KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Bugün 12.gündeyim, az önce test yaptım sanki çizgi göremedim gibi. Çok yoruldum artık 😓
Hemen olumsuz düşünme canım. Dur bakalım daha 15. Güne kadar çıkmayalar var. Bir kac gun daha bekle bakalım. Olacak allah'ın izni ile. Bende bekliyorum canım. Takvim uygulamama göre bugün adet olmam gere. Ama diyorum hep ben herzaman takvimden 2 gun önce olurum. Hâlâ olmadım. Beklemedeyim. Ama belim çok ağrıyor. Yarına kadar gelmezse yarın test yapicam. Nasibimde varsa olur inşaallah. Hepimizin 🤲

=)) çizgi net var ❤️
Bugün 13.Günü
O yüzden iğne etkisi mi bilmiyorum tabi
Ben en son 13 te çizgiyi görüp 14 te negatifle dumura uğramıştım🤦‍♀️
İnsallah A R Y A A R Y A nınki gebelik çizgisidir de
Koyulasır gittikçe =) 🥰
@ A R Y A test resmimi attı. Görmedim beni. Hemen arıyorum. Attığını

Burda bunlardan kimse anlamaz ki 🤷‍♀️
Doktorlarda raporu çok önemsemiyor, görüntülere bakarak yorum yapıyor
Bende raporumu götürmüştüm farklı bi doktorla görüşmeye gittiğimde
Benden cd yi istedi direkt
Bakmadı bile rapora
Seninde raporunda temiz gözüküyor, sıkıntı yok gibi ama doktorun belki görüntülerde kafasına yatmayan bi durum vardır kuzu
Aynen öyle yaptı görüntülere o kadar çok baktı ki hiç içine sinmedi doktordan da memnunum ama tekrar çektirmek istemiyorum belki vardır anlayan hemşire yada bir tanıdığı olan yada aynı durumu yaşayan

İğnenin 13.günü 😔

Ben çok yoruldum artık kızlar, bir süre uzaklaşmak en iyisi... Artık tezime yönlenip onu yazacağım ve biraz da kpss çalışması yapmayı düşünüyorum.
11.ayım da hüzünle sonuçlanmış oldu.
Hoşçakalın
Ya sanki 13. Gün yaptığında silik çizgi var öyle görüyorum yanlış mi görüyorum acaba🤔🧐 yani seni umutlandırmak istemem ama çizgi var gibi kuzum. Bi kan testi mi versen acaba. İnşaAllah bu defa olmuştur.🤲

A R Y A A R Y A senin üç testindede çizgi var kuzu
Renkleriyle böyle oynayınca daha çok belli oluyor
13. Gündekide belli oluyor
Gebelik varsa bundan sonra zaten iyice belirginleşir❤️
11 de gördüm kuzum ama 12 ve 13 te görememiştim.

Şimdi sen bu şekilde atınca görünüyor hepsinde, bilemedim ki efekt yapınca mı çıkıyor acaba 🤔

11 de gördüm kuzum ama 12 ve 13 te görememiştim.

Şimdi sen bu şekilde atınca görünüyor hepsinde, bilemedim ki efekt yapınca mı çıkıyor acaba 🤔
Ben hepsinde görmüştüm çizgiyi efekt olmadan ama sende görebil diye efektledim
Bizim burda bi arkadas vardı o öğretti banada böyle bak diye
O kaç kişinin böyle daha betası 5 6 yken çizgisini gördü😁 kendisininkini de böyle yakalamıstı, suan doğurdu hatta =)
Çizgi var ama dediğim gibi iğne etkisi midir bilmiyorum, hiç istemem sonradan üzülmeni çünkü
Ama ümidini erken kesme demek için geldim❤️
Benim dün 12. Gündü seninle aynı, testim tertemiz negatif hiç çıkmadı bende mesela

