KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Amin canım cümlemize insAllah 🤲🤗 sen test yaptın mı hiç yumurtlaman ne zamndi
Ben hiç ovu testi kullanmıyorum ama genelde 13.gunu catladigini hissediyorum.bende 13.gun kasik ağrısı ve şişlik olur.bu ay en son 11.gun oldu onda da hemen ayağa kalkıp banyo yaptım çok zor ama Allah tan umut kesilmez

Ben hiç ovu testi kullanmıyorum ama genelde 13.gunu catladigini hissediyorum.bende 13.gun kasik ağrısı ve şişlik olur.bu ay en son 11.gun oldu onda da hemen ayağa kalkıp banyo yaptım çok zor ama Allah tan umut kesilmez
Aynen canım hayırlısı olsun Umut olmalı zaten her zaman ben de ilk defa kullandım ovu testi bakalım canım

Canım yaptim kopurme falan olmadı senin nasıl oldu 🤦🏼‍♀️
Köpürdü beyaz üstünü kapladı. Ama ham çamaşır suyu iile değilde Domestos tarzı çamaşır suyu vardı. Onu denedim. Ama onunda, sütünde çamaşır suyu yazıyordu Yarın ham olanla, bir daha deneyim bakalım. Gerçi inandıgımozdan değil ama merak işte 😂

Canım adet oldum ben, bugün 3.günüm ama öyle böyle bir adet değil. Kocaman kocaman pıhtılar geldi hep, kaç defa kıyafet değiştirdim hatırlamıyorum dün. Normalde az olur...

Bir de ben artık ara veriyorum biraz, dün akşam eşimle tartıştık. Gerçekten fazlasıyla yoruldum, boşveriyorum. Artık bu durum ikimizi de yıpratmaya başladı.
Canım üzme kendini. Bu süreçte oluyor maalesef eş ile tartışmalar. Yoruluyorsun sıkılıyorsun olmayacak düşüncesine kapılıyorsun. Ama yapma bunu kendine bu sürecin seni yıpratmasına izin verme. Bak beni biliyorsun 4 yılı aşkın zamandir olmuyor sebepsiz hemde. Ama ben her ay olacak umudu ile devam ediyorum. Üzülmüyor muyum hemde çok... sende sakin kendini bırakma azmine devam et lütfen. Tabi ara vermek yada vermemek sana bağlı. Keşke biraz bu süreci kendine stres yapmadan devam edebilsen. Inanıyorum ben hepimiz o güzel haberi vereceğiz. Keşke bu ay MFK denesn belki vesilen o dur.

Hayırlı olsun hamileliyiniz🙏🏼 İnşa Allah sağlıcakla kucağınıza alırsınız. Bir şey sormak istiyorum ağrılarınız varmı hala? Ne kadar davam etdi onlar?
Teşekkür ederim inşallah 🙏🏻❤ mide yanmam vardı 10 gün kadar devam etti. Kasıklarım hala ağrıyor. Başımda hala ağrıyor. Diğerleri geçti çok şükür şimdilik pek sıkıntım yok. Sadece dün çok hasta gibi oldum yataktan kalkamadım halsizlik ve göz kararmasından ama iyiyim şu anda. 🌼🌼

Günaydın,
akşam beta HCG baktırdım 76.38 çıktı sabahki testim de hala silik ve reglime üç gün var bir problem var mıdır? Kasıklarım hala ağrıyor eşime de söylemedim henüz acaba ikinci kan testini ne zaman yapayım bilgisi olanlar yardım edebilir mi.

Eklentiler

• a78e633d-51ef-4e33-97a2-3427f2029e2b.jpg
    a78e633d-51ef-4e33-97a2-3427f2029e2b.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 43
Arkadaşlar hamile olup bacakları ağrıyan var mı ben daha regl olmadım ama sağ bacagim ağrıyor
Dün komple vucüdüm ağrıyordu. Ondan önce sağ bacağımda ağrıyordu ertesi sanki etlwrimi kesiyorlar gibi tenin acıyordu ve belden aşağım ağrıdan kopacaktı. Sabah Bi başladı geceye kadar devam etti ilaç içmeseydim daha da devam ederdi. Hala hafif ağrı var mesela.

Günaydın,
akşam beta HCG baktırdım 76.38 çıktı sabahki testim de hala silik ve reglime üç gün var bir problem var mıdır? Kasıklarım hala ağrıyor eşime de söylemedim henüz acaba ikinci kan testini ne zaman yapayım bilgisi olanlar yardım edebilir mi.
Güzel çıkmış değer 🙊 2 gün sonra tekrar yaptırın 2 kat artması gerekiyor 🌼🥳

Günaydın,
Günaydın ❤️
Daha reglin bile gelmemiş değerin 70 üzeri çıkmıs kuzu
Bence gayet iyi 🥰
Test silik gibi geldi banada bu değere göre ama artık senin için önemli olan kan değeri ve o gayet güzel=) testi boşver artık
Normalde 2 günde bir kontrol ediyorlar iki katına düzenli şekilde artış var mı diye, o zaman sağlıklı ilerlemiş oluyor
Zaten seninde regle üç gün kalmıs
Bekle o gün yaptırırsım tekrar 😊

Güzel çıkmış değer 🙊 2 gün sonra tekrar yaptırın 2 kat artması gerekiyor 🌼🥳
Dün komple vucüdüm ağrıyordu. Ondan önce sağ bacağımda ağrıyordu ertesi sanki etlwrimi kesiyorlar gibi tenin acıyordu ve belden aşağım ağrıdan kopacaktı. Sabah Bi başladı geceye kadar devam etti ilaç içmeseydim daha da devam ederdi. Hala hafif ağrı var mesela.
Bende ağrım var diye korkuyordum teşekkür ederim okudum Allah sizlere de şifa versin. Bu arada 29 nda kan verdim ikinciyi 1 nde mi vereyim 2 snde mi?

Günaydın ❤️
Daha reglin bile gelmemiş değerin 70 üzeri çıkmıs kuzu
Bence gayet iyi 🥰
Test silik gibi geldi banada bu değere göre ama artık senin için önemli olan kan değeri ve o gayet güzel=) testi boşver artık
Normalde 2 günde bir kontrol ediyorlar iki katına düzenli şekilde artış var mı diye, o zaman sağlıklı ilerlemiş oluyor
Zaten seninde regle üç gün kalmıs
Bekle o gün yaptırırsım tekrar 😊
ya öyle hissediyorum ki bu güzel kalbin sahibinde de bir minnoş var ❤
bende sizi böyle güzel sorular sorarken bulurum inşallah🤲
regl günü yaptırayım o zaman 🥰👶

Bende ağrım var diye korkuyordum teşekkür ederim okudum Allah sizlere de şifa versin. Bu arada 29 nda kan verdim ikinciyi 1 nde mi vereyim 2 snde mi?
Bende çok korkmuştum dün grip falan oluyorum sandım ama drğilmiş yok böyle bir ağrı. Çok kötüydü. İki tarihte uygun istediğiniz gün verin sorun olmaz önemli olan arada 2 gün olması 🌼

Teşekkür ederim cnm cevabın için geçmiş olsun dikkat et kendine bebisinde hayırlı olsun bizlere de şu et canım 😊

X