KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Aynen öyle.. Estagfurllah bizde bu süreçte öğrendik..
Aynen normal hastanelerde cihaz yapıyor bu işlemi. Cihaz yaptığı içinde morfoloji bakmıyorlar bir de spermler hareket halibde olduğu için aynı sperm bir kaç kere sayılıyormuş. Sperm sayma olayı çok ilkel..Gözle hemositometee denilen bi apart ile sayılıyor. Youtube sperm count yazarsanız ne dediğimi daha net anlayacaksınız anlarsınız..
İzledim canım şimdi, az sonda gidip röntgen çekilecek. Ptesi günü de benim randevum var, kürtajdan sonra kanamam biter zannetmiştim ama dün ara ara yine geldi, eğer doktor Ptesi günü her şey normal deyip ilişki izni verirse haftaya da sperm testini halledelim diyorum. Eğer hız ve sayı konusunda bir sorun olduğunu düşünürsek o zaman daha detaylı şekilde o morfoloji olayına bakarız.

Eşim diyor ki şimdi ben bunu çektiricem ama sonuçları diğer test ile mi doktora göstericez diyor. Yok dedim benim arkadaşlarım var o iş bende 😂 burda o kadar çok şey öğreniyorum ki, bugün gittiğimiz doktorun söylediklerini az buçuk ben Burda okuyup öğrenmişim aslında.
Bende inanıyorum.. Ben forumlarda çok okuma yaptım eşimin durumunu öğrenince ve ne sorunu olursa olsun hepsi hamile kalmış. Yola başlamak yeterli galiba.. Başlayınca iç huzurda rahatlıkta geliyor.. Şuan ben çok tiye alıyorum eşimin üstündeki baskıyı almak için ama tutmayınca ben daha çok yıkılıcam.. bakalım girdik bir kere☺️
Tutmayınca da ne demek.. Sakın kötü düşünme ve allahım sürecimi benim için sağlıklı kol diye dua et hep.
Ben ilk kürtajımda doktor kontrolüne gitmeden allahım sağlıklı olsun sağlıksızsa hiç olmasın diyordum sağlıksızmış ve Allah benim dualarım kabul etti aldı onu benden. Oysaki allahım sen evladımı sağlıklı kıl demeliydim. Duaların dili önemli☘️

Adetime 4 gün kaldı dün akşam regl oldum zannettim ıslaklıktan dolayı bembeyaz akıntım olmuş aşırı bel ağrısı felan alt karında ağrılarım var ve ayrıyetten her ay adetime 1 hafta kala göğüs ağrım başlardı şimdi hiç göğüs ağrım yok 0 dokununca acırdı şimdi sıkıyorum yine ağrı yok bende bu belirtilerden şüphelendim sabah ilk idrarımla test yaptım ben silik bi çizgi görüyorum ama eşim görmüyorum ben dedi üzüldüm biraz sizce 4 gün kala varsa çıkarmıydı 😒 yardımcı olursanız çok sevinirim 🌸
Ben göremedim

İki tane test yaptım. İkisinde de çıktı ama malesef kanamam var.
Iki testte gebelik görüp kanaman başladıysa hemen doktora git kontrol etsin belki gebelik var düşük geçiriyorsun benim 2 arkadasim gebeliklerinde ilk 3 ay boyunca adet gördü..Acile felan git ya da durumun varsa özeller açık oluyor baksınlar ihmal etme sakin testlerinde gebelik gözüküyor

Kızlar merhaba kan sonuçlarım bu şekilde 3 gün ara ile. Sizce artış nasıl iyi mi?

Eklentiler

• Screenshot_20211127-133245_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20211127-133245_e-Nabz.jpg
    75,1 KB · Görüntüleme: 91
IMG_20211127_130205.jpg
bata 3 gün kalması yaptım yine ikinci çizgi yok umudumu kayıp etmeyeceğim belirteceğim Allah'tan unut kesilmez ikinci çizgi gören varmı

Eki Görüntüle 2959939 bata 3 gün kalması yaptım yine ikinci çizgi yok umudumu kayıp etmeyeceğim belirteceğim Allah'tan unut kesilmez ikinci çizgi gören varmı
3 gun önce negatif görup adet gunu pozitif goren oldu bu ay, adetin gecerse tekrar yaparsin gebelik kandan idrara 15.nci gunden sonra gecmeye başlıyormuş biz sabırsızız benim 17.nci gunum hala yapmadım pazartesi bekliyorum 😊😊

3 gun önce negatif görup adet gunu pozitif goren oldu bu ay, adetin gecerse tekrar yaparsin gebelik kandan idrara 15.nci gunden sonra gecmeye başlıyormuş biz sabırsızız benim 17.nci gunum hala yapmadım pazartesi bekliyorum 😊😊
Ağzından ball akıyor balll cuma günü sağlık ocağına kan verdim pazartesi günü sonuç çıkacak eğer güzel bir sonuç çıkarsa ki inşallah Rabbim bizlere annelik duygusunun tatiracak inşallah 🤲🤲

X