KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

İnşallah ama 11 günü aşma bugün gectiyse yarın 2. Gün olarak say umarım tez zamanda kullandım hamileyim diye guzel habeer verirsin bize
Dün ictim bugün icemedim canım yarın icicem yani adetten bigün önce ictim. İlk günü icemedim 2.günü baslıcam sorun olmaz herhalde

Hanımlar ben normalde vejeteryanım. Et ve balık tüketmiyorum. Diğer hayvansal gıdaları tüketiyorum. Bu gebeliğe ne kadar engel? Şimdi bi doktorun yazısını okudum ve ampüller parıldadı

Ben de bir sene önce 55 günlük bebeğimi kaybettim yeni toparlanıyorum Allah yeni evlatlar nasip etse de yaramız çok derin Allah sabrını verir ins
ben de üc ay önce kaybettim. toparlanamıyorum ve kimse anlamıyor bu halimi
İnşallah hayırlısı olur ben karışımı almadım sadece yöntemi deneyeceğim bakalım işe yarayacakmı bende tüm isteyenlere sana bana gelsin bu ay bebişler

Yaşı 38 40 olanın ikinciyi istemedi farklı 25 30 larda farklı.
Örneğin ben 2 İnci çocuğumu istiyorum. Evladıma kardeş olması için. Yaşımdan dolayı.
Yorumunuza saygı duyuyorum.
Buda benim yorum ve isteğim.

Hanımlar ben normalde vejeteryanım. Et ve balık tüketmiyorum. Diğer hayvansal gıdaları tüketiyorum. Bu gebeliğe ne kadar engel? Şimdi bi doktorun yazısını okudum ve ampüller parıldadı
Kuzu bunun için kanda eser element testi yaptırıp karar verebilirsin. Bu en garantisi olacaktır, yoksa vegan ya da vejeteryan olmak gebeliğe engel olmaz kanımca..
Ama testlerinde eksiklik varsa belki yeme şeklini değiştirebilirsin.
En temelinde kalsiyum, selenyum, çinko gibi analizleri sağlık ocakları yapıyor d vit. Bakılabilir bu konudan bağımsız, bir de b12 baktır ama sistemsel sorunların yanında bunlar pek neden değil diyor doktorlar.

Ben zaten bunlara baktırdım hepsi diplerde Omega-3, d vit, b12, demir ilacı alıyorum. Ekstradan pharmaton, folik asit yerine de inofolic combi kullanıyorum. O zaman bu kadar kullanım ile vejanlığı düşünmeye gerek yok: D

D vit kaç çıktı hatırlıyor musun?
B12 toplanır aslında, Demir kronik sorun benim ferritin 4
Hiç düşünme veganlığı bence de Problem değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…