KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar ovulasyon yapmak istemiyorum çok heyecanlanıyorum. Regl bitiminden sonra 2 günde bir ilişkiye girilse tutar mı acaba ?
Hersey nasip canim tutar bence bende bu ay ovulasyon yapmıyorum dediğin gibi yapıyorum şeffaf akintim vardi bugun adet sonrası 9. Günüm çatlama olabilir diye değerlendirdim kasık ağrın yada akıntı olursa sende ordan takip et istersen

Yok kız konduramiyorki oğluna bende iyiliği için araştırıp çözüm bulmaya çalışıyorum..Yuz kere diyorum tatli indirmeyin aşagiya zararli onun için inadima yapar gibi sekerpare yapmış getirmiş guc olurmuş vitamin olurmus..Bugun aile hekimi sekerle undan uzak durucalkmis dedi dedim diye surat 5 karış oldu sen cok arastiriyosun deyip durdu..Bi evde her hafta serbetli tatli, hamur işi olur mu ya et kültürleri yok haftanin 2 gunu tatli, hamur işi kizartma oğlunu kendin bu hale getirmişsin diyemedim sustum. Bigun patlicam o olacak.. Tatli yemezsek, hamur yemezsek neyden vitamin guc alacaz diyor bide şaka gibi..
Canim kaç senelik evlisin ilk bebeis mi olacak bide altli üstlü mu oturuyorsunuz

Bizle paylaş canısı 🤗 bende aynı durumdaym annem uzakta kaynanamn kendıne hayrı yok. Saglam ama hep senden bekler 🤣 bende olurda tuttutabılırsem bu ay bellı olana kadat kmseye soylemek nyetnde deglm. İlkini de yalnz buyuttum nasip olurda olursa buda oyle olacak nasılsa. Herkes akıl verir ama kımse yardmcı olmaz. 😂
Ins bu ay sevindirici haberleri alırız. Adamı yumurtladım diye alıp götürmekten gına geldi😁😁 şu çocuk olaydı bi rahat edeydik modunda. Aynen öyle yalnız başımıza büyütüyoruz ama en güzeli bu. Sonradan kimse hak iddia edemez. Kendime guvenmesem zaten istemem 2. Umarım kasımda başka telâşlarda kavuşuruz 🤩🤩🧿🤲

Benim en güzel hayalim Anne olmak olduğu için sadece o hayalim için yaşıyorum ♥️ O konuda çok hassasım 🙏🏻 Bizimle aynı anda evliliği olan kuzenleri var eşleri hamile aile içi az çok bilirsiniz onların da stresi bana geçiyor ister istemez . Takıntılı bi insanım .. Takma demeyin 😒 Onların kendi ailesinde çocuğu olmayan bir kuzeni daha olduğu için acaba x te y gibi çocuk sahibi olamayacak mı diye düşünebilir konuşabilirler arkamdan bu benim çok zoruma gidiyor 😔

Amin kuzum hayırlısı biliyorum ama işte istiyorum umutlanıyorum sonra olmayınca herşey alt üst oluyor çok üzülüyorum 😔
Hiç kafaya takmayacaksın ooo bana neler diyorlar birde kayinvalidemin annesi diyor daha üst kademe yavru kedileri sevmeyi bırakta kendi bebegini sev diyor sanki ben dusunmuyorum bebegi . Kayinvalidem de oyle surekli hamile kaldigi zamanlari anlatir masallah ustune ceket gelse hamile kaliyormus herkes bir degil valla benim kendi annem beni tam 10 yil beklemis hic yılmamış örneğim o benimmm😍

bizim de aynı bat tarihimiz ☺️ Benim de ikinci bebek. 4 ay denemek için normal bi süre aslında ama hemen olsun istiyoruz hele bir de ilkinde hemen olduysa ikinci de öyle olacak sanıyoruz☺️ Ama belli olmuyormuş işte. Bizim de bu ay ilk eşime dedim yani olacaksa hemen olsun lütfen bu şekilde yumurtlamadan sonra günler geçmiyor 🤦🏼‍♀️ bir de ikinci olduğu için stres olmam diye düşünüyor insan ama ilkinde neyse ikincisinde de oymuş. Herkes bu ay bebişlerne kavuşsun inşallah🥳
2. Bebek 1.den de zor hem çok bilgili oluyorsun hem de evhamlı. Ama buna da şükür henüz daha çocuğu olmayan isteyen kişileri görünce şükrediyorum. Umarım.herkes melegine kavuşur. Amin cnmm🧿🧿🤲🤲

