KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar herkese selamm. Normalde benşm bat 8 kasımdı ama 5 gün geç yumurtladığım için bat tarihim 12 13 Kasım falan oluyor. Az önce bi meraktan test yaptım şöyle çıktı sizce umutlanmalı mıyım? Test hiç beklemedi 1 dk da çıktı çizgi.
Gozukuyor Hayırlı olsun 20.nci hamiş 😊 Sana benden waytt çaklıt moka 🌸🌸😁

Ovv Bende adetin 3ccu günü gidivem ilaç sonrasında igne dedi bunu bildum iyi oldu 😂
Allah yardımcın olsun beklemesi gerçekten zor oldu mu olmadı mı diye sayfaları dolanmaktan kafayı yicem sürekli bi araştırma hali 😀 ama sen benim yaptığımı yapma 😂 sabırlı ol bekle

İğnenin 11. Günündeyim sonuç hala böyle negatife dönmedi kan verdim sabah sonuç yarın çıkacak belirtilerim adet öncesi belirtileri gibi göğüs ağrım ve dolgunlasma kasıklarım ara ara sancı oluyo batmalar var adet öncesi daha fazla olurdu ama akıntı devam kesilmedi hiç
Canım gerçekten sen hamile olabilirsin şimdi ben 11 . gün testime baktım bak böyleydi benim ama senin ki sanki daha iğnenin ilk günleri gibi duruyor

Eklentiler

• IMG_20211011_192928.jpg
    IMG_20211011_192928.jpg
    220,8 KB · Görüntüleme: 63
Antulus 1700 mg verdi bize sadece..bunun dışinda ben evde keçiboynuzu özu aldım ara ara içiyor..Osmanlı çerezi var onu tavsiye ederim herşey var içinde kuruyemişcilerde satılır. Tatli ve hamurişini bıraktırdım misafirlik durumlari hariç, abur cubur yedirmiyorum..Bol bol et ve sebze tükettiriyorum meyveyide zorla yedirtiyorum arada bu yani
Biz de trental 600mg b12 folik asit c vitamini ve d vitamini kullandı eşim ilk 3 ay 3 mil 13 mil çıkmıştı değerleri hızı %56 olmuştu doktor işe yaramış dedi profert m diye bir ilaç daha ekledi devam edin dedi ocakta tekrar test vereceğiz bende meyve yediriyoruö her akşam zorla keçi boynuzu özü 2 3 kavanoz bitirdi artık yediremiyorum bıktı dediğiniz gibi çerez fındık ve kabak çekirdeği yediriyoruö elimden gelen bu ovulasyon testi deneyeceğim ocağa kadar çıkmadık candan umut kesilmez iş eğer olmazsa aşıla denemeyi düşünüyorum

Öyle bisey olsa semen testinde 3- 6 günlük cinsel perhizle gelin demezlerdi ama 🤔 bugünde doktor arkadaş 3.ncü günden itibaren sperm kalitesi artıp kendini yeniliyor dedi bunu ilk defa duydum
Evet doğru perhiz için 3 6 gün geçerlidir genelde 3 günlükken gideriz bende bir gebenin günlüğü sayfasında okudum 2 gün de bir ilişki daha iyiymiş bayatlıyor yazıyordu yazıyı bulup atayım size ben neye inanacağım bilmiyorum sizde bir sıkıntı var mı ovulasyon testi deniyor musunuz?

Biz de trental 600mg b12 folik asit c vitamini ve d vitamini kullandı eşim ilk 3 ay 3 mil 13 mil çıkmıştı değerleri hızı %56 olmuştu doktor işe yaramış dedi profert m diye bir ilaç daha ekledi devam edin dedi ocakta tekrar test vereceğiz bende meyve yediriyoruö her akşam zorla keçi boynuzu özü 2 3 kavanoz bitirdi artık yediremiyorum bıktı dediğiniz gibi çerez fındık ve kabak çekirdeği yediriyoruö elimden gelen bu ovulasyon testi deneyeceğim ocağa kadar çıkmadık candan umut kesilmez iş eğer olmazsa aşıla denemeyi düşünüyorum
Antulusun içinde b12 folikasit c d vitamini bi ton şey var diye ayri vermedi sanirım..sayıda sıkıntı yokta hız ve morfoloji düşük 18 den 30 lara felan çıksa güzel olacak bakalim bidaha yapsın test anlarız yarayıp yaramadığinı

Kızlar herkese selamm. Normalde benşm bat 8 kasımdı ama 5 gün geç yumurtladığım için bat tarihim 12 13 Kasım falan oluyor. Az önce bi meraktan test yaptım şöyle çıktı sizce umutlanmalı mıyım? Test hiç beklemedi 1 dk da çıktı çizgi.
Evet umutlanmalisin benim ilk gebeligimde oglumdada boyleydi geç döllenme oldugu icin kese felan hep geç görünmüştü hayırlı olsun kuzum hemen bi kan testi yaptır bence

Antulusun içinde b12 folikasit c d vitamini bi ton şey var diye ayri vermedi sanirım..sayıda sıkıntı yokta hız ve morfoloji düşük 18 den 30 lara felan çıksa güzel olacak bakalim bidaha yapsın test anlarız yarayıp yaramadığinı
İnşallah yükselir en hayırlı zamanda da hamile kalırsınız

Canım gerçekten sen hamile olabilirsin şimdi ben 11 . gün testime baktım bak böyleydi benim ama senin ki sanki daha iğnenin ilk günleri gibi duruyor
Bak bu 9. Gün yaptığım bende anlamadım negatifi görmeden olur mu ki

Eklentiler

• 20211106_103102.jpg
    20211106_103102.jpg
    55,7 KB · Görüntüleme: 56
Canım çizgi bariz belli, inşallah vardır🧿🤗

Evet doğru perhiz için 3 6 gün geçerlidir genelde 3 günlükken gideriz bende bir gebenin günlüğü sayfasında okudum 2 gün de bir ilişki daha iyiymiş bayatlıyor yazıyordu yazıyı bulup atayım size ben neye inanacağım bilmiyorum sizde bir sıkıntı var mı ovulasyon testi deniyor musunuz?
Ebru hanimi bende takip ediyordum yazdıgimda saolsun cevapta verdi herzaman ama vazgeçtim çünkü soylediklerinin çoğu yanlış çiktı onun lafiyla 3 4 ay denedim olmadı sayfasindaki bi doktora yazdım tamamen ticarethane olarak kullanıyor...

X