KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Yok yok direk kullanabilirsin.. Firmalar raf ömrünü çalışmalar ile ortaya koyuyorlar ama çalışma boyunca ürün piyasaya çıkamıyor. O yüzden 1-2 yıl gibi tutup hemen piyasaya sürüyorlar.. Kimyasallar genelde tuz formunda oldukları için ve inofolic kapsül içerisinde oldukları için bozulmaz.. Rahatlıkla kullanabilirsin.. Ben evde de kullanıyorum Deneylerde de kullanıyoruz. Kimyasallar yıllarca bozulmuyor..

Yaşınız kaç?

Enfeksiyon duvar olabiliyormuş bazen spermin yumurtaya ulaşmasıni engelleyebiliyormus zaten gebelige enfeksiyonla girme bebek için cok tehlikeli.gecen ay senin yaşadığını yasadim 1 ay enfeksiyon tedavisi gordum nerdeyse ilerletmeden ürolojiye görun ayrintili bakilsin evde yapilan şeyler gecici çözüm olur sonra ilerde gebeliginde sıkıntı yaşarsın..

Canım benim düşüncem gördüğüm ve tecrübe edindiğim kadarı ile. Almanyaya nın sağlık sektörü ölmüş. Ben türkiyede çok doktorlar gördüm. Annem hasta iken babam hasta iken ablam yiğenim ben hep hem refakatçi hem ben ilgileniyordum. Türkiye her türlü sağlık sektöründe almanyadan iyi

Yani hepsini mi kullanayım?

N Nagihan1234 kız kanda ne kadar erken öğrenmişsin hayırli olsun Neyden şuphelenip kan testi yaptırdin 10 günün varmış bat'ına

Güzel düşün canım benim içini ferah tut lütfen kendine dikkat et artık iki günde bir beta takibi yaptır hadi bakalım

İnsallah canım Rabbim gönlüne göre versin hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlat nasip etsin

25 yaşındayım
Yumurta kaliteniz genetik olarak kötü değildir bence.. Desteklerseniz veya aşılama ile rahatlıkla olur.. Ben tüp bebek doktoruna geçen ay doktor inofolic verdi devam ediyorum dedim. Bırakma dedi..
Kist kafaya takmayın burada kaç kişi kisti ile hamile kaldı. Hiç moralinizi bozmayın.. bana da doktor inofolic pko görüntüsü var deyip verdi

Saol cnm yardımcın olduğun için. İlk zamanlar bende küçük bı kistin engel olacağını düşünmemiştim ama başka sebep olmadığı için 13 aydır olmamasının sebebini kiste bağladım artık İnşallah olur hayırlısıyla oğlum 1. Sınıfa başlamadan olsun biraz buyutim istemiştim ama bizim planimizla olmuyo tabi. Aslında amh 2.65 doktor çok iyi olduğunu söyledi ama buradaki hanımlar amh la kalitenin ilgisi olmadığını söyledi. Bende bu adetimde gelirse alıp baslicam

Hanımlar bugun adet günüm dışarı çıkıp test almak istiyorum. Eğer yaparsam bugun sonucu alabilir miyim sizce. Kızımda test yaptığım zaman erken değil geç yapmıştım.
Adet gunu test yapıp sonucu alan varmı aranızda

Yumurta kalitesini kimse anlamıyor. Sadece tüp bebekte toplanan yumurtalar için olgun ve içi boş diyerek anlaşılabiliyor .. Amh senin yumurta rezervinin iyi olduğunu gösteriyor. Yumurta kalitesinin göstergesi yaş ile orantılı.. ciddi pko olanlarda yaş kaç olursa olsun yumurta kalitesi düşebiliyor. Çünkü çatlamamış çok fazla folikül sıra bekliyor.. Hiç onlara takılmayın destekleyici tedavi ile hormonlarınızda normalse olur.. Ama çatlatma ve aşılamayı düşünün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…