KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Hmm erken geç ne olursa olsun öğreneceksiniz sonuçta yapın stresten kurtulun
Ama adet olacakmışım gibi ağrım var ki normalde bu kadar geç olmazdım ben kullandığım ilaçtan dolayı kist düşünüyorum yada geç yumurtladım testlerde görmedim ondan böyle oldu bilmiyorum ben normalde şimdiye 5 6 test yapmıştım artık eşimde izin vermiyor almamam yapmama yok dursun diyo varsa zaten belli olur bekle diye bakalim

Hayırlısı olsun o zaman baya gecikmişmissiniz direk kan verin bence

O akıntıdan sonra iki hafta bekleyib test yapdınız dimi? Yani yerleşme kanamasıydısa siz ondan bir hafta sonra pozitivi göre bilirdiniz. Test pozitivde ama kan sonucu beni düşündürdü acaba yeniden testmi yapsanız

Çok teşekkür ederim canım.
Aynen dediğin gibi travmalar, hayal kırıklığı, isteğe kavuşamama üzüyor insanı. Hep hayırlısını istiyorum. Henüz nasip olmadı demek ki...
Ama bu sefer çok farklı bir regl yaşıyorum. O kadar çok ve pıhtılı ki, hiç böyle olmuyordu.

Bana kalırsa Kist gibi geliyor ama yinede belli olmaz yerleşmede olabilir klomen kullanmismiydin

Göğüs hassasiyetim oluştu 3 gündür ve kasıklarımda hafif ağrı başka hiç bir şey olmadı kendimi pazara odakladım bugüne kadar ilk defa test yapmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…