KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ben bu ay da elendim galiba pik goremeden silindi cunku ovu testi canim sıkıldı ama yapacak bişey yolk . Dış gebelikten sonra sanırim vucut hemen kendini toparlayamiyor.

Buda görüntüler
Evet ilk cekilenlerde sağda geçiş yok ama burada tam gebeliği engelleyecek bir yapışıklık yok gayet iyi geçiş olmuş Canım

Eklentiler

• IMG_20211125_130234.jpg
    IMG_20211125_130234.jpg
    94 KB · Görüntüleme: 89
Kızlar Merhaba🌸🌸🌸
Size bir şey sormak istiyorum, belki karşılaşan olmuştur. Döngümün 29-30günündə bel ve kasık bölgemde ağrılarım başladı. Düşündüm hemen bugün yarın gelir adet. Ama çox tuhaf bir akıntılarım geldi(yarımşeffaf bazıları yumurta akı gibi bir kısmı beyaz akıntı) 2-3gün devam etti böyle. Şimdi 36gündeyim adet yok. Düşünüyorum belki yumurtlama 29-30gündə olmuştur. O zaman akıntı bir kaç gün olurmu?🙄 test yapıcaksın diyiceksiniz, ama psikolojimi bozuyor yapmak istemiyorum. Düşünüyorum eger yumurtlamaysa 42-44gündə gelir🙄 (aslında çok gecikme olmaz bende ama bir ay öncesinde bir kutu doğum kontrol hapı kullanmışdı, doktor kist için yazmışdı)
Yumurtlama olabilir.

Ben bu ay da elendim galiba pik goremeden silindi cunku ovu testi canim sıkıldı ama yapacak bişey yolk . Dış gebelikten sonra sanırim vucut hemen kendini toparlayamiyor.
Galiba öyle canım bende 10 ay once geçirdim 5 aydır deniyoruz ama henüz pozitifi göremedik

Kızlar predictor test güvenli mi ? Bat bugündü. Döngüm 32 gün falan. Geç yumurtluyorum. Geç döllenme olabilir mi ?
2.dk de sonuç verdi. 2 tane test yaptım 4 saat aralıkla 2side böyle çıktı

Eklentiler

• 05FB2ADF-19AB-4E2B-BCBF-C2751ABC1D01.jpeg
    05FB2ADF-19AB-4E2B-BCBF-C2751ABC1D01.jpeg
    114,9 KB · Görüntüleme: 89
Adetime 5 gün kala erken gebelik testi 4 gün kala kaset test yaptım 3 gün kala da kan testi verdim canım
Testlerinizi de paylaşır mısınız aceba
@A R Y A senin üç testindede çizgi var kuzu
Renkleriyle böyle oynayınca daha çok belli oluyor
13. Gündekide belli oluyor
Gebelik varsa bundan sonra zaten iyice belirginleşir❤️
Bende çizgileri karartmadan bile gördüm çok hayalet bir çizgi hemde 🥰🥰

Ben hepsinde görmüştüm çizgiyi efekt olmadan ama sende görebil diye efektledim
Bizim burda bi arkadas vardı o öğretti banada böyle bak diye
O kaç kişinin böyle daha betası 5 6 yken çizgisini gördü😁 kendisininkini de böyle yakalamıstı, suan doğurdu hatta =)
Çizgi var ama dediğim gibi iğne etkisi midir bilmiyorum, hiç istemem sonradan üzülmeni çünkü
Ama ümidini erken kesme demek için geldim❤️
Benim dün 12. Gündü seninle aynı, testim tertemiz negatif hiç çıkmadı bende mesela
Aynen bende karartmadan gördüm çizgiler bariz hayalet belli oluyor canım bencede 🥰🥰 hayırlısı neyse o olsun ❤️

Testlerinizi de paylaşır mısınız aceba

Bende çizgileri karartmadan bile gördüm çok hayalet bir çizgi hemde 🥰🥰
Bu şekildeydi. Üstteki erken gebelik testi. Alttaki normal kaset test. 3 gün kala da kan verdim beta 36.58 çıktı.

Eklentiler

• 16378440562027808917812301639731.jpg
    16378440562027808917812301639731.jpg
    57 KB · Görüntüleme: 104
Bugun ikinci testi yaptim sanki daha cok siliklesmis gibi geldi

Eklentiler

• 20211125_161102.jpg
    20211125_161102.jpg
    92,9 KB · Görüntüleme: 98
İğnenin 13.günü 😔

Ben çok yoruldum artık kızlar, bir süre uzaklaşmak en iyisi... Artık tezime yönlenip onu yazacağım ve biraz da kpss çalışması yapmayı düşünüyorum.
11.ayım da hüzünle sonuçlanmış oldu.
Hoşçakalın
Canımm bende hala deniyorum stres yaptıgımız için olmuyor bence.. bu kadar stres etme herkesin cocugu olcak herkes üremek zorunda diye bir kaide yok. Napalım rabbim bize bunu yaşatıyorsa vardır elbet bir nedeni bence kendını sorgulama artık zamana bırak. Üzülme hayat kısa eşinle iyi ol gerisini boşver.🌹

Teşekkür ederim canım, zaten doktor iğnemi yaparken 15.gün kesin sonuç belli olur demişti ama ben 11.günden başladım yapmaya. Çizgileri göremeyince de üzüldüm, moralim bozuldu.
Artık maddi manevi çok yorulduğumu hissediyorum. Rabbim hakkımızdan hayırlısını nasip eylesin. Bu 11.ayım öyle üzülüyorum ki
Selamlar kuzu
Yılmak yok bebiş sabır işi🙏🏻 Başından önerdiğim gibi testlerinin tamamını yap lütfen rahim filmi vs. Eşinin değerleri iyiydi ama morfolojiyi söylememiştin sanki ya da aklımda kalmadı🤔 önlem al diye belirtiyorum 4 ve altı ise farkında olun 🎈

Progesteron takibi yapabilirsin düzenli, genetik testlere de bakılmasında fayda sonra da gayret ve sabır 🙏🏻🙏🏻
İki yıla kadar normal diyor litaratür ama hiç bir sebep olmadığına emin ol 🌿🌿🌿

Canımm bende hala deniyorum stres yaptıgımız için olmuyor bence.. bu kadar stres etme herkesin cocugu olcak herkes üremek zorunda diye bir kaide yok. Napalım rabbim bize bunu yaşatıyorsa vardır elbet bir nedeni bence kendını sorgulama artık zamana bırak. Üzülme hayat kısa eşinle iyi ol gerisini boşver.🌹
Haklısınız. Eğer gerçekten iki çiftte problem yoksa zaman🎈
Çünkü aslında her birimiz üreme potansiyeli ile doğuyoruz öyleyse neden olmuyor? Bu faktör biz de stres ve sabırsızlık…
Kontrol etmek her şeyi vs..
Ümit ediyorum her birimiz yakın süreçte anne olacağız 🥰 bu forum bu hikayelerle dolu 🎉

X