KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ovu testin varsa dene istersen cnm
Canım zaten 5 gün önce pik di ya onların etkisimi aceba dedim testim bitti 14 tanedi ama zaten bida yumurtlama olmaz yani dime hani ben dedim aceba catlamisti ya yumurtlamadan 2 gün sonra onların etkisimi diye düşündüm ilk defa böle oluyorum anlamadim bende 🙆

Canım zaten 5 gün önce pik di ya onların etkisimi aceba dedim testim bitti 14 tanedi ama zaten bida yumurtlama olmaz yani dime hani ben dedim aceba catlamisti ya yumurtlamadan 2 gün sonra onların etkisimi diye düşündüm ilk defa böle oluyorum anlamadim bende 🙆
Bazen ayda 2 kere yumurtlama olabiliyo ama bilemedim cnm İnşallah bebeğin tutunuyodur

Merhaba arkadaşlar tahmini ovulasyon tarihimden sonra 3-4. günlerde adet olacakmış gibi ufak ufak kramplar oldu ama adetime daha en az 1 hafta vardı. Bir gün kadar sürüp geçti. Bir de normalde adete 1-2 gün kala göğüs hassasiyetim olurdu şu an 1 hafta kalmasına rağmen dokunamayacak kadar acıyor. Sizce bunlar belirti olabilir mi? 1 senedir evliyiz bu ilk denememiz, bu arada bebeğine kavuşanlara hayırlı olsun bekleyenler de kısa zamanda kavuşur inşallah :)
Olabilir benim de adet gününden baya önce göğüs ağrısı başladı adette olankinden daha başka oluyo. Anlattığınız gibi oldu bende belirtiler. Ama kesin herkeste olur dye bişe de yoktur diye tahmin ediyorum inşallah belirtidir Rabbim sağlıcakla bebeğinizi nasip etsin inşallah gönlünüze göre versin 🌺

Eki Görüntüle 2956580 Kızlar sizce var mı yoksa boşa mı ümit ediyorum çok heyecanlıyım testten sonra bi tane kaset test bi tanede ovulasyon testi yaptım ama ikiside negatif çıktı
Silik görünüyor idrara tam geçmemiş daha çok yeni olabilir bende adete 5 gün kala erken gebelik testinde bundan daha haff bişe gördüm normal testlerde adet günümde çıktı anca var giye görüyorum ben inşallah Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım 🌺🌺

Silik görünüyor idrara tam geçmemiş daha çok yeni olabilir bende adete 5 gün kala erken gebelik testinde bundan daha haff bişe gördüm normal testlerde adet günümde çıktı anca var giye görüyorum ben inşallah Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım 🌺🌺
Çok saolasın canım amin cümlemizin inşallah🤲

Kızlar biraz önce erken gebelik testi yaptım. Böyle ilk 5 dakika içinde böyle çıktı. Sanki 2. Çizgi var gibi. Yoksa ben mi uyduruyorum bakar mısınız?

Eklentiler

• Screenshot_20211122-092721_Gallery.jpg
    Screenshot_20211122-092721_Gallery.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 79
X