KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

kızlaaar kasım olarak kabul edermisiniz acaba bilemiyorm ama 28.10 son regl
ama tüp bebek yaptırdhm için 17 kasımda transferm oldu veee hamileeymm
Hayırlı olsun canım Allah tamamını erdirsin benimde kardeşim Çarşamba transfer olacak insAllah siz nerede yaptırdınız ve ilk mi aceba onun 2. Olacak ilk olmadı şimdi tekrar yapılacak bakalım dua et canım sende ona insAllah onunda olur

Sonuç negatif çünkü hamile olmadığıma o kadar emindim ki

Eklentiler

• 16381194231294838764128948766815.jpg
    125,4 KB · Görüntüleme: 58
Sonuç negatif çünkü hamile olmadığıma o kadar emindim ki
Canim hayırlısı neyse o olsun üzülmek yok düşünmek hiç yok bu ay mfk denesen mi aceba ya herkes deniyor her yerde karşıma çıkıyor bu ay ben de değilsem hamile denemeyi düşünüyorum açıkçası ama bakım şu iki gün geçsin varsa da salidan sonra kan veririm anca geçmeden vermem zaten hakkımızda hayırlısı olsun canım

Bat 28 kasım

Değerlendirin ilk defa yapıyorsanız. Bazen bu yumurtlama oluyor. Ama bazende ertesi gün pik yapıyor. Sperm sorunu varsa çatlamayı yakalamak önemli..
Var mi yok mu sorun bilmiyoruz hic bakilmadi tam degerlendiricekken esim isten cagirildi gece gec saat falan farketmez heralde degil mi

ederm tabkiiide etmezmiyim bu süreç pskolojik olarak çok zor tabbim tüm isteyenlere kardesine tez zamanda hayırlı evlat nasip etsn benm ilk denememdi bahçeci umutta cem beyde yaptırdım çok başarılı bir doktor

Sürecinizi anlatabilir misiniz? Bende bu ay tüp bebeğe başladım..
canmm önce vitamninlere başlanıyor daha sonra regl 2. günü büyütme iğnlerine bu aralarda sizi çağrılıyolar yumurtalar yeterli büyüdümü diye istenilen boyuta geldiğinde toplanıyor eşinizde aynı gün sperm veriyor daha aonra birleştiriyorlar size çizilen plana göre 3.gun yasa5. gun transfer ediliyor yada 3.-5 gunlerinde donduruyolar bir sonraki ay transfer ediliyor rahminize bagkı yani umarm hayılrısı olur sağlkla alıesınız bebiişinizi kucagnza

ederm tabkiiide etmezmiyim bu süreç pskolojik olarak çok zor tabbim tüm isteyenlere kardesine tez zamanda hayırlı evlat nasip etsn benm ilk denememdi bahçeci umutta cem beyde yaptırdım çok başarılı bir doktor
Aminnnnn aminnnnSaol canim ya onunda Bülent tıraş işte 2. Olacak ilki tekti bu ikiz olacak nasipse insAllah tutunur bu defa bakalım isteyen herkese nasip etsin rabbim

Var mi yok mu sorun bilmiyoruz hic bakilmadi tam degerlendiricekken esim isten cagirildi gece gec saat falan farketmez heralde degil mi
Yok yok.. takipte kalın o zaman yarın da aynı saate yapın eğer pik daha koyu olursa gene değerlendirin. Pik silinirse çatlamadır kesin değerlendirin

Ben sün kontrole gittim. Sağ 10,sol 11mm en büyüğü. İlaç dozu yeterli görüldü sadece doktor Çarşamba 1 kutu daha vereceğini söyledi.. öyle olunca Çarşamba Perşembe ipne vurulmuş olacağım. Cuma günü çatlama iğnesini mi vurulacağım.. Bilginiz var mı? Herkes çatlatma iğnesi vuruluyor mu?

Yok yok.. takipte kalın o zaman yarın da aynı saate yapın eğer pik daha koyu olursa gene değerlendirin. Pik silinirse çatlamadır kesin değerlendirin
Az once tekrar yaptim catlamis mi sizce malesef daha degerlendiremedik

Eklentiler

• 20211128_222252.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 36
Bu arada bugün 6.iğneyi yaptm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…