KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Aralık demek istedim kafam yerinde değil siz dışında kimseyle de paylaşamadım emin değilim
Benim de 18 i pikti sadece ağrım ve akıntım olunca elimdeki ovulasyon testini yapmıştım. Onun dışında takip etmedim. Benimde bugün 10. Gün bende yarın yapayım. Bende de laboquik gebelik testi var daha önce hiç silik ÇiZgi bile görmemiştim bu markada. Bence değeriniz yükselmeye başlamış darısı bize 🙏

Son düzenleme:
Benim de 18 i pikti sadece ağrım ve akıntım olunca elimdeki ovulasyon testini yapmıştım. Onun dışında takip etmedim. Benimde bugün 10. Gün bende yarın yapayım. Bende de laboquik gebelik testi var daha önce hiç silik ÇiZgi bile görmemiştim bu markada. Bence değeriniz yükselmeye başlamış darısı bize 🙏
Benimde 18;pik 20 Kasım çatlama dün test yaptım silik çıktı ama siz yaptınız mı test aceba bat ne zaman sizin bu arada

Kızlar birçok kişi yazmış, etiketlemiş ama cevaplayamadım kusura bakmayın, bugün doğum günümdü. Eşime bu günümde mutlu haber vermeyi çok istemiştim ama olmadı. Dün akşam akıntıyla başlayan regl bugün çok fazlalaştı ve pıhtılaşma oldu. Korkutucu birşey 🤦🏻‍♀️ ağrı kesici içtim ağrım anca kesildi...

C charlottes sonucunu gördüm, burada adet olup gebeliği devam edenler de oldu ♥️ senin de öyle olabilir.
Doğum günün kutlu olsun 🥳🥳🥳
Bende rahim duvarı bir şey kalmadı canım. Test hala pozitif ama 2 güne negatife dönecektir. Problem değil, deneyeme devam edeceğiz. Ne diyorduk bugünlere şükür 🤗

Doğum günün kutlu olsun 🥳🥳🥳
Bende rahim duvarı bir şey kalmadı canım. Test hala pozitif ama 2 güne negatife dönecektir. Problem değil, deneyeme devam edeceğiz. Ne diyorduk bugünlere şükür 🤗
Sağol canım ❤️
Ben de çok acayip bir regl yaşıyorum, çok fazla. Ve ciğer gibi kocaman kocaman pıhtılar geliyor, çok tedirgin oldum. 🤦🏻‍♀️ ped falan tutmuyor artık benii hiç böyle olmazdı

Sağol canım ❤️
Ben de çok acayip bir regl yaşıyorum, çok fazla. Ve ciğer gibi kocaman kocaman pıhtılar geliyor, çok tedirgin oldum. 🤦🏻‍♀️ ped falan tutmuyor artık benii hiç böyle olmazdı
Benim de öyle. Hatta pede çok az kan geliyor ama tuvalete oturunca avuç kadar pıhtı geliyor 🤦🏻‍♀️

Sağol canım ❤️

Benim de öyle. Hatta pede çok az kan geliyor ama tuvalete oturunca avuç kadar pıhtı geliyor 🤦🏻‍♀️
Rahim temizleniyor işte maaşallah maaşallah 😂 ben pıhtı gelince mutlu oluyorum temizleniyor oh diye 😅

Ballgrill hanım beni Kasım listesinden çıkarın çünkü hormonal bir gecikmem var, şimdi ilaçsız nasıl doğal bir şekilde regl olurum onu düşünüyorum. Kendiliğimden adet olmayı bekleyeceğim bu kez zira ilaçla sahte yapay regl olmaktan bıktım. Hayırlısı umut önümüzdeki aylara kaldı artık. Adet olmadan uzun bir süreden sonra yumurtlayıp gebe kalanlardan olurum belki. İnşaAllah 🤲🏻

X