KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

A R Y A A R Y A senin üç testindede çizgi var kuzu
Renkleriyle böyle oynayınca daha çok belli oluyor
13. Gündekide belli oluyor
Gebelik varsa bundan sonra zaten iyice belirginleşir❤️

Kuzu şimdi eve gelince testime bakayım dedim evet senin efektle gösterdiğin yerde çizgi çıkmış. Bakar mısın bi

Eklentiler

• 20211125_180846.jpg
    20211125_180846.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 85
Biri arya ya ulaşsın çıldırcammm. Doğru görmüşüm valla bende ay çok sevindim inşallah bir an önce görür şu yorumları da kan verir 🙏🏻🎉🎉🎉🎉🤩🤩
Kuzum valla hiç ümidim yoktu, sabah öyle üzüldüm ki bu sefer ağlamadım ama hep içime attım. Mavera testleri efektleyince acaba ben mi göremedim dedim, eve geldim az önce teste baktım evet çizgi belirginleşmiş. Yine de 13.gün olduğu için beklemek zorundayım. Yarına kesin sonucum belli olur diye düşünüyorum 🥰

A R Y A A R Y A ben de gördüm efektli fotoğraflarda, inşallah bu ay olacak canım dualarım seninle. Burda hepimiz çok istiyoruz ve maddi manevi emek veriyoruz senin de ne kadar isteyip çabaladığını görüyorum🙏
Sağol canım, Allah razı olsun. İnşallah hepimiz tez zamanda bebişlerimize kavuşuruz ♥️

Kuzu şimdi eve gelince testime bakayım dedim evet senin efektle gösterdiğin yerde çizgi çıkmış. Bakar mısın bi
Hiç bişey yapmaya gerek kalmadan görünüyor zaten bu testte çizgi =) çok belli
Zaten yarında çıkarsa artık iğne etkisi değildir kuzu bence
Doktor bana 14. Gün test yap diyor çünkü hep
İnsallahh yarında güzel haber alırısda beklemessin sende arrık daha fazla❤️

Hiç bişey yapmaya gerek kalmadan görünüyor zaten bu testte çizgi =) çok belli
Zaten yarında çıkarsa artık iğne etkisi değildir kuzu bence
Doktor bana 14. Gün test yap diyor çünkü hep
İnsallahh yarında güzel haber alırısda beklemessin sende arrık daha fazla❤️
Benim doktorum 15.gün yap demişti ama ben dayanamadım erken yapmaya başladım. Yarın sabah da bir tane yapayım. İnşallah kuzum teşekkür ederim 🌸 sende durumlar nasıl? Hiç çizgi falan çıkmadı mı testlerinde

Kuzum valla hiç ümidim yoktu, sabah öyle üzüldüm ki bu sefer ağlamadım ama hep içime attım. Mavera testleri efektleyince acaba ben mi göremedim dedim, eve geldim az önce teste baktım evet çizgi belirginleşmiş. Yine de 13.gün olduğu için beklemek zorundayım. Yarına kesin sonucum belli olur diye düşünüyorum 🥰
Ay hadi inşallah ben ilk yazdığında görmüştüm ama yanlış görüşümüşümdür umut vermeyeyim diye dememiştim. İnşallah İnşallah olur. 🌼🙏🏻🙏🏻 içini ferah tut 🌼🌼🌼🍀

Benim doktorum 15.gün yap demişti ama ben dayanamadım erken yapmaya başladım. Yarın sabah da bir tane yapayım. İnşallah kuzum teşekkür ederim 🌸 sende durumlar nasıl? Hiç çizgi falan çıkmadı mı testlerinde
Bende hep öyle yapıyodum önceden 10. Günden baslıyodum test yapmaya =)
Bu sefer yapmadım
Bikez yaptım işte yazmıstım buraya dündü galiba 12. Gün
Hiç bişey çıkmadı, bi dahada yapmadım
Biraz regl ağrılarım var gibi
Kendimden pek ümitli değilim =) ama senden ümidim var, insallah❤️

Bende hep öyle yapıyodum önceden 10. Günden baslıyodum test yapmaya =)
Bu sefer yapmadım
Bikez yaptım işte yazmıstım buraya dündü galiba 12. Gün
Hiç bişey çıkmadı, bi dahada yapmadım
Biraz regl ağrılarım var gibi
Kendimden pek ümitli değilim =) ama senden ümidim var, insallah❤️
Benim doğru düzgün belirtim yok, sık idrara çıkmak ve sol kasıkla göbek arasında batan hafif bir ağrı dışında 🤷🏼‍♀️ inşallah hepimiz için en hayırlısı olur kuzum

Anladim canım tahmin ettiğim gibi sag olasin Allah sabır versin bize
Amin inş.. Ama biz kendimizce farketmeden ödemeleri 2 ye böldük.. Kredi kartı ekstresin ödemesine denk getirmişiz. Kendimizce 2 taksit yapmış olduk. Aralık ve ocakta ödeme yapıcaz .. Bize zaman kazandıracak.. Düşünürseniz belki size de kolaylık sağlar.. Biz normalde kart kullanmıyoruz burda da eşim gönderemedi dersteydi. Ben karttan ödeyince aklımıza geldi..

