KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bence bunların hepsi aynı . bende eşime annen sürekli hamur işi yapıyor çok yiyorsun o yüzden çok yemek seçiyorsun nerde yayrlı şey var onları yemiyor. çok yemek seçiyor. hep hamur işi nereye kadar. belkide biz de desek oda konduramayacak. bi kere birinin çocuğu olmamasından konu açılmıştı evde . kv dem de sağlık bu olmayabilir ama kadın hemen doktora gidip tedavisine başlamalı dedi. bende nerden biliyorsun sorun kadında mı belki kocasının sağlık sorunu var dedim genelde kadında olur diyor
Ay İnşallah hayırlısı olsun 🙏🏻🥰 senin yaşın kaç kuzum🥰
29 yasindayim kuzum 😊

Kizlar yetisinnn!!! Bu ay ilkkez ovulasyon testine el atayım dedim onuda ağzıma yüzüme buladtirdim galiba🤭 uygulamaya göre 28'i yumurtlama gözüküyor 3 gün önce başlamıştım yapmaya ilk yaptığımda t çizgisi koyuydu hatta burdan bı arkadaş yarın falan sanırım pik yapar demişti 2 inci gün hafif pembe di bugün ise daha açık rengi.sizce neler oluyor akıl sır erdiremedim.biz bu çocuk yapmayı kızımda nasıl becerebildik acaba😀 sinir stres her ay hamilellik belirtisi üretiyorum yeni yeni.11 sene sonra olunca sanki ilk mis gibi oluyor sanırım tecrübeli arkadaşlarım nolur bı el atın bu duruma acaba ilk 2 saat önce sıvı alımına dikkat etmemiştim oyuzden mi oldu
1 saat onceside yeterli oluyor sıvı alımında illa 2 olacak diye bişey yok..Koyu olduğunda pik olmuş sonra çatlamıştır. Değerlendirseydiniz 3 günü

Nasil bir duygu yakın oturmak canim bende üst katında oturacaktim ilk başta kabul ettim sonra baktım ki kaynana görümce dişli bende saf sessiz bi yapıya sahibim yok anam dedim uğraşamam kimseyle gitmedim ayrı ciktim ama kv evlenince ev boş kaldı diye geldim gene oturuyorum 😁
Valla zor bazen cildiriyorum ama bulundugum mevkiyi seviyorum evimi seviyorum 😂

Hastalandigimda ya da birisi geldigi zaman çok iyi oluyor yardımcı oluyorlar hatta yemeğimizi bile yapıyordu sonra ben ayırdim..Cocuk olsa bakacaklarina eminim çok faydasi oluyor ama bazı kafa yapıları bana ters misal bu olay...Hastaligin hicbir turunu kabullenemiyorlar soğuk algınlığı dahil tuhafima gidiyor insanoglu sağlik gibi hastalikta var sanki dünya başımıza yıkılmis gibi davraniyorlar 😁😁 Amann ne bileyim yaa maddi olarakta cok yardimlari oluyor artılar eksileri götürüyor işte 😊
Artısı çokmus canim doğru diyorsun farklı bi ailede yetisiyoruz sonra bambaşka bi ortama bi aileye alışmaya çalışıyoruz biz bunları aynı evin içine girmeden anlamıyoruz illaki oluyor böyle şeyler de bazı şeylere kulaklarını tikayacaksin görmezden gelcen😊
Valla zor bazen cildiriyorum ama bulundugum mevkiyi seviyorum evimi seviyorum 😂
O zaman hiç sorun yok evinde mutluysan gerisi teferruat 😇

Artısı çokmus canim doğru diyorsun farklı bi ailede yetisiyoruz sonra bambaşka bi ortama bi aileye alışmaya çalışıyoruz biz bunları aynı evin içine girmeden anlamıyoruz illaki oluyor böyle şeyler de bazı şeylere kulaklarını tikayacaksin görmezden gelcen😊

Öyle diyorum deli çok etrafta en azından bunlar benim delim aman diyip geçiyorum 😂

Canim kaç senelik evlisin ilk bebeis mi olacak bide altli üstlü mu oturuyorsunuz
1 sene 3 aydır evliyiz canım ilk cocuk için uğraşıyoruz. Evet alt üst oturuyoruz. Kira vermek istemedik zaten en kotu ev 2000 tl cebimize kalsın kendimize harcarız dedik

