KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ben yöntemlere çok güvenmiyorum. Hormonlar ile oynamak doğru gelmiyor. Klomen bile başlı başına bana yetti.. Çatlama oldu bekleyişteyim☺️
İnş seninki tutar🙃
İnşaAllah Hayırlı sonuç alırsın canım benim. Dilerim hepimize birşeyler vesile olur ve mutluluğu tadarız.🙏🏼 Guzel haberini bekliyorum allah'ın izni ile.

mfk yı aylardır deniyodum ben zaten :) ama bu ay aşırı yoğunum okulda vizeler başladı ders çalışmaktan ev ve iş aşırı yoruyor çok dikkat edemiyorum sanırım bu ay denk gelmez benim mesela bu hafta 4 gündür birleşme yok bugün yumurtlama günü gösteriyor takvimim keşke dün olsaydı ama kısmet sen nasılsın? :)
Canım iyiyim şükür bir sıkıntım yok. Beklemeye devam ediyorum. Çabalıyorum işte. Bu ayda olmazsa aşılama yaptırcam. 4 sene oldu nerdeyse eşimin sperm testini yenilemesini bekliyorum. Bu arada da yöntemi deneyeyim dedim. Dilerim hepimiz güzel haberler alırız. Sıkıntı yapma canım sende mümkünse bugünü degerlendir belli olmaz hala şansın vardır.

Peki yarın yani 2ci günü gitsem olurmu hem letuyu nasıl kullanicagimi söyler hemde ikinci günde zaten horminlara bakiliyormus 3cu gün dedi ama açık olmuyor napim
2.günü gitmen daha iyi sana zaten ne zaman başlayacagını söyler ben sürekşi 2.günüöde doktora giderm..pazartrsi çok geç olur.5. Günde de klomen kullanabilirsin ama doktorun nasıl uygun görüyorsa tabiki..yarın gitmen en mantıklısı☺️

Günaydın canım. Ben bu ay yine femara kullandım, çarşamba günü doktora gittim sağ ve solda birer tane 16 mm yumurta vardı. Yarın tekrar çağırdı. Eşimde bu sabah spermiogram örneği verdi ama çok zorlanmış. Hava zaten soğuk, bir de pencereyi açmışlar buz gibiydi. Gerildim, sıkıldım dedi. Bilgisayar falan varmış ama açmamış, hayırlı bir bebek için yola girmişken gözümü zinaya sokarak hayır niyetiyle çıktığım yolu bozamam dedi.( Canım kocam) Biraz dindardır da kendisi 😃

Sonuçları pek iyi beklemiyorum açıkçası ama Rabbimden ümit kesilmez 🤲

Senin mfk sonucunu heyecanla bekliyorum.🥰
Valla bende heyecanla bekliyorum sonucumu kuzum. Evet benim eşimde sperm testini verirken herhangi birşey açmamış. 🤣 umudunu kaybetme kuzum İnşaAllah güzel sonuç çıkar. Dilerim bu ay bizlere topik haberi vermek nasip olur. Valla bilmiyorum ama ben bu ay dan çok umutluyum sanki. 🤗

Inşallah güzel sonuçlar alırsın canım 😌 en az 3 ay diyor adam 😍
Evet arkadaşım 3 ay diyor ama ben bu aydan niye bilmiyorum ama çok umutluyum. Pozitif bakıyorum bu aya. Hunharca çabalıyorum bu ay. Olacak İnşaAllah inanıyorum.🤣 dilerim bu ay hepimiz güzel haber veririz. Burası şenlik yeri olur.💃🏼💃🏼

Amin canım inşallah ben 38 yaşındayım doktoruma göre gayet iyi rezervlerim ama bilmiyorum 40 a kalmak istemiyorum hakkımızda hayırlısı bizle beraber tüm isteyenlere nasip olsun inşallah
Amin canım. Banada dr. Yasına göre yumurta sayın çok iyi dedi ama bakalım artık.

Evet arkadaşım 3 ay diyor ama ben bu aydan niye bilmiyorum ama çok umutluyum. Pozitif bakıyorum bu aya. Hunharca çabalıyorum bu ay. Olacak İnşaAllah inanıyorum.🤣 dilerim bu ay hepimiz güzel haber veririz. Burası şenlik yeri olur.💃🏼💃🏼
inşallah doktoru takip edenler bilir ısrarla söylüypr bildiklerini boşuna para koymayın bunları yapım yeter diyor herkea içi. Hayırlısı olsun☺️

inşallah doktoru takip edenler bilir ısrarla söylüypr bildiklerini boşuna para koymayın bunları yapım yeter diyor herkea içi. Hayırlısı olsun☺️
Aynen canım. Ve nerdeyse hergün mfk gebelik haberi vermeye başladı. Bende heyecanlanıyorum doğrusu. Tam teşkilatlı ilerliyorum yapıyorum her dediğini bakalım ne olcak.🤗Hunharca ilerliyorum 🤣

X