KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Doktora gösterince anlicam o zaman sonucu. Aslında orda açık dediler bana tüplerin bende gördüm iki tuptende sıvı dağılmıştı
Açıklamada sol tüp için zaten tamamen tıkalı kapalı demiyor. Kapalı olsa perinatal boşluğa bir dağılım olmaz. Bir kısımda sıvı kalışı ve dilatasyom diyor bende çok az tıkanık yada yapışıldık olarak düşündüm açıklama da ama görüntüyle değerlendirmek daha doğru olu

Pek sanmıyorum kuzum gerçi adet öncesi belirtilerimden farklılıklar var ama ben yinede ihtimal vermiyorum yarında olmazsam zaten kan testi yaptıricam
Yumurtlamadan kaç gün geçti? Ben de hep öyle diyorum çünkü kendimizi umutlandırmaktan korkuyoruz, hep kötüsüne alıştırıyoruz kendimizi. Belki de hep hamileyim enerjisi göndermemiz lazımdır

Saol canım yapışıklık olabilir çikolata kistim var çünkü solda

Ben aşılama oldum o yüzden değişti günüm birazcık.
Düzenli ise aynı günler aralığında olacaktır yumurtlaman değerlendirdiysen inşallah güzel sonuçlar olur dilerim.
Aaa seninki daha kesin o zamann hayırlısı olsunn umarımm Bu aydan pek umutlu değilim ilk gebeliğimde yumurtlamadan üki gün sonra anlamıştım bişeyler olduğunu ve 4 gün sonra belirtiler başlamıştı Bu sefer hiç bişey yok Hepimizin hakkında hayırlısıı

Gunlerim kesin de bakalım sonuç kesin olcak mi ? Inşallah hayırlısı olur. 27-29 günde bir yumurtlamam oluyordu genelde benim seninde çok farklı değildir o yumurtlama gösteren 1 haftayı değerlendirdiysen sonuç hiç belli olmaz. Işte birde o ilk yaşanılan gibi olmuyor belki bu sefer sessiz sedasız gelecektir bebegin bilemeyiz kasım 5 kadar umut var olsun mevlâm neylerse guzel eyler...

İnşallah olsun isteyen gönlünden geçiren herkese kısmet olsun Ne güzel içim ferahladı yazdığından çok teşekkür ederim

5 kasim

Yumurtlamadan kaç gün geçti? Ben de hep öyle diyorum çünkü kendimizi umutlandırmaktan korkuyoruz, hep kötüsüne alıştırıyoruz kendimizi. Belki de hep hamileyim enerjisi göndermemiz lazımdır
Yarın 14 olucak diye düşünüyorum daha fazlada geçmiş olabilir yumurtlama tam olarak ne zaman gerceklesti bilmiyorum belirtilerime göre 12 siydi gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…