KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ya kızlar, gecen ay dr um folik asit basladı. Ama acayp iştahım açıldı. Folbiol kullanan var mı aranızda boyle gderse hamıle kalmadan 10 kılo alacam hemen
Folbiol çok ağır kuzum ilk baş doktor bana verdi ben değiştirdim folidace aldım hem B12 katkılı ne güzel d vitamini de kullan

Kızlar selam Bat 24 Kasım. Bu ay telefondaki adet uygulamasını silesim var, yumurtlama gününe baka baka kafayı yiyorum
Bakmayın onlara anam, ben sıldım ınsanı manyak edıyo surekli takip etmek.
Gun asırı ılıskıye olunca zaten kacrmazsn yumurtlamayı. Calısıyorum zor olur dıyosan da ovulasyon testi ile takp et

Folbiol çok ağır kuzum ilk baş doktor bana verdi ben değiştirdim folidace aldım hem B12 katkılı ne güzel d vitamini de kullan Eki Görüntüle 2940217

B12 iğnesi de kullandm. Kronık dusukluk yasıyorm zaten. 2 3 ayda bir vurulmam gerekıyo b12 yi.
Bıde onu soraym bari dr a. Camış gibi olmadan

Bakmayın onlara anam, ben sıldım ınsanı manyak edıyo surekli takip etmek.
Gun asırı ılıskıye olunca zaten kacrmazsn yumurtlamayı. Calısıyorum zor olur dıyosan da ovulasyon testi ile takp et
Benim iki kimyasalım var, her yolu denedim, artık çok sıkıldım 3 günde 1 deniyoruz artık gün aşırı olunca sanki sperm çok az çıkıyor

Benim iki kimyasalım var, her yolu denedim, artık çok sıkıldım 3 günde 1 deniyoruz artık gün aşırı olunca sanki sperm çok az çıkıyor

2 gün canlılıgını korudugu ıcın sperm ilk gebelık dusunurken gun asırı demstı bana dr. Ve adetın bıter bıtmez baslayacaksn demstı o sekılde hemen hamıle kalmstm. Suan 2. Ay denemem ikinci cocuk için hala tık yok
Bu ay da olmazsa prefert jel alacam ilkine de oyle kalmstm zaten nasip bakalm

Ya kızlar, gecen ay dr um folik asit basladı. Ama acayp iştahım açıldı. Folbiol kullanan var mı aranızda boyle gderse hamıle kalmadan 10 kılo alacam hemen
Ben kullandim kullanma onu canim yüksek o zararlı ya da yarım kullan ilaç felan mı kullanıyosun ?

Yaaa bana da bir doktor “artık maalesef eskisi gibi beslenemediğimiz için sperm 3 günde kendine geliyor, anca 3 günde yeterince birikiyor” demişti. Ki gün aşırıyı da öneren var. Her doktorun yöntemi başka
Her şeyin de zamanı var, inşallah güzel haberler alırız.

Ben kullandim kullanma onu canim yüksek o zararlı ya da yarım kullan ilaç felan mı kullanıyosun ?
Yo herangi birşey kullanmıyorum onun dısında. Sadece dodex iğne kullandm onla beraber 5 gun. İğneler bitti folık asiti de bugun almadm zaten.
Cok iştahmı actı ya. Ondan braktm. Newlife folifor kullanıyordm onceden ona doneym en iyisi. O boyle yapmamstı hiç.

Kızlar selam Bat 24 Kasım. Bu ay telefondaki adet uygulamasını silesim var, yumurtlama gününe baka baka kafayı yiyorum
Onlar yanlış gösteriyor bizde onu kullandik sonra ovülasyon testinde alakasız oldugunu gordum bende rahat 2 3 gun fark attiriyor yumurtlamada

Öyle tabii. Ne zaman ise nasip ozaman alıcaz guzel haberi inşallah hayırlı sabırlı bekleyişler hepimize.

Bende epilepsi olduğum için ilacimin yan etkisini kirsin diye vermisti ama nöroloji doktorum kestirdi hemen baska kadin doğuma gittim oda önermedi..Ben imom omega kullanıyorum hem eksik olan b12 felanda var benimde çok düşüyor hem diger vitaminlerde var ozellkle omega olmasini istedim, folikasitte var iyi geliyor kiloda aldirmiyor doktorlarimda onayladı onu..Newlife b12 sindede vardi folikasit

Hahahah balkon konuşması guzelmis 3 de kahve yaptır hopurdete hopurdete ohhh afiyet olsun evet bazen böyle yapmak gerekiyor herseye susunca da tepene çıkıyorlar dediğin gibi ev kiraları fena millet önceden krediyle ev alıyormuş artık oda hayal Allah yardımcımız olsun doktor muayeneleri ne kadar oldu acep ben 3 sene önce 90 liraya gidiyordum

1 sene 3 aydır evliyiz canım ilk cocuk için uğraşıyoruz. Evet alt üst oturuyoruz. Kira vermek istemedik zaten en kotu ev 2000 tl cebimize kalsın kendimize harcarız dedik
Yaaa çok tatlı yeni evlisiniz Rabbım mutluluğunuzu daim eylesin canim ve en kısa zaman da mutlu yuvaniz bir melekle taclansin insallah amin❤ 2 de olabilir

Kızlar ben 5 yıllık ilişkiyi evlilikte taçlandırdım 6.yılımızı evli olarak doldurduk . Bu 6 yılda yaşadıklarım beni o kadar kocattı ki sanki 30 yaşlarıma gelmiş gibiyim . Benim ailem , onun ailesi ilk baş çok sıkıntılar geçirdim . Bu 6 yılda öğrendiğim şey kendi aileme nasılsa onlara da öyle davranmak - + bütün yönlerimle tartışa tartışa beni kabullendiler artık hiçbir sorun çıkmazsızın devam ediyoruz hayatımıza . Kayınvalidem bana kızım der bende annem derim. Her işime koşar vaktim oldukça bende yardımcı oluyorum elimden geldikçe bende koşuyorum . Yani bir yerlere illaki gidiliyor ama sabredin . Eşiniz hep arkanızda olsun istiyorsanız annesi ve kardeşiyle münakaşaya girmeyin Kendinizi kabullendirirken benim gibi tatlı tatlı yapın bunu inanın başarın . Yaşça sizden küçüğüm ama tecrübelerime dayanarak konuşuyorum İnşallah hepimizin yuvası huzur dolsun yavrucaklarımız olsun

Yaaa ciddi misin canim doktor vermedi bana da ben kendim aldım eczane bunu verdi yani kullanmayim mi acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…