KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar çok yazılan bir durumu ileteyim size devlet hastanelerinin sperm testleri için güvenirliği ne yazık ki yüksek değilmiş pek..
Özel hastene ya da tüp bebek merkezlerinin labarotuvarları çok daha güvenli oluyormuş. Devlette iyi çıkan sonuçların kötü olduğunu ya da kötü olanların iyi olduğunu okuduğum çok oldu, aklınızda olsun 🌿

Allah gönlüne göre versin canım olur inşaallah. Benimde yaş 35 bakalım şimdilik bir sıkıntım yok ama. Işte yaş ilerledikçe şansımız azalıyor maalesef.
Amin canım inşallah ben 38 yaşındayım doktoruma göre gayet iyi rezervlerim ama bilmiyorum 40 a kalmak istemiyorum hakkımızda hayırlısı bizle beraber tüm isteyenlere nasip olsun inşallah

Kızlar benim yumurta çatlamışmı dün yumurtlama günümdü değerlendirdim bugünde değerlendireyimmi ne dersiniz en son bugün yaptım
IMG_20211111_151345_1.jpg

Kızlar bisi sorcam ya ben azonce adet oldum doktorum adetin 3cu günü gel hem bütün hormonlara kan verirsin hemde letuya baslayalim demişti adetimin 3cu günü cmrtesiye geliyo benim devlet hastanesinde doktor olurmu ki napicam nası lan vercem letu reçetesi duruyo Hadi onu alırım kullanmaya başlarım ama doktoru nası halletmem ya
Bende aynı dertteyim bende bugün oldum 3. Gün gel dedi klomen verecekti tekrar cumartesi hastanede olmicakmıs başlasam mı acaba diyorum evde klomenim var 5 adet

Kızlar bisi sorcam ya ben azonce adet oldum doktorum adetin 3cu günü gel hem bütün hormonlara kan verirsin hemde letuya baslayalim demişti adetimin 3cu günü cmrtesiye geliyo benim devlet hastanesinde doktor olurmu ki napicam nası lan vercem letu reçetesi duruyo Hadi onu alırım kullanmaya başlarım ama doktoru nası halletmem ya
Canım devlette cumartesi çalışmazlar. Yarın boşluk varsa yarın git. 2.günde de testler yapılır.

Reçete var letuyu alsam kullanmaya başlasam dicem de günde kaç onu bilmiyorum eczane yazarmi acaba kaç tane içicegimi bana sadece adetin üçüncü günü gel dedi anlaticam dedi

Adetin 2. Günü de gidebilirsiniz. Hormon testleri 2. Ve 3. Gün yapılıyor.

Aynen ya napcam bilmiyorum uf yarın mı gitsem 2ci günü pzrtesi gitsem 5ci gün oluyor benim adetim 4 gün sürüyor zaten
Geçen ay adetin 4. Günü başlamıştım klomene az önce doktoruma yazdım pazar günü hastanedeyim ama ben cumartesi izmire gidicem uçak biletimi de aldım iptal edemem dedim bu ay ara verelim o zaman dedi ama ben ara vermek istemiyorum ne yapacağımı da bilmiyorum gerçi gitsem de klomen verecekti yine

Letuya başla yumurtlama döneminde dr git durumunu anlatırsın o zaman hafta sonu devlet açık olmaz

X