KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Gerçekten mi 3 yıldır hamilelik için deniyorum ovulasyon testi deniyorum olmuyor röportajlarına bakınca umutlanıyordum ama artık o kadar inandırıcı gelmiyor bana da

Doğal yolla hamile kalabileceğimi düşünmüyorum artık ocak bekliyorum inşallah sizin için farklı olur

Gerçekten mi 3 yıldır hamilelik için deniyorum ovulasyon testi deniyorum olmuyor röportajlarına bakınca umutlanıyordum ama artık o kadar inandırıcı gelmiyor bana da
Onun söyledikleriyle doktorumun bize söyledikleri yapmamız gereken çok farkli..o yumurtlamayı görunce 3 gun ust uste diyor..3 farkli doktor bana yumurtlama pik olduktan sonra 1 hafta boyunca gün aşırı şeklinde ilişki önerdi o zaman henuz esimin durumunu bilmiyorduk..Eşimin durumunu ögrendikten sonra son doktor 2 hafta boyunca gün aşırı ilişki verdi..Ebru hanım ilişki sonrası hemen kalkmada sakinca görmüyor ama doktorlar bana 20 dakika boyunca yatıcaksın belinin altına yastık koyacaksın eşinde hemen çıkmasın beklesin dedi..Bunun gibi daha birçok şey var..O yüzden biraz doktorları birazda kalbimin sesini dinlemeye karar verdim Insan bi noktadan sonra kendinin doktoru olması lazım diye düşünüyorum

Kuzu burada femera kullanmış arkadaşlar var. Onlar daha iyi bilgilendirir. karaca3443 yanlış hatırlamıyorsam 10.gün gitmişti. 12. Gün iğne vur demişti..
Sende daha tam gelişmeden çatlama oluyor olabilir mi?

Evet Letu'nun bu ay ki gebelik belirtileri gibi belirtileri an itibariyle başlamıştır..Yumurtlama dönemine girdim ( kendimi tavuk gibi hissetim) merhaba 15 gün acı ızdırap çekeceğim günler

Kızlar selam sizlerden akıl almak istiyorum ben 28 yaşındayım bir kaç ay sonra 29 olacağım 1 buçuk yıla yakın evliyim ve evliliğimin başından beri korunmasız ilişki oluyor ama kimyasal dahi olsa hiç gebelik oluşmadı. rahim filmi hormon testlerim hepsi temiz çıktı eşimin sonuçlarıda çok iyi çıktı. Bir kaç ay ovülasyon ile takip ettim olmadı, klomen kullandım olmadı ve en son Eylül ayında aşılama yaptırdım maalesef oda negatif sonuçlandı.. Devlet hastanesinde rapor için evrak topluyorum uğraştırıcı bir iş evet büyük bir ihtimalle rapor için bir kez daha aşılama yaparlar diye düşünüyorum. Sizlere sormak istediğim devlet hastanesinde işlemlere hiç devam etmeden tüp bebek yoluna mı gideyim yoksa son aşılama şansımı mı kullanıyım mı ?

Merhaba kızlar,
Uzun zamandır takip ediyorum ama ilk defa cesaretimi toplayıp yazabildim. Geçen sene Eylül’de evlendim, ilk üç ay hap yoluyla korunduk. O zamandan beri istiyorum ama bir türlü nasip olmadı. Adet günüm 11Kasım. Bu sabah erken gebelik testi yaptım bir dakika içinde ikinci çizgi çıktı. Ama çok korkuyorum daha adet günüme var. Yurtdışında yaşıyorum burda gidip kan verme şansım yok test positif diyince bir iki hafta sonrasına kadın doktoruna randevu veriyorlar kese görünsün diye hepsini bir yapıyorlar. Sizce kimyasal olabilir mi? Emin değilim ama daha önce de kimyasal yaşadım büyük ihtimalle. Test yapmıştım pozitif çıkmıştı iki gün sonra adet olmuştum yine öyle olmasından korkuyorum.

Eklentiler

• 415A9BAD-8BCE-412B-B197-A8DD1AA9B91D.jpeg
    29 KB · Görüntüleme: 53
İsteyen herkese nasip etsin canım ama arada adet sancısı gibi sancı oluyo o yüzden yok mu acaba diyorum
Onlar herkeste oluyor zaten iki belirtide birbirine benziyor her ay rahîm kendini gebelik için hazırlarmış ama yumurta dollenme olmayınca adet oluşuyor

3 gün yakin bi tarih yanlış çıkacagini sanmiyorum hayirli olsun listeye ekliyorum senide

Yumurtlamadan sonra 1 hafta gün aşırı dedi doktorların öyle mi bir gün dolu 1 gün boş şeklinde birde yumurtlama günü dahil mi dediler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…