KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Canım yönlendirmelerin için çok teşekkür ederim, açıkçası ben ilk düşükten sonra genetik testleri yaptırdıktan sonra kendimi öyle bir kapadım ki araştırmaya.. Akışına bırakacağım takmayacağım nasılsa bebekten kaynaklı çıktı sorun diye.

Bakma yeni yeni ve bu 2. Kürtajdan sonra bu yola girmeye karar verdim o yüzden düşüncelerin ok kıymetli🙏

Sormak istediğim şey Ahm yumurta rezerv için bakılmıyor mu? Bana usg de baktığımda rezerv ve aylık oluşan yumurta sayısının iyI olduğunu söylemişti.
Bir de düşük sebeplerim çok farklı birbirinden o yüzden tam teşhis ne onuda koyabilmiş değilim.
Bu sperm testinden sonra morfoloji baktırmak mantıklı geliyor kulağıma en azından bir şey yapmış olma hissi beni diri tutuyor, kendimi bırakmıyorum pes etmiyorum böylece.
Burası olmasa bu bilgiler nerden öğrenecektik? Doktorların ağzından cımbızla laf alıyoruz, bugün de öyle oldu ben deşip sormasam ayrıntı vermiyor hiçbir doktor malesef ya da bana böylesi denk geldi.
Aynen bizde de öyle..
Amh yumurta rezervi ama 1 e yakınsa sağlık açısından kaliteli olmayanlar kalıyor amh 4 üstü ise pko oluyor ya. Pko da yumurta gelişim süreci bozuk oluyor..
seninki neye yakındır bilmiyorum. Normalde yumurta kalitesi ancak tüp bebekte yumurta toplanması sonrasında anlaşılıyor..
Bakalım benimkiler ne çıkacak sayı söylemedi doktor sadece çok orantılı gelişiyorlar gayet iyi dedi😁

IMG_20211127_193115.jpg
IMG_20211127_192939.jpg

Sizde görebilen varmı kizlar bu teste birşey az evvel yaptım

Selam kızlar 🤗 Hamile arkadaşları tebrik ederim, dualarınızı bekliyoruz ❤️
Benim bat 24 Kasım’dı. O günü de sayarsak 4 gündür adet olmadım. Lakin test de yapmıyorum 😅 İki kimyasalım var, ilkini adet tarihinden tam 1 hafta sonra, ikincisini de adet tarihinden 3 gün sonra kaybettim 😕
O yüzden test yapmak istemiyorum 😔 Adet belirtim yok, bat günü başlayan göğüs hassasiyetim var sadece. Öyle çok da ağrıyor, aşırı hassas diyemem. Hafif bir dolgunluk var.
Umarım hamileyimdir 🙃

Benim yumurta takibimi doktor yapmıştı. Ben normalde bu ay bisey beklemiyordum sadece degerlendirdigimz an çatlama anına denk geldi sprem bile akmadi hic içimden cok tuhaf bi geceydi o yuzden bisey olur mu diye soru isaretim vardi bide catlamayi erken gördüm..Bazen kasıklarım cok agriyor sökülse diyorum bazen hic ağrımıyor garip oldum ya doktora yazicam simdi kacinci gun adet olmam gerekiyodu diye 🤣🤣 hala bekliyorum olsun diye 😁
Ne yaptın canım.yaptinmi test

Teşekkür ederim amin inşallah 😇❤ İnşallah gerçekten isteyen herkese nasip olur 🙏🏻🙏🏻

Ben net görüyorum..🙂
Ayyy insAllah canım ya artimed bu test bubiyi dediler 3 gün var akşam AVM den aldım bide 🙆🤭 ya yapmicam dedim eczane gördüm ve eşime alalım dedim oda kendini niye bunu yapıyorsun dedi eve geldim yaptım böle çıktı ama niye yaptım sasacim deyim dünden beri akıntım var bu günde aşırı bel ağrım var kendime söz vermiştim yapmim diye ama dayanamadım insAlalh hayırla sonuçlanır bakalım nasip tabi testlere de bazen güven olmuyor malesef😕

Acayip bi midem bulantım var, regl ağrısı gibi ağrılarım oluyor arada
Çatlatma iğnesinin 15. Günü bugün
12 de test yapmıstım negatifti
Sonrasında yapmadım tekrar
Mide bulantısı çok rahatsız edici, belirti sayamıyorum
Çünkü regl öncesi ve regl boyunca çok afedersiniz kusmaktan helak oluyorum genel olarak
Ya regl geliyorum diyor ya bebik belkide =) 🤷‍♀️ama umuyor bebiktir geliyorum diyen 🙋🏻‍♀️

X