KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Merhaba arkadaşlar benimde bat 12 Aralık.. 1 yıldır deniyoruz ama olmuyor sebepsiz benim gibi uzun süredir deneyen veya özel birşeyler yapanlar var mi .. yaşım 35 ve 3.5 yaşında bir kızım var bu arada

Çatlamış ama bu kadar hızlı hiç denk gelmemiştimmuhakak değerlendirin. Ama yarın da bi daha yapın 2 gibş teyit edin çatladığını
Bende pco var ama onla alakali olabilir mi acaba bide dun 3 bucuk gibi yapmistim bugun 7 de yaptim ve ikinciyi de az once yaptim

Mfk ne

Gamzeli25

Bende pco var ama onla alakali olabilir mi acaba bide dun 3 bucuk gibi yapmistim bugun 7 de yaptim ve ikinciyi de az once yaptim
Beni ve arya öyle oluyordu. Bizde doktor pko görüntüsü var dedi ama kistik değiller. Teyit için şöyle yapabilirsiniz. Ya Pazartesi salı doktora gidebilirsiniz. Yumurta gelişip çatladı ise rahimde sıvı görünüyor ama 1 gün falan sürüyor. Ya da çatlamadan sonraki 7.gün progestron ölçtürerek teyidini yapabilirsiniz..

Ama biz ne olur ne olmaz degerlendirelim ilk ovulasyon testi deneyimim o yuzden biraz bilgisizim bu konuda tesekkurler yardimlariniz icin

A R Y A
Ne durumdasın canım. 3 gündür bakamıyorum buraya. Çok mesaj birikmiş seni bulamadım mesajlarda. Son durum ne?

Niye böyle oluyor acaba
Canım bi doktora görün istersen daha önce olmayan bi durumsa normal değildir daha onceden de adetlerin böyleyse iyi bişey pıhtı atması, günde dolu dolu 3 4 ped sonrası iyi değil bilgin olsun

Benim de 1 gün geçti battan, ilaç da kullanmadım hiç şaşmazdı reglim. Sancım falan da yok, arada bir geliyor geçiyor sonra. Ben bugün sabah test yaptım negatif. Demek ki gerçekten sadece gecikme
Sağlık olsun kuzum üzülme bu ay çoğu kişide gecikme oldu sanirim havalardan sıkma canını moraller yüksek olsunki bebişler gelsin stres etkiliyor biliyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…