KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Canım tebrikler umarım sağlıkla ilerler . Bata kaç gün vardı. Ovulasyon yaptın mı ? Birde belirtin varmıydı acaba
Batım 1 kasımdı ovuluyasyon testlerini kullandım ilk ayda oldu 🙏🏻 Valla belirtim hiç yoktu hatta adet olucam galiba diye ped bile koymuştum ki halada adet olucak gibi bi his var .. 🤦🏼‍♀️ Kan verince rahatlıcam ..
hamileysen ovuluyasyon testleri son günler koyulaşıyomuş bi kaç arkadaş yaptı bende merakdan gidip yaptım koyuydu, hemen gebelik testi yaptım çıktı çizgiler😍 gebelik düşünüyorsanız kesinlikle ovuluyasyon takibi yapın 😍

Batım 1 kasımdı ovuluyasyon testlerini kullandım ilk ayda oldu 🙏🏻 Valla belirtim hiç yoktu hatta adet olucam galiba diye ped bile koymuştum ki halada adet olucak gibi bi his var .. 🤦🏼‍♀️ Kan verince rahatlıcam ..
hamileysen ovuluyasyon testleri son günler koyulaşıyomuş bi kaç arkadaş yaptı bende merakdan gidip yaptım koyuydu, hemen gebelik testi yaptım çıktı çizgiler😍 gebelik düşünüyorsanız kesinlikle ovuluyasyon takibi yapın 😍
Hayırlı olsun 🐞😊 sağlıkla ilerlesin inşallah 🤲

Selam :KK3:
Hamile olanları tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin.
Hamile olmayanları ve bekleyenleri Allah en kısa zamanda kavuştursun inşallah..

Bat 3 Kasım ama dün regl işaretleri gelmeye başladı. İki günde falan sökülüp gelir. Kasım önceki uğurunu getirmedi bu sefer bana. Vardır bir hayır..

Biraz ara verip tedaviye ve testlere odaklanmak istiyorum. Bir de soğan kürü yapmak istiyorum. Takvime göre sonraki bat 29 Kasım gibi görünüyor ama ben ara veririm o yüzden burayı takip etmem sanırım..

Henüz adet olmadım ama olurum sabah test yaptım kalbin kadar temiz bi tek cızgi adet olmam gereken tarih 3 Kasım oldu mu yazayım gelecek olan reglim de 1 Aralık beni siz ekleyin kasıma 🤗 olsa bence cıkardı

X