KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ben gördüm çizgiyii
Gerçekten mi ? Fotoğrafta aslında çok belli değil ama gerçekte daha belli
İns canım yarın yine yap bakalimm.adetin gectimi yada kaç gün var
Kuzum köyde oturuyorum bir tane erken gebelik testi vardı başka teslim yok. Ya kan vermeye ilçeye gideceğim ya adetin geçmesini bekleyeceğim. 5 gün vardı adetime. Normal kaset testler sonuç verir mi erkenden? Olursa yarın kaser test yapayım.

Çok sevindim hayırlısı ile büyüsün inşallah. İçinizi ferah ettin dua edin bol bol.

Kasettede çıkabilir canimm..benbugun yaptım adetime üç gün var kasette çıkmadı.Ama senin belli olur heralde bekle bı iki gün daha ozamn harcama boşuna başka yoksa

BaT 4 aralık benide eklermisinizzzz

Kızlar biraz önce erken gebelik testi yaptım. Böyle ilk 5 dakika içinde böyle çıktı. Sanki 2. Çizgi var gibi. Yoksa ben mi uyduruyorum bakar mısınız?
Var canım büyük ihtimal sende biraz daha nettir

Canım hadi yap testi bu ay senden çok umutluyumçünkü senin de ağrın vs coktu yumurtlama zamanı. Kendim kadar sevinecegim ama olmazsa da üzülme denemeye devam ama sanki olacak gibi
Yataktan hiç çıkasım gelmiyor Birazdan giderim kuzum almaya..evet ağrım çoktu 5 gündür kasık ağrım devam ediyor adet olurum diye tahmin ediyorum

Maşallah gözünüz aydın, sağlıkla ilerlesin

Kasettede çıkabilir canimm..benbugun yaptım adetime üç gün var kasette çıkmadı.Ama senin belli olur heralde bekle bı iki gün daha ozamn harcama boşuna başka yoksa
Tamam canım öyle yapayım zaten hastaneye de anca çarşamba gidebilirim

Tamam kuzum o zaman ben çarşamba kan vermeye gideyim. Eşime gösterdim sıfır sevinç heyecan hiç Bi şey yok moralim bozuldu. Adeti bekle dedi sadece
Oda inanamamıştır erkekler somut bisey görmek ister bazen sevinçlidir oda merak etme

Canım gözün aydın olsun inşallah çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…