KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Benim 4. Ayim bu ama evlendigimden beri o kadar uzun olmadi dongulerim baya kisaldi ama iste yinede kendimi fazla umitlendirmek istemiyorum acikcasi insallah vardir yoksa bile hayirlisiyla en kisa zamanda olur benim ve butun isteyenlerin

3 ayda nasıl hamile kaldın ya özellikle yaptın bi şey var mı ben 1.5 yıldır uğraşıyorum hiç bi sıkıntım yok hsg bile çekindim ama yok eşimde çok az hareketsizlik var ama ona da hamile kalmaya engel değil dedi doktor

inşallah faydasını görürsün canım . belli mi olur bakarsın tüp bebeğe gerek kalmaz .

kızlar 3 aşılamadan sonra ne oluyor devlet tüp bebeği ücretsiz mi yapıyor. birde devlette değer mi uğraşmaya çok zor diyorlar dosya açtırmak falan . devlet kaç defa ücretsiz aşılama yapıyor bu konularda hiç bilgim yok aydınlatır mısınız beni. teşekkürler

Ücretsiz değil %40 ınımı ne karşılıyor. Çoğunlukla kendileri yapmıyor karşılığı çek diye veriyor istediğin hastameye gidip kullanabiliyorsun

Doktor mfk yaparken karışım istiyor d vitamini folik asit sanırım bu gün bir de omega 3 ekleyecek daha sonra adet bitince ilişki 3 2 3 2 ve 21. Gün ilişki

Evet canim haklisin ama iste o rahme yerlesme ne zaman oluyor

Regl döngüsü geçtiği zaman. 4-5 haftadan sonra galiba. Zaten doktor o zamanlar kese görür ya..
Ben oğluma hamileyken bir salaklık edip yeğenimi kaldırdım. 7-8 haftalıktı. Ağırlığı öngörememiş ya da gebeliğe alışamamıştım bilemiyorum..
Sonrası kanama, günlerce evde yatma, iğneler, fitiller falan..

Dünden beri az az akıntım oluyor canlar ovuluasyonla takip ediyorum yumurtlama falan değil. Adete 5 ya da 8 günüm var. Adet öncesi akıntı ne zaman başlıyordu? Bu ara mıydı?

Rahme yerleşme yumurtalamadan sonra 6. Gün başlar. Yuvalanma gittikçe daha derine olur. Ve her aşamada ağır kaldırmak sakıncalıdır. Bazen farkedilmeye. Düşüklere sebep olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…