Napacan bacım kiralar almis başını gidiyor herşey pahali mecbur oturuyorsun kör sağir topal idare ediyorsun. Çok şükür hiç kavgamiz olmadi ben biraz susuyorum alttan alıyorum gormezden geliyorum çok dayanamadıgimda alip karşima konuşuyorum güzelce anlatıyorum sorunu çözmeye çalışıyorum..Büyük ihtimal bu mevzunun sonunda da gorumcemle kayinvalidemi alip karşima balkon konuşmasi yapmak zorunda kalacam 😁

En iyisi öyle olmak bundan sonra söylemicem zaten 5 karış suratla ikide bir laf duymak istemiyorum ben eşim üzülmesin strese girmesin etkilemesin diye hiç bisey söylemiyorum zaten işte stresli evde kafası rahat olsun diye 3maymunu oynuyorum bu sefer bunlar uzerime geliyor hem surat hem laf duyuyorum susmak en iyisi olacak burnumdan getirdiler söylediğime pişman ettiler
Kendin stres olmamaya da dikkat et canım. Arada sen yıpranırsın. Ben o yüzden denediğimizi kimseye söylemiyorum çünkü insanlar beklentiye giriyo ve sormaya başlıyolar

Azönce ufak çapli bir karışıklık oldu listede adı olmayan varsa veya tarihi yanlış olan varsa söylesin ozellikle bat 9-10-11 olanlar 😁😁

Kendin stres olmamaya da dikkat et canım. Arada sen yıpranırsın. Ben o yüzden denediğimizi kimseye söylemiyorum çünkü insanlar beklentiye giriyo ve sormaya başlıyolar
Ders çalışıyorum diyorum zaten düşünmüyoruz diyorum bide kpss uğraşıyoruz 32 yaşimizda bitmek bilmeyen çilelerim ve ben 😁

En iyisi öyle olmak bundan sonra söylemicem zaten 5 karış suratla ikide bir laf duymak istemiyorum ben eşim üzülmesin strese girmesin etkilemesin diye hiç bisey söylemiyorum zaten işte stresli evde kafası rahat olsun diye 3maymunu oynuyorum bu sefer bunlar uzerime geliyor hem surat hem laf duyuyorum susmak en iyisi olacak burnumdan getirdiler söylediğime pişman ettiler
Canım benim BAT 10 kasım olarak değiştirebilir misin

Ins bu ay sevindirici haberleri alırız. Adamı yumurtladım diye alıp götürmekten gına geldi😁😁 şu çocuk olaydı bi rahat edeydik modunda. Aynen öyle yalnız başımıza büyütüyoruz ama en güzeli bu. Sonradan kimse hak iddia edemez. Kendime guvenmesem zaten istemem 2. Umarım kasımda başka telâşlarda kavuşuruz 🤩🤩🧿🤲
Öyle tabiiki kendimzden baska guvenecek kmsemz yok. 😂 Evelallah altındanda kalkarz. Daha oncede kalkmısız nitekim 😬🤗 saglıkla hayrla gelsın beklenen istenen tüm bebişler 🐞🌺

Tühhh üzüldüm. 😔😔 Belirtin yokmuydu hiç bekliyor muydun bişeyler
Belirtim sadece sağ kasık ağrısıydı oda yalan oldu işte 🤣 artık ne ovulasyon ne de gebelik testi kullanmicam
Kesinlikle katiliyorum eskiden hersey organikti şuan vucudumuzdaki tüm hasarlar yediklerimizden içtiklerimizden..Azönce komsu denk geldi gelini 7 sene sonunda kendiliginden hamile kalmiş..Bebekler karninda durmuyormuş düşüyormuş hiç bir sorunlarıda yokmuş, sonrada olmamiş..7 sene sonra kendiliginden olmuş birazda stres kaynaklı sanirim çok takıyoruz
Hakkımızda hayırlısı olsun var bir yazılan onu bekliyoruz

Ya kızlar, gecen ay dr um folik asit basladı. Ama acayp iştahım açıldı. Folbiol kullanan var mı aranızda 😬 boyle gderse hamıle kalmadan 10 kılo alacam hemen 😂 😂

X