KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ben de tedirginim canım açıkçası hani sağlıksız bir yumurta mı oldu acaba falan diye ama bir önceki gebeliğimde her şey yolundaydı da ne oldu, düşük yaptım. Olacak olan oluyor bir şekilde. Bebeğimi ve gebeliğimi Allah’a emanet ediyorum

bat 17 kasım benim deee :))

L Lalalala1 canım mesajımı görmedin mi

Yaaa

L Lalalala1 canım mesajımı görmedin mi
Kuzum şimdi gördüm, Allah razı olsun
Şöyle ben geçen ay adetimin 4. Günü gittim doktora bana yumurta 14 mm olmuş, ki bence bu boyut 4. Gün İçin çok çok yüksek. Bunu ona da söyledim ama sen 11-12. Gün bi gel dedi bana.
11. Gün gittim bu sefer de dedi ki 32 mm olmuş; çok büyümüş ama kist diyemeyiz bazen yumurta çatlayıp döllendikten sonra büyümeye devam eder ama kesin hamilelik de diyemeyiz bir hormon testi yapalım dedi.

Benim bildiğim hormon testi 2-3. Günler yapılıyor o zaman sormak aklıma gelmedi tabi.
Sonra sonuç çıktıktan sordum, neden şimdi yaptık ki diye. O da LH pik oldu mu ona bakmak istedim dedi. Evet pik olmuş ama çatlamamış diye yorumladı. Bir sonraki adet dönemimde 7-8. Gün gel demek ki senin yumurta çok çabuk büyüyor dedi.

Ama sonra nasılsa test pozitif çıktı, tabi ben şuan o yumurta ne oldu bilmiyorum. Değerim de 101 çıkmış ya 2-4 haftalık diyor referansta. Ben doktora 20 ekimde gitmişim aradan 20 gün geçmiş. Bu doktor mevzundan sonra tekrar mı yumurtladım acaba bilmiyorum, bu yumurta çatlayıp döllendiyse sağlıksız bir gebelik de olabilir onu da bilmiyorum şuan.
Allah’a emanet ettim

Ay inşallah sağlıklıdır kavuşursun mis gibi
Lhla çatladığını tam netleştiremez ki
Boşuna mı 21.gün bakılıyor
Neyse neticesi güzel olsun da 21. Gün 15.gün farketmez

Ben pazartesi iğne oldum. Pazartesi den itibaren 15 gün sonra ovulasyon dan baktığımda nasıl görmem gerekiyor. İşte olduğum için her gün yapmam kolay olmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…