KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ben bir gün önce yaptım adetten negatif cıktı ama ilk gebeligimde adet günü kipkırmızıydı testim her gebelikte hormonlar farklı oluyo kuzum

Bende buraya gelin geldim Ocak ta 12 yıl olacak dediğin gibi bana doktor bildigim şeylerden bahsetti afedersin suratıma saf saf baktı kadın galiba ben derdimi anlatamıyorum yada onlar anlamak istemiyor valla burada aşılama hap iğne herturlu şeyi duydum yani bu sitede ama ben doktora gidince elim boş yolluyorlar kadın bana yumurtaliklarima hiç bakmadı ovulasyon testi falan onlardan hiiic bahsetmedi veya bir kür neyse ya canım sıkılıyor Allah biliyor hayırlısını

Bu arada ben 2019 da. Hacamat yaptırdım yine yaptırmak istiyorum aslında

Katılıyorum

Çok saol cnm bide takviyelerle deneyim olmazsa ilk önce yumurta geliştirici ve çatlatma iğnesi düşünüyorum sonra aşılama İnşallah gerek kalmaz. Rabbim sizede dileyen isteyen herkese de hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Benim engel olan sürekli tekrarlayan çikolata kisti benim 7 sene oldu çocuk olmadı ameliyat dahi oldum hala olmadı yaşım 32 bekliyorum menepoza kadar devam Allah'tan ümit kesilmez

Kizlar benim babannem 18 tane çocuk doğurmuş annem hatta gelinken amcami ahırda doğurmuş sonra keçi saymaya devam etmiş keşke ona cekseydim doktor doktor geziyorum eskiden bu kadar tedavi yontem yokmuş ne güzel hemen hoop bebek acaba yedikleri içtikleri mi saglikliydi düşünmüyor değilim

Merhabalar ben de gecen aydan beri gebelik planlayanlardanim ve bu ovulasyon testlerine cok yeniyim.Yeni yeni yapmaya basladim yumurtanin catladgini nasil anliyoruz testden ?

Hayırlı olsun arkadaşım insaşallah Rabbim tamamına erdirsin

Amin inş.. Bir de prp var.. Araştırın tüp bebekte daha çok duydum ben ama normalde de zaten yapıyorlarmış. Prp sonrası yumurta kalitesi baya artıyor

İnşaAllah canım. Aminnnnn

Ayy hayırlı olsun canım. Rabbim hayırlısı ile dünyaya gelmesini nasip etsin. Çok sevindim canım senin adına. Adet gecikti mi canım. Yada kaç gün önce öğrendin. Belirtilerin neydi.

Ayy hayırlı olsun canım. Rabbim hayırlısı ile dünyaya gelmesini nasip etsin. Çok sevindim canım senin adına. Adet gecikti mi canım. Yada kaç gün önce öğrendin. Belirtilerin neydi.
Amin Allah razı olsun senden. Adet tarihim bugun idi canım.
Baş dönmem vardı hep.
Hatta burda yazmışsın bir ara bir arkadaş erken demişti. Tansiyonun düşmüştür demişti.
Birde uzanırken bir şeye sağ tarafım çekiliyor gibi idi.
Kasik ağrım vardı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…