KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar içinde garip bi his var ilk kez. Sanki bu ay olacak gibi. Aslında mantıklı değil idrar yolu enfeksiyonum var dr a da gidemedim daha ama bilmiyorum. Ovulasyondan 2 gun önce ve 1 gün sonra degerlendirebildik. Bilmiyorum içimde degisik bi his var hayırlısı bakalım

Enfeksiyon direk engelleyen bir şey değil. Riskli ama seviyesi de önemli. Doktor gebelik oluşunca da ilaç veriyor zaten enfeksiyon için. Oğlumda kullanmıştım ilk haftalarda. Hayırlısı olur inşallah..

Direkt korunmayı bırakın deynce bir korktum açıkcası bana da alalım demedi 3-5 ay deneyin dedi ona göre bakalım bu iki aydır korunmasız yumurtlama görmeme rağmen olmadı. bu ayda deneyip olmazsa farklı bir doktora da baktırayım.
Gebeliğe engel yerdeyse söyluyorlar canım müdahale de bulunuyorlar onu kafana takma, engel yerde değilki müdahale etmemiş..Yumurtlamani etkilemiyor benimki öyle yani hatta bugun doktordaydim yine sağlıklı yumurtlama olmuş her ayda oluyor..içini ferah tut

İnşallah kuzum, eşimde yarın sabah test verecek inşallah herşey yolunda ilerler 🤲 ikiz miiii 😃 olsun ya isterim zor ama zevkli olur
Bizim sülalese genetik.. annanem annem ablam hep çift yumurta ikizleri doğurmuş.. Ama ben tüp bebekte çok korkuyorum. Çift yumurta ikizi 2 ayrı karakter.. Bakması zor
Ama bu kadar uğraştıktan sonra değer😁
Demekki femera da ovulasyon testinde dalgalanma yapıyor.. Bence daha ovulasyon testi yapma..
Bende yapmayı bıraktım zaten kasık ağrısızdan çatladıgı dk bile biliyorum 😄 Olay işe yaraması🙃

Bizim sülalese genetik.. annanem annem ablam hep çift yumurta ikizleri doğurmuş.. Ama ben tüp bebekte çok korkuyorum. Çift yumurta ikizi 2 ayrı karakter.. Bakması zor
Ama bu kadar uğraştıktan sonra değer😁
Demekki femera da ovulasyon testinde dalgalanma yapıyor.. Bence daha ovulasyon testi yapma..
Bende yapmayı bıraktım zaten kasık ağrısızdan çatladıgı dk bile biliyorum 😄 Olay işe yaraması🙃
Aynen canım, testlere pek güven olmuyor. Bu ay dilerim ikimiz içinde hayırla sonuçlanır 🤲🤲

Kizlar bende elendim bugun kan verdim negatif cikti adet sokturucu masaj ve yuruyus yaptim adetim geldi 🙄

X