KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Hmm erken geç ne olursa olsun öğreneceksiniz sonuçta yapın stresten kurtulun
Ama adet olacakmışım gibi ağrım var ki normalde bu kadar geç olmazdım ben kullandığım ilaçtan dolayı kist düşünüyorum yada geç yumurtladım testlerde görmedim ondan böyle oldu bilmiyorum ben normalde şimdiye 5 6 test yapmıştım artık eşimde izin vermiyor almamam yapmama yok dursun diyo varsa zaten belli olur bekle diye bakalim

Ama adet olacakmışım gibi ağrım var ki normalde bu kadar geç olmazdım ben kullandığım ilaçtan dolayı kist düşünüyorum yada geç yumurtladım testlerde görmedim ondan böyle oldu bilmiyorum ben normalde şimdiye 5 6 test yapmıştım artık eşimde izin vermiyor almamam yapmama yok dursun diyo varsa zaten belli olur bekle diye bakalim
Hayırlısı olsun o zaman baya gecikmişmissiniz direk kan verin bence

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle size de danışmak istediğim aklıma takılan birkaç konu var. Beklenen adet tarihinden 2 gün sonra çok az kahverengi kanama geldi 3 gün sürdü. Normal adet gördüğümden çok farklı gelişti. Göğüs hassasiyetim de bu süreçte arttı. Kanama bitikten 2 gün sonra Lh testi yaptığımda yumurtlamadan daha koyu şekilde t çizgisi koyu geldi. Bende 2 hafta bekledim laboquick normal kaset test yaptım. İlk 5 dakika da sonuç çıkmadı okula gitme durumum oldu. 1-2 saat sonra testim silik ama belli çizgi oluştu. Ertesi gün sağlık ocağına gidip kan verdim sonuç pazartesi çıkacağı için ek olarak özel hastaneye de kan verdim. Özel hastane de sonuç beta hcg değerim 0.08 çıktı. Bildiğim üzere idrara geçmeden önce kanda değerin çıkması gerekiyordu. Eğer gebelik değilse adette görmedim pıhtılı ve kırmızı parlak renkte olmadı. Geç döllenmede böyle bir durum olabilir mi ? Daha önce yaptığım gebelik testinde hiçbir zaman sonradan bir çizgi çıkmadı. Bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
O akıntıdan sonra iki hafta bekleyib test yapdınız dimi? Yani yerleşme kanamasıydısa siz ondan bir hafta sonra pozitivi göre bilirdiniz. Test pozitivde ama kan sonucu beni düşündürdü🙄 acaba yeniden testmi yapsanız🙏🏼

Doğum günün kutlu olsun arya kuşum. Güzel haberi verdiğin gün yeniden doğduğun gün olacak.

Kalp atışını duymak için doktordan aldığım tarih eşimin doğum günüydü. Ona doğum günü hediyesi vermek istemiştim. Ama maalesef kalbinin atmadığını ve kürtaj olmam gerektiğini öğrendik. Çok kötüydü. Bu süreç hepimizde hayal kırıklıkları ve travmalar yaşattı. Ama o güzel an geldiğinde hepsi geçmişte tebessüm ettiğimiz anılar olarak kalacak. O zsmsns kadar sabır 😊
Çok teşekkür ederim canım. 🌸
Aynen dediğin gibi travmalar, hayal kırıklığı, isteğe kavuşamama üzüyor insanı. Hep hayırlısını istiyorum. Henüz nasip olmadı demek ki...
Ama bu sefer çok farklı bir regl yaşıyorum. O kadar çok ve pıhtılı ki, hiç böyle olmuyordu.

Merhaba arkadaşlar. Öncelikle size de danışmak istediğim aklıma takılan birkaç konu var. Beklenen adet tarihinden 2 gün sonra çok az kahverengi kanama geldi 3 gün sürdü. Normal adet gördüğümden çok farklı gelişti. Göğüs hassasiyetim de bu süreçte arttı. Kanama bitikten 2 gün sonra Lh testi yaptığımda yumurtlamadan daha koyu şekilde t çizgisi koyu geldi. Bende 2 hafta bekledim laboquick normal kaset test yaptım. İlk 5 dakika da sonuç çıkmadı okula gitme durumum oldu. 1-2 saat sonra testim silik ama belli çizgi oluştu. Ertesi gün sağlık ocağına gidip kan verdim sonuç pazartesi çıkacağı için ek olarak özel hastaneye de kan verdim. Özel hastane de sonuç beta hcg değerim 0.08 çıktı. Bildiğim üzere idrara geçmeden önce kanda değerin çıkması gerekiyordu. Eğer gebelik değilse adette görmedim pıhtılı ve kırmızı parlak renkte olmadı. Geç döllenmede böyle bir durum olabilir mi ? Daha önce yaptığım gebelik testinde hiçbir zaman sonradan bir çizgi çıkmadı. Bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
Bana kalırsa Kist gibi geliyor ama yinede belli olmaz yerleşmede olabilir klomen kullanmismiydin

İnsallah kuzucummm insallahh ❤️
Sende kan tahliliyle kesinleştirip Sonrasındada sağlıklı bi gebelik geçirirsin insallahh🥰
Bekliyoruz burda haberlerini
Birde herhangi bi belirti hissedip mi yaptın bu testi acaba yoksa öylesine mi yapmıstın onu sorcaktım=)
Göğüs hassasiyetim oluştu 3 gündür ve kasıklarımda hafif ağrı başka hiç bir şey olmadı kendimi pazara odakladım bugüne kadar ilk defa test yapmadım

X