Hiç kafaya takmayacaksın ooo bana neler diyorlar birde kayinvalidemin annesi diyor daha üst kademe yavru kedileri sevmeyi bırakta kendi bebegini sev diyor sanki ben dusunmuyorum bebegi . Kayinvalidem de oyle surekli hamile kaldigi zamanlari anlatir masallah ustune ceket gelse hamile kaliyormus herkes bir degil valla benim kendi annem beni tam 10 yil beklemis hic yılmamış örneğim o benimmm😍
Ay İnşallah hayırlısı olsun 🙏🏻🥰 senin yaşın kaç kuzum🥰

Böyle kaynanalar şaka gibi yaaa. Benimki de diyordu kocam asker izninde geldi. Bir günde yaptık son çocuğumu diyor. Şaşırıyorum valla. Demekki o zamanlarda insanlar daha mı üretkendi yoksa salliyorlar mi bilmem 😁 her ne olursa olsun başkasının yatak.odasi hakkında yorum.yapmak çok cahilce 🤧🤧 inşallah senin se vakti gelince olur canım sokma canını

Kizlar yetisinnn!!! Bu ay ilkkez ovulasyon testine el atayım dedim onuda ağzıma yüzüme buladtirdim galiba🤭 uygulamaya göre 28'i yumurtlama gözüküyor 3 gün önce başlamıştım yapmaya ilk yaptığımda t çizgisi koyuydu hatta burdan bı arkadaş yarın falan sanırım pik yapar demişti 2 inci gün hafif pembe di bugün ise daha açık rengi.sizce neler oluyor akıl sır erdiremedim.biz bu çocuk yapmayı kızımda nasıl becerebildik acaba😀 sinir stres her ay hamilellik belirtisi üretiyorum yeni yeni.11 sene sonra olunca sanki ilk mis gibi oluyor sanırım tecrübeli arkadaşlarım nolur bı el atın bu duruma acaba ilk 2 saat önce sıvı alımına dikkat etmemiştim oyuzden mi oldu
Yaaa 😅 aynılarını bende düşünmüştüm bende ilk denedim ovulasyon beceremedim sonra bıraktım ben bu siteye girmeden önce hiç bisey bilmiyormusum resmen onu anladım bu ay iki günde bir degerlendiricem ovulasyon falan strese sokuyor beni hakkınız da hayielisi olsun insallah😇
Çocuk yapmaya çalışmaktan sıkıldım valla 3 ay denedik 2. Çocuk için olmadı bu ay da olmazsa vitaminler falan doktora gideceğim. Ilk çocukta ne yumurtlama bilirdim ne birşey. Ilk evli olduğumuz zamanlardan mi Kaynaklandı anlamadım. Sanırım daha sık birlikte oluyorduk. Şimdi kizim 4 yasına yaklaştı. Yumurtlama dönemini değerlendirdim bu ay. Bat 5 kasım. Bundan sonra ilişkide olmak artık geç olur değil mi ihtimal kalmamıştır.. eczaneler benim test almaların yuzunden zengin oldular valla. Bu ay da olmazsa ovulasyon seti alacagim.. insanin morali bozuluyor. Millet de sürekli 2. Yap deyip.duruyor sanki olunca yardim edenim olacak. Annem de yok kimsem yok. Kayinvalidem de yan apartmanda ama ne zaman ihtiyacım olsa hep hastadır 😇😇 eğer hamile olursam kimseye bir süre söylemeyeceğim. Zaten sevincimi paylaşacağım kimsem yok. Kizim ve eşimden başka.. umarım Bu ay Allah isteyen herkesin yuzunu güldürür🤲🤲🤲
İlk çocukta sık ilişki işimizi kolaylaştırms canim ondan kaynaklı olabilir şuan durum ve şartlar farklılık gösterdiği için uzun süreli korunma yaşadığımız için olmuyor olabilir Rabbım büyük herseyin bir zamanı var demekki hayirli güzel haberlerinizi alırız inşallah bu ayy bol şans 😊😇

