaptım herhalde atomlarına ayırdım gene benim gördügümü sizde görüyo musunuz

Eklentiler

• 0DCF5A70-AC96-45D4-AA13-AB5A6AD3727B.jpeg
    101,7 KB · Görüntüleme: 108
Canım hiç stres yapma allahın izniyle olacak inşallah bende hsg randevusu alacakken bebiş haberi aldım dua ediyorum inşallah bebek haberi alacağız Arya dan

Kesin görürsünn
Sabah 4.idrarımla falan yaptım herhalde atomlarına ayırdım gene benim gördügümü sizde görüyo musunuz
Ben göremedim kuzum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…