Ben hepsinde görmüştüm çizgiyi efekt olmadan ama sende görebil diye efektledim
Bizim burda bi arkadas vardı o öğretti banada böyle bak diye
O kaç kişinin böyle daha betası 5 6 yken çizgisini gördü😁 kendisininkini de böyle yakalamıstı, suan doğurdu hatta =)
Çizgi var ama dediğim gibi iğne etkisi midir bilmiyorum, hiç istemem sonradan üzülmeni çünkü
Ama ümidini erken kesme demek için geldim❤️
Benim dün 12. Gündü seninle aynı, testim tertemiz negatif hiç çıkmadı bende mesela
Teşekkür ederim canım, zaten doktor iğnemi yaparken 15.gün kesin sonuç belli olur demişti ama ben 11.günden başladım yapmaya. Çizgileri göremeyince de üzüldüm, moralim bozuldu.
Artık maddi manevi çok yorulduğumu hissediyorum. Rabbim hakkımızdan hayırlısını nasip eylesin. Bu 11.ayım öyle üzülüyorum ki

Teşekkür ederim canım, zaten doktor iğnemi yaparken 15.gün kesin sonuç belli olur demişti ama ben 11.günden başladım yapmaya. Çizgileri göremeyince de üzüldüm, moralim bozuldu.
Artık maddi manevi çok yorulduğumu hissediyorum. Rabbim hakkımızdan hayırlısını nasip eylesin. Bu 11.ayım öyle üzülüyorum ki
Benim 27. Ayım 🤗🤷‍♀️
Ve sebepsiz infertilite 🤦‍♀️
Benim düştüğüm hataya düşme lütfen
Hem her ay çok fazla beklentiye girip kendimi erkenden çok üzmeye başladım, 2 senede çok yıprattım
Hemde sebepsiz infertilite elbet olur bi sıkıntı yok diye bunca zaman bekledim, boşa zaman kaybettim
Baktın bi ay daha olmuyor, yaptır tüm testlerini herseyini
Yoksada bi sıkıntı bekleme, maddi imkan dahilinde bi adım at
Üzülme, çok çok seneler bekleyenler var
Gebelik olusup kucağına alamadan kaybedenler var
Senelerce olmadı diye üzüldüğü çocuk dünyaya geldiğinde, hasretle beklediği o çocuk imtihanı olanlar var, hastalığı var derdi tasası var
Eşim hep diyor sen böyle çocuk çocuk diye yıpratıyosun kendini, Allah bi evlat vericek onunla imtiham edicek bizi
O zaman pişman olcaksın, yapma
Hayırlısı neyse, hayırlı zaman ne zMansa o zaman gelsin bizim bebişlerde napalım🤷‍♀️

A R Y A A R Y A ben de gördüm efektli fotoğraflarda, inşallah bu ay olacak canım dualarım seninle. Burda hepimiz çok istiyoruz ve maddi manevi emek veriyoruz senin de ne kadar isteyip çabaladığını görüyorum🙏

Kuzu değişiyor tamamen.. Bahçeci 30-35 bin tutuyor.. şişli memorial da 25-30 bin
Bunlar popüler olanlar.. burada ücretlendirme nasık oluyor..
~Yumurta takibi+opu+transfer… 12-16 bin arası buradaki parayı 3e bölüo alıyorlar. Tedavi başı, opu zamanı, ve transfer zamanı diye..
~ilaçlar amh ve pko durumuna göre değişiyor onlarda 3-7 bin arası.. Orda da tedavi başlangıcı alıyorsun bir de transfer zamanı
~embryo oluşursa dondurma ücreti ekstra alıyorlar 2.500-5000 arası değişiyor merkeze göre sonra yıllık bakım ücreti alıyorlar
~opu de Anstezi uygulanıyor onun için tahlil 400-1000 aras
~opu öncesi ve transfer öncesi covid negatif raporu alman gerekiyor
~Tahlilleri yeniletebiliyorlar.. genelde 3-6 ay içindekileri kabul ediyorlar ama sperm testini yeniletebiliyolar.. O da 300-500 arası
~Bazı doktorlar vitamin takviyesi öneriyor onlarda 200-500 arası değişiyor
Ben tedavi şuana kadar 12bin hastane+3000 ilaçlar tuttu.
-eşim kromozom analizi yaptı 1500, sperm testi verdi 300
Devletteki doktorlar tahlilleri yapmayız dedi.
Şimdi 1000 lira kadar tahlillere vereceğiz..
18 bin tutmuş yani.. Embryo oluşursa ve trasnfer iöin ilaç verilirse 5000 de onlar tutacak..
Anladim canım tahmin ettiğim gibi sag olasin Allah sabır versin bize

X