KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bugün 12.gündeyim, az önce test yaptım sanki çizgi göremedim gibi. Çok yoruldum artık
Hemen olumsuz düşünme canım. Dur bakalım daha 15. Güne kadar çıkmayalar var. Bir kac gun daha bekle bakalım. Olacak allah'ın izni ile. Bende bekliyorum canım. Takvim uygulamama göre bugün adet olmam gere. Ama diyorum hep ben herzaman takvimden 2 gun önce olurum. Hâlâ olmadım. Beklemedeyim. Ama belim çok ağrıyor. Yarına kadar gelmezse yarın test yapicam. Nasibimde varsa olur inşaallah. Hepimizin

@ A R Y A test resmimi attı. Görmedim beni. Hemen arıyorum. Attığını

Aynen öyle yaptı görüntülere o kadar çok baktı ki hiç içine sinmedi doktordan da memnunum ama tekrar çektirmek istemiyorum belki vardır anlayan hemşire yada bir tanıdığı olan yada aynı durumu yaşayan

Ya sanki 13. Gün yaptığında silik çizgi var öyle görüyorum yanlış mi görüyorum acaba yani seni umutlandırmak istemem ama çizgi var gibi kuzum. Bi kan testi mi versen acaba. İnşaAllah bu defa olmuştur.

A R Y A senin üç testindede çizgi var kuzu
Renkleriyle böyle oynayınca daha çok belli oluyor
13. Gündekide belli oluyor
Gebelik varsa bundan sonra zaten iyice belirginleşir
11 de gördüm kuzum ama 12 ve 13 te görememiştim.

Şimdi sen bu şekilde atınca görünüyor hepsinde, bilemedim ki efekt yapınca mı çıkıyor acaba

11 de gördüm kuzum ama 12 ve 13 te görememiştim.

Şimdi sen bu şekilde atınca görünüyor hepsinde, bilemedim ki efekt yapınca mı çıkıyor acaba
Ben hepsinde görmüştüm çizgiyi efekt olmadan ama sende görebil diye efektledim
Bizim burda bi arkadas vardı o öğretti banada böyle bak diye
O kaç kişinin böyle daha betası 5 6 yken çizgisini gördü kendisininkini de böyle yakalamıstı, suan doğurdu hatta =)
Çizgi var ama dediğim gibi iğne etkisi midir bilmiyorum, hiç istemem sonradan üzülmeni çünkü
Ama ümidini erken kesme demek için geldim
Benim dün 12. Gündü seninle aynı, testim tertemiz negatif hiç çıkmadı bende mesela

Teşekkür ederim canım, zaten doktor iğnemi yaparken 15.gün kesin sonuç belli olur demişti ama ben 11.günden başladım yapmaya. Çizgileri göremeyince de üzüldüm, moralim bozuldu.
Artık maddi manevi çok yorulduğumu hissediyorum. Rabbim hakkımızdan hayırlısını nasip eylesin. Bu 11.ayım öyle üzülüyorum ki

Benim 27. Ayım
Ve sebepsiz infertilite
Benim düştüğüm hataya düşme lütfen
Hem her ay çok fazla beklentiye girip kendimi erkenden çok üzmeye başladım, 2 senede çok yıprattım
Hemde sebepsiz infertilite elbet olur bi sıkıntı yok diye bunca zaman bekledim, boşa zaman kaybettim
Baktın bi ay daha olmuyor, yaptır tüm testlerini herseyini
Yoksada bi sıkıntı bekleme, maddi imkan dahilinde bi adım at
Üzülme, çok çok seneler bekleyenler var
Gebelik olusup kucağına alamadan kaybedenler var
Senelerce olmadı diye üzüldüğü çocuk dünyaya geldiğinde, hasretle beklediği o çocuk imtihanı olanlar var, hastalığı var derdi tasası var
Eşim hep diyor sen böyle çocuk çocuk diye yıpratıyosun kendini, Allah bi evlat vericek onunla imtiham edicek bizi
O zaman pişman olcaksın, yapma
Hayırlısı neyse, hayırlı zaman ne zMansa o zaman gelsin bizim bebişlerde napalım

A R Y A ben de gördüm efektli fotoğraflarda, inşallah bu ay olacak canım dualarım seninle. Burda hepimiz çok istiyoruz ve maddi manevi emek veriyoruz senin de ne kadar isteyip çabaladığını görüyorum

Anladim canım tahmin ettiğim gibi sag olasin Allah sabır versin bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…