KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

yoncambenim yoncambenim Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah çoook sevindim benim içim kıpır kıpır oldu yaa ❤️
Ben ovulasyon kullanamıyorum stres yaptığım için. Reglden itibaren 10.günde bir gün arayla ilişki yaşayıp denemeyi düşünüyorum. İnşallah bu ay olur. Hamişlerin duası kabul olurmuş bizim içinde dua eder misin canımm ❤️

yoncambenim yoncambenim Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah çoook sevindim benim içim kıpır kıpır oldu yaa ❤️
Ben ovulasyon kullanamıyorum stres yaptığım için. Reglden itibaren 10.günde bir gün arayla ilişki yaşayıp denemeyi düşünüyorum. İnşallah bu ay olur. Hamişlerin duası kabul olurmuş bizim içinde dua eder misin canımm ❤️
Dualarım hep burda güzel haber bekleyen hanımlar için hepimiz kimse kimseyi bilmeden akrabalarımzda yakın olduk😍🙏🏻 Allah hepinizin karnını doldursun sağlıklı bebişlerle🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Bugün tekrar kontrole gittim, doktorum son kez femara kullanıcaz dedi. Bu hafta eşime sperm testi yapılacak. Bu ay da olmazsa, bana hsg çekilecekmiş, ona göre yol alacağımızı söyledi. Bu ay pozitiflere kavuşmak duasıyla 🤲

Sabah 4.idrarımla falan yaptım herhalde😂😂 atomlarına ayırdım gene benim gördügümü sizde görüyo musunuz

Eklentiler

• 0DCF5A70-AC96-45D4-AA13-AB5A6AD3727B.jpeg
    0DCF5A70-AC96-45D4-AA13-AB5A6AD3727B.jpeg
    101,7 KB · Görüntüleme: 108
Bugün tekrar kontrole gittim, doktorum son kez femara kullanıcaz dedi. Bu hafta eşime sperm testi yapılacak. Bu ay da olmazsa, bana hsg çekilecekmiş, ona göre yol alacağımızı söyledi. Bu ay pozitiflere kavuşmak duasıyla 🤲
Canım hiç stres yapma allahın izniyle olacak inşallah bende hsg randevusu alacakken bebiş haberi aldım dua ediyorum inşallah bebek haberi alacağız Arya dan:KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

Kızlar tüm gelişmeleri size yazıyorum uğur getirdiğinize inanıyorum o yüzdenn bugünkü beta hcg değerim 321 çıktı.. 3 katı artış göstermiş. Haftaya bugün doktora gidicem inşallah keseyi görürüm :KK200::nazar::KK51:
Kesin görürsünn🥰
Sabah 4.idrarımla falan yaptım herhalde😂😂 atomlarına ayırdım gene benim gördügümü sizde görüyo musunuz
Ben göremedim kuzum ya 🥺

X