KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Evet, doktora gitmeme rağmen sonuç alamayınca kendimi daha kötü hissediyorum. Gereken herşeyi deniyorum, neden olmadı diyorum. tam bir hayal kırıklığı oluyor.
Bu ay tekrar doktora gidersem femara vermeyecek büyük ihtimalle sanırım 3 kere cevap vermezse başka yollara geçiliyor, ben onu unutmuşum. Sanırım bu sefer iğneyle yumurta büyütme ve hsg demişti. Ama eşim bir ay akışına bırakalım diyor. Ama çok istersen yine gideriz ama ben seni stresli ve üzüntülü görüyorum oyüzden biraz kendini ferahlatman için doktora ara vermeliyiz dedi. Ben de artık eşimde sorun olmadığına göre acaba tüplerimde mi bir sıkıntı var diye düşünmeye başladım açıkçası... Oyüzden hsg çektirip en azından kafamı bu yönden rahatlatmak istiyorum.

Hangi jel kuzu, anlayamadım?

Kızlar artış nasıl sizce 2 gün önce 14,32 bugün 39,4 ve kahverengi lekeleme var hastaneye gittim kan sonucu çıkınca konuşalım dedi şimdi tekrar gidicem çıkmış sonucum ama sizede sormak istedim

Teşekkür ederim inşallah herşey yolunda gider doğum esnasında bebeğimi kaybettim 1 yıl önce çok güzel geldi bu haber bana
ayyyy ciddimi Allah birdaha yaşatmasın ne zor olmuştır benimde uc kaybım var üçüde 7 haftalık evlat rahme düşünce ister 8 aylık olsun ister 8 haftalık aynı üzüntü ama Allah korusun tabi büyük olunca çok daha zor olur benimde be olacağım belli değil yine düşer diye endişeliyim

Sasa bu yumurtaya ulasmasi için kuyruk anomalisi ve baş anomalisi yuzde kaç olmasi lazim ben o kısimdan bisey anlamamistim nette de doğru duzgun bilgi bulamadim
Onun ile ilgili bilgi yok ya. Önemli olan baş anomalisi.. Kuyruk anamolisi olanlar ya yüzemiyor ya da yüzsede gen taşımadığı için sorun oluşturmuyor..
ama baş anomalisi nde genetik metaryal düzgün olmayabilir.. orda da kromozom analizi ve dna hasarı bakılarak karar veriliyor.. dna hasarı için bol antioksidan tüketmek gerekiyor. C vit veya e vit öneriliyor.
Ama kromozom hasarı varsa tüp bebek en garantısi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…