KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

İzledim canım şimdi, az sonda gidip röntgen çekilecek. Ptesi günü de benim randevum var, kürtajdan sonra kanamam biter zannetmiştim ama dün ara ara yine geldi, eğer doktor Ptesi günü her şey normal deyip ilişki izni verirse haftaya da sperm testini halledelim diyorum. Eğer hız ve sayı konusunda bir sorun olduğunu düşünürsek o zaman daha detaylı şekilde o morfoloji olayına bakarız.

Eşim diyor ki şimdi ben bunu çektiricem ama sonuçları diğer test ile mi doktora göstericez diyor. Yok dedim benim arkadaşlarım var o iş bende burda o kadar çok şey öğreniyorum ki, bugün gittiğimiz doktorun söylediklerini az buçuk ben Burda okuyup öğrenmişim aslında.
Tutmayınca da ne demek.. Sakın kötü düşünme ve allahım sürecimi benim için sağlıklı kol diye dua et hep.
Ben ilk kürtajımda doktor kontrolüne gitmeden allahım sağlıklı olsun sağlıksızsa hiç olmasın diyordum sağlıksızmış ve Allah benim dualarım kabul etti aldı onu benden. Oysaki allahım sen evladımı sağlıklı kıl demeliydim. Duaların dili önemli

Ben göremedim

İki tane test yaptım. İkisinde de çıktı ama malesef kanamam var.
Iki testte gebelik görüp kanaman başladıysa hemen doktora git kontrol etsin belki gebelik var düşük geçiriyorsun benim 2 arkadasim gebeliklerinde ilk 3 ay boyunca adet gördü..Acile felan git ya da durumun varsa özeller açık oluyor baksınlar ihmal etme sakin testlerinde gebelik gözüküyor

Kızlar merhaba kan sonuçlarım bu şekilde 3 gün ara ile. Sizce artış nasıl iyi mi?

Eklentiler

• Screenshot_20211127-133245_e-Nabz.jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 91
bata 3 gün kalması yaptım yine ikinci çizgi yok umudumu kayıp etmeyeceğim belirteceğim Allah'tan unut kesilmez ikinci çizgi gören varmı

Eki Görüntüle 2959939 bata 3 gün kalması yaptım yine ikinci çizgi yok umudumu kayıp etmeyeceğim belirteceğim Allah'tan unut kesilmez ikinci çizgi gören varmı
3 gun önce negatif görup adet gunu pozitif goren oldu bu ay, adetin gecerse tekrar yaparsin gebelik kandan idrara 15.nci gunden sonra gecmeye başlıyormuş biz sabırsızız benim 17.nci gunum hala yapmadım pazartesi bekliyorum

3 gun önce negatif görup adet gunu pozitif goren oldu bu ay, adetin gecerse tekrar yaparsin gebelik kandan idrara 15.nci gunden sonra gecmeye başlıyormuş biz sabırsızız benim 17.nci gunum hala yapmadım pazartesi bekliyorum
Ağzından ball akıyor balll cuma günü sağlık ocağına kan verdim pazartesi günü sonuç çıkacak eğer güzel bir sonuç çıkarsa ki inşallah Rabbim bizlere annelik duygusunun tatiracak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…