KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Yumurtlama gördün mü canim sen bugun
Canım dün paylaşım yapmıştım gündüz yaptığım kırmızı çıktı diğer günlere göre daha net en azından akşam tekrar yaptım çizgi hayalet di yani olmuş oluyor bana göre birde burrada soruyorum arkadaşlar da cvp veriyor saolsunlar sende saol bana göre oldu yani evet bu iki gün de değerlendirelim bakalım hayırlısı artık ama ben ilk defa kullanıyorum ya inan stres yani LH testi

Yumurtlama gördün mü canim sen bugun
Eki Görüntüle 2953970 canim dün gece paylaşım yapmıştım bubtesti gündüz kırmızı idi gece silindi bana göre oldu sanki sence de olmuş mu ya stres bu LH testi inan ama doğru yumurtlamayı gösteriyor floya göre 3 gün öncesi gösterdi ki o gün hiç kırmızı değildi bakalım bubay ne olur hayırlısı insAllah hakkımizda öğlen birdaha yaparım bakarım tekrar saol canim

Benimde dün böyle oldu anlamadım gitti ya sıvı tuketiminde sorun yaşıyorum yada testte sorun var bu haftada bakicam yumurtlama olmazsa hastaneye gidecem

Eklentiler

• 16371373531733372454538121496108.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 27
Olmuş gibi görünüyor stres kötü ya cok etkiliyor bence bu ay olmazsa test falan yapmayalim oluruna bırakalım stres stres nereye kadar

Günaydın canım. Hep aksilikler bulur ınsanı
Ayıptır sorması nerede yasıyorsun da her gun kan almıyorlar ya ne saçma..
Beklet bidahaki çişini su da içme de yapıver sonra

Benimde dün böyle oldu anlamadım gitti ya sıvı tuketiminde sorun yaşıyorum yada testte sorun var bu haftada bakicam yumurtlama olmazsa hastaneye gidecem
Aslında testlere göre olmamış görünüyor ama biraz daha fazla kırmızı çıkınca aceba diyorum sen son testen sonra yaptın mı silik çıktı mı canım ben guzduz yaptım ya bide akşam yapayım dedim akşamki boş çıktı sende öyle yap istersen akşam kontrol et aynen olmazsa bu ay zaten ilk aldım bida almam galiba ya stres yapıyor ha çatladı ha çatlayacak

Sıvı tüketimi nasıl yapıyorsunnki canım sen ben testi yapmadan 1.5 2 saat evvel kesiyorum mesela o asamda lavaboya cikiyirum zatenn2 sate bida cikiyirum sen nasıl yapıyorsun

Günaydın canım. Hep aksilikler bulur ınsanı
Ayıptır sorması nerede yasıyorsun da her gun kan almıyorlar ya ne saçma..
Beklet bidahaki çişini su da içme de yapıver sonra
İzmir düşün
Valla meyvesuyu içtim yarım saat sonra yaptım testi tek çizgi klomen kist mi yaptı nedir
Yarın gidicem doktora

Sıvı tüketimi nasıl yapıyorsunnki canım sen ben testi yapmadan 1.5 2 saat evvel kesiyorum mesela o asamda lavaboya cikiyirum zatenn2 sate bida cikiyirum sen nasıl yapıyorsun
Normalde su tuketmiyorum fazla o yuzde ph dergeri dusuk oluyor bende teste basladugimdan beri su içiyorum 1 saat oncesinden kesiyorum ondan olmuyor galiba seyreklesiyor idrar

Sıvı tüketimi nasıl yapıyorsunnki canım sen ben testi yapmadan 1.5 2 saat evvel kesiyorum mesela o asamda lavaboya cikiyirum zatenn2 sate
Normalde su tuketmiyorum fazla o yuzde ph dergeri dusuk oluyor bende teste basladugimdan beri su içiyorum 1 saat oncesinden kesiyorum ondan olmuyor galiba seyreklesiyor idrar
Olabilir evet normal akışına bırak şimdi ben test yapacağım ya 12.30 gibi bırakırım saat 14:00 gibi yaparim insAllah sende oluruna bırak fazla su az su stres yapma sende birde sen 3 tane mi test yaptın hepsini bir araya toplamadin mi o zaman daha çok ayırt edebilrisin canım

Ben ebru ceylandan aldım testlerimi 30 tane var 28 gunde oluyorum 2 tane fazladan kullandim son gun yumurtlama olur diye fazla kullanmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…