Ben altlı üstlü oturuyorum 🤣 üst katındayım
Nasil bir duygu yakın oturmak canim bende üst katında oturacaktim ilk başta kabul ettim sonra baktım ki kaynana görümce dişli bende saf sessiz bi yapıya sahibim yok anam dedim uğraşamam kimseyle gitmedim ayrı ciktim ama kv evlenince ev boş kaldı diye geldim gene oturuyorum 😁

Sen de anlatma hiçbir şey bundan sonra. Ben kendi aileme ablalarıma bile ikinci çocuk için uğraştığımı söylemiyorum. Sonra insanlar sıkıldıkça sarıyor. Seninle başka konu konuşulmaz oluyor.
Hatta hamile kalsam da baya süre sonra haber veririm. İlk gebeliğim düşük oldu herşeye çok erken dahil ettim insanları. Oğluma hamile kalmaya uğraştığımı biliyor ve soruyorlardı. Daralıyor insan..

Ketum olmak iyidir. Bak sen yıpranıyorsun böyle. Neden sana dert olsun? Senin stresten uzak olman lazım. Hiçbir şeye dahil etme onlara dert olsun. Meraklarını giderme..
En iyisi öyle olmak bundan sonra söylemicem zaten 5 karış suratla ikide bir laf duymak istemiyorum ben eşim üzülmesin strese girmesin etkilemesin diye hiç bisey söylemiyorum zaten işte stresli evde kafası rahat olsun diye 3maymunu oynuyorum bu sefer bunlar uzerime geliyor hem surat hem laf duyuyorum susmak en iyisi olacak burnumdan getirdiler söylediğime pişman ettiler

Böyle kaynanalar şaka gibi yaaa. Benimki de diyordu kocam asker izninde geldi. Bir günde yaptık son çocuğumu diyor. Şaşırıyorum valla. Demekki o zamanlarda insanlar daha mı üretkendi yoksa salliyorlar mi bilmem 😁 her ne olursa olsun başkasının yatak.odasi hakkında yorum.yapmak çok cahilce 🤧🤧 inşallah senin se vakti gelince olur canım sokma canını
Hem öyle hemde eskiye bakarsak herşey doğal herşey samimi şimdi heryer radyasyon her yer hormon hastalık pislik 😒 şimdiyle o zamanlar bir değil ki

Nasil bir duygu yakın oturmak canim bende üst katında oturacaktim ilk başta kabul ettim sonra baktım ki kaynana görümce dişli bende saf sessiz bi yapıya sahibim yok anam dedim uğraşamam kimseyle gitmedim ayrı ciktim ama kv evlenince ev boş kaldı diye geldim gene oturuyorum 😁
Hastalandigimda ya da birisi geldigi zaman çok iyi oluyor yardımcı oluyorlar hatta yemeğimizi bile yapıyordu sonra ben ayırdim..Cocuk olsa bakacaklarina eminim çok faydasi oluyor ama bazı kafa yapıları bana ters misal bu olay...Hastaligin hicbir turunu kabullenemiyorlar soğuk algınlığı dahil tuhafima gidiyor insanoglu sağlik gibi hastalikta var sanki dünya başımıza yıkılmis gibi davraniyorlar 😁😁 Amann ne bileyim yaa maddi olarakta cok yardimlari oluyor artılar eksileri götürüyor işte 😊

Hem öyle hemde eskiye bakarsak herşey doğal herşey samimi şimdi heryer radyasyon her yer hormon hastalık pislik 😒 şimdiyle o zamanlar bir değil ki
Kesinlikle katiliyorum eskiden hersey organikti şuan vucudumuzdaki tüm hasarlar yediklerimizden içtiklerimizden..Azönce komsu denk geldi gelini 7 sene sonunda kendiliginden hamile kalmiş..Bebekler karninda durmuyormuş düşüyormuş hiç bir sorunlarıda yokmuş, sonrada olmamiş..7 sene sonra kendiliginden olmuş birazda stres kaynaklı sanirim çok takıyoruz

X