KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Aşkım bizim senle bat aynıysa yumurtlama 14-16 arasında olmuştur
Ben bu ay ilac aldim canim yumurta gelişimi için ayın 9 unda yumurtalar bayağ büyümüştü ama ne zaman çatlama oldu bilmiyorum 12 sinde sağ kasığımda aşırı ağrı ve akıntım oldu diye o gunu saydım, ayın 16 sinda kontrole gittiğimde yumurtam çatlamıştı çoktan 11 ile 15 i arası oldu ama hangi gun bilmiyorum en belirgin 12 sini yaşadım sonra zaten hep kasık batmalarım devam etti

Son düzenleme:
Aşkım bizim senle bat aynıysa yumurtlama 14-16 arasında olmuştur
Bu arada sen adet döngüsünün 14 -16 sini mı diyorsun yoksa ay olarak mi 14 - 16 adet dongume gore 17.nci gunde olmuş çatlama ya da dedigin gibi 16.nci günde

Bat 15 kaskm hadi hayırlısı

Ahsjdkdk deme öyle yaaa benim adam moda girmis yine hamileymişim gibi davraniyor her defasinda diyorum yapma bak sonra hayalkırıklığına ugruyorsun diye ama yok

Ahahahah Biz 4 aydır deniyoruz benimki her ay aynı. Çocuğu kucağına alma, çamaşır sepeti taşıma modunda. Hep pimpirikliydi zaten.
Hiç unutmam oğlumuzun ilk kontrolüne gittiğimizde doktor ilk dakikadan anladı sizde baba daha endişeli galiba diye
Allah boşa çıkarmasın seninkinin de hevesini daha fazla inşallah

Ayy bizde kayinvalidem bile belki hamileyimdir diye evin işinlerini yapiyor kimse ağır kaldirtmiyor..Eşimi zaten anlatamiyorum artik çok istiyorlar diye yüce rabbim sınıyor bence onlar istemeseler herşey hallolucak gibi

Yarın 14 olucak diye düşünüyorum daha fazlada geçmiş olabilir yumurtlama tam olarak ne zaman gerceklesti bilmiyorum belirtilerime göre 12 siydi gibi
Ooo eğer öyleyse çoktan belli olur zaten tatlım. Hadi kan testi ver de bize de haber ver

Koştummmmm bekliyorumm
Ay ben de test yapsana yazacaktım, çıkar çünkü benim 4 gün kala çıkmıştı silik ve 15 dkka sonra da olsa bize de haber ver
Idrari erken yaptiğim için çıkmamıştı bugünde adet olmadım belirtiside yok bide kanda baktirayim
Gittin mi canimmm
Doktoru bekliyorum canım siradayim
Günaydın kızlar güzel haberlerle dolu bir gün olsun
Insallah kuzum Gunaydin
Günaydinnnn
kızlar günaydın zaman hiç geçmiyorrrr
Bencede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…