KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ümidini kırma canım bende pkoluyum hemde ilerlemiş..bütün yan etkileri var tüylenme felan..ama 3.gebelik haberimi aldım..inşaallah olcak sabret..zayıfla ben 4 tilo verince gebe kaldım
Ben 76 ydim pcoluyum. 65 e düştüm kimyasal gebelik yaşadım demekki fark ettiriyor bu ay bakalım nolacak..bugün çatlatma iğnesi oldum

ahhh çok teşekkür ederim:)) Nasıl mutlu oldum bunu duyduğuma :) 2021 Ocak ayında kimyasal gebelik olunca bu kez daha temkinli olmaya çalışıyorum :/
Hayırlı olsun canım ocaktan beri her ay degerlendirdiniz olmadı mı yoksa ara mi verdirdi doktor

Merhaba kızlar,
Uzun zamandır takip ediyorum ama ilk defa cesaretimi toplayıp yazabildim. Geçen sene Eylül’de evlendim, ilk üç ay hap yoluyla korunduk. O zamandan beri istiyorum ama bir türlü nasip olmadı. Adet günüm 11Kasım. Bu sabah erken gebelik testi yaptım bir dakika içinde ikinci çizgi çıktı. Ama çok korkuyorum daha adet günüme var. Yurtdışında yaşıyorum burda gidip kan verme şansım yok test positif diyince bir iki hafta sonrasına kadın doktoruna randevu veriyorlar kese görünsün diye hepsini bir yapıyorlar. Sizce kimyasal olabilir mi? Emin değilim ama daha önce de kimyasal yaşadım büyük ihtimalle. Test yapmıştım pozitif çıkmıştı iki gün sonra adet olmuştum yine öyle olmasından korkuyorum.
Canım bu çok bariz belli ama iki günde bir testi tekrarlayarak koyulugu takip et sonra da muayene gününü bekle böylelikle için daha çok rahat eder

Yumurtlamadan sonra 1 hafta gün aşırı dedi doktorların öyle mi bir gün dolu 1 gün boş şeklinde birde yumurtlama günü dahil mi dediler
Kontrole gittigimde yumurtlama haftasina girecektim misal gittiğimde ayın 9 uydu..9 -11-13-15 -17-19 -21 değerlendirin demişti..Ben 12 sinde çatlama olduğunu düşünüyorum ama 15 inde de olmuş olabilir..Ayın 16 sinda yani 21.nci gunumde progesteron testim 38 küsür çıkmıştı yani çatlama gerçekleşmişti onun uzerinede 3 gün ilişki vermisti..( 17-19-21)

Canım beni tekrar ekleyebilirmisinn kasımdan çıkamadım bende 😊 Doktordan geldim şimdi aşılamaya başlıyoruz bu ay bat 29 kasım🤲 Geçen sene kasım ayı topiğinde gebe kalamadım bu seneyi zorluyorum hayırlısıyla😊😇
Canım beni de ekle 28 Kasım 🙏

Doktor değerleri çok iyi yükselmiş demiş eşim benimle girmek istemedi doktoruna 3 ay sonra tekrar test ver demiş değerlerinin yükselmesine şaşırmış bu kadar dedi canım
Dogal yolla gebelik olup olmayacagini söylemediler mi olur gibi duruyor bencede çok guzel yukselmiş

Kontrole gittigimde yumurtlama haftasina girecektim misal gittiğimde ayın 9 uydu..9 -11-13-15 -17-19 -21 değerlendirin demişti..Ben 12 sinde çatlama olduğunu düşünüyorum ama 15 inde de olmuş olabilir..Ayın 16 sinda yani 21.nci gunumde progesteron testim 38 küsür çıkmıştı yani çatlama gerçekleşmişti onun uzerinede 3 gün ilişki vermisti..( 17-19-21)
Anladım canım hiç böyle denememiştim ben bugun yumurtlama pik gördüm senin bana tavsiyen nedir

Dogal yolla gebelik olup olmayacagini söylemediler mi olur gibi duruyor bencede çok guzel yukselmiş
Evet güzel yükselmiş dememiş hiçbirşey eşimde sormamış bende çok kızmıştı ona ocakta bende gireceğim yanına inşallah dediğin gibi olur da hamile kalabilirim 2 buçuk yıl oldu

Bende geçen ay kimyasal yaşadım gelip gidip keyfim yerine gelsin diye çift çizgiye bakıyodum. Kendi eğimi tatmin etmek gibiydi🤩

Bende geçen ay kimyasal yaşadım gelip gidip keyfim yerine gelsin diye çift çizgiye bakıyodum. Kendi eğimi tatmin etmek gibiydi
Oldun mu iğneni canım hadi bakalım benim 7 günüm inşallah ikimiz için de hayırlı olur bu ay
Saat 2 vurdu geçen ayda öyleydi. Bu ay gelsin mesleklerimiz inşallah sağlıkla evimize kucağımıza

ben kullandım

Bendede pco var ben kullandım hep böyle hiç bişey anlamadım valla☹️ Adetim bittiğinde baslamadım ama bitti 1 hafta snra başlamıstm o hafta eşim yoktu elimede geçmemişti testler.. ya ozaman yumurtladım yada pcolu oldugum için böyle🥲
Belki de kacirdin o ara canim pcolu olup kullananlar cok bende deneyecegim insallah

X