Ben 32 yaşındayım.. Bende eşime takviyeler aldım.. Ama biz onu tüp bebeğe sağlıklı sperm olsun diye kullandık😁 Ben faydasını gördüğüme inanıyorum cuma test verecek sonucunu anlayacağız ama 2 aydır kullanıyoruz.. Bakalım erkeklere o ilaçları takviyeleri kullandırmakta zor.. Bu işkenceli süreç inş biter..
Eşim görev bilinci olan bi adam ama ona rağmen her gün çocuk gibi ilaçları içme seansı yapıyoruz 😁
Çatlama iğnesi olmak ıstıyorum senın doktorundan memnunmusun acaba? Ben regl olunca gitmek istiyorum baska hekime görünmek istiyorum da

Merhaba
Başka doktorlardan teyit aşın mutlaka t Rahime biraz benzettim ama bu konuda en iyisini doktor bilir bazı kızlar da çok aşına onlarda tahmin edebilir belki 🎈
İlk defa duydum kaç tane doktora gittim hiç böyle bir şey söylemedi

Bugün rahim filmi çekildim doktor beni şok etti çok ağladım bugün rahmin biraz dar histereskopi yapıp yanlardan biraz genisletiriz dedi gebeliğe engel mi diyorum olabilir diyo düşüğe engel mi olabilir diyo ne kadar ağladım üzüldüm sonra esin hemen başka hastaneye başka doktora götürdü beni ve doktor hem filmime baktı hem alttan muayene etti evet hafif darlık mevcut ama bı işleme gerek yok gebe kalma engel olmaz rahminle böyle oynamak doğru olmaz dedi aranızda bunu yaşayan var mı siz ne yapardınız bu arada bir buçuk yil önce bir dusugum var

Çatlama iğnesi olmak ıstıyorum senın doktorundan memnunmusun acaba? Ben regl olunca gitmek istiyorum baska hekime görünmek istiyorum da
Şuan gittiğim doktor tüp bebek doktoru ve memnunum şimdilik.. İnş pozitif görürsem daha çok memnun olucam😁 Ama normal hasta da bakıyor.. Tüp bebek doktorlarının muayne ücretleri pahalı sanki.. Ama özel sağlık sigortanız varsa sorun olmaz..

Bugün rahim filmi çekildim doktor beni şok etti çok ağladım bugün rahmin biraz dar histereskopi yapıp yanlardan biraz genisletiriz dedi gebeliğe engel mi diyorum olabilir diyo düşüğe engel mi olabilir diyo ne kadar ağladım üzüldüm sonra esin hemen başka hastaneye başka doktora götürdü beni ve doktor hem filmime baktı hem alttan muayene etti evet hafif darlık mevcut ama bı işleme gerek yok gebe kalma engel olmaz rahminle böyle oynamak doğru olmaz dedi aranızda bunu yaşayan var mı siz ne yapardınız bu arada bir buçuk yil önce bir dusugum var
Kuzu bir yakınım böyle müdahale sonucu rahim şeklini kaybetmiş.. Yaptırman gerekiyorsa işin en iyisini bul öyle yaptır..

İlk defa duydum kaç tane doktora gittim hiç böyle bir şey söylemedi
Tamam onlar demediyse doğrudur öyleyse 🎈
Mutlaka doktorun dediği doğrudur. Ben sizin görselleri doktora göstermediğinizi düşünüp çok basitçe bu zamana kadar izlenimimi söyledim. Doktorunuz farklı dediyse benimki yanlıştır.

Kuzu bir yakınım böyle müdahale sonucu rahim şeklini kaybetmiş.. Yaptırman gerekiyorsa işin en iyisini bul öyle yaptır..
Yaptırmak gerekiyor mu emin olamıyorum canım diğer doktor gerek yok gebe kalabilirsin engel değil dedi hatta oda senin gibi müdahalenin ne getireceğini bilemeyiz rahimle çok oynamaya gerek yok diyor mantıklı geldi bana o kadar morelim bozuk ki

X