KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Benim 4. Ayim bu ama evlendigimden beri o kadar uzun olmadi dongulerim baya kisaldi ama iste yinede kendimi fazla umitlendirmek istemiyorum acikcasi insallah vardir yoksa bile hayirlisiyla en kisa zamanda olur benim ve butun isteyenlerin 😊
Sen test yaptın mı gebelik görünüyor mu cenım

Doktor mfk yaparken karışım istiyor d vitamini folik asit sanırım bu gün bir de omega 3 ekleyecek daha sonra adet bitince ilişki 3 2 3 2 ve 21. Gün ilişki
d vit ve karışım dedi canım karışımı yarın alıcam d viti dün aldım şuan adetliyim zaten bi kaç güne iter. sorun şu ki hayatımda ilk defa bu ay adeti kahverengi oluyorum bugün 5. gün. ilk 2 gün sadece 2 3 kere leke geldi o kadar o yüzden kaçıncı gündeyim bilmiyorum nasıl olacak.

3 ayda nasıl hamile kaldın ya özellikle yaptın bi şey var mı ben 1.5 yıldır uğraşıyorum hiç bi sıkıntım yok hsg bile çekindim ama yok eşimde çok az hareketsizlik var ama ona da hamile kalmaya engel değil dedi doktor

Evet özellikle yaptgm şey hayıt tohumu suyu kullanmıstım o ay bide preseed isimli bi jel kullanmıstım. O ay gebe oldgumu öğrendim.

Tabi nasip olacagı varms bunlarda vesile oldu diyelim.

Rahme yerleşme 6-10 gün arası baslıyor kuzular. Döllenme zamanına göre değişir bu zaman dilimi.🤭

Dünden beri az az akıntım oluyor canlar ovuluasyonla takip ediyorum yumurtlama falan değil. Adete 5 ya da 8 günüm var. Adet öncesi akıntı ne zaman başlıyordu? Bu ara mıydı?
Benimde az önce akıntım başladı adetten önce 5inci günüm galiba bu ay yine olmado sancılandım 😭

Bebişlenin gelin bekliyoruz sizi kızlar o minnak göbişleriniz minnak bebeklerinizle dolsun inşallah😍😍😍🙏🏻🙏🏻🙏🏻

bence aklıma gelen başıma geldi lafı çok doğru. çevremde de 1-2 örneği var. geçenlerde eşim hep ya çocuğum olmazsa korkusu vardı diyince bunu düşündüm. çünkü eşimin bekarken böyle şeyleri düşündüğünü bilmiyordum ve bende hep düşünürdüm bir birimizi bulmuşuz gibi.
Ben de bu düşünceye çok inanıyorum.. Bir kaç arkdaşım için çok üzülüyordum, nasıl dayanılır çok kötü bir durumdur ya bizim de olmazsa diye düşüncelerle 1 yıl oldu olmuyor..

Regl döngüsü geçtiği zaman. 4-5 haftadan sonra galiba. Zaten doktor o zamanlar kese görür ya..
Ben oğluma hamileyken bir salaklık edip yeğenimi kaldırdım. 7-8 haftalıktı. Ağırlığı öngörememiş ya da gebeliğe alışamamıştım bilemiyorum..
Sonrası kanama, günlerce evde yatma, iğneler, fitiller falan..
Anladim canim bakalim yarin sabah ilk idrarla yapicam pek umidim yok ama insallah vardir

regl olcak gibi sancim var belim kasiklarim bacaklarim bi geciyo tekrar geliyo bugun cok yurudum ondan olabilir mi yada regl geliyo galiba dahada 5 gun var ama 😔

regl olcak gibi sancim var belim kasiklarim bacaklarim bi geciyo tekrar geliyo bugun cok yurudum ondan olabilir mi yada regl geliyo galiba dahada 5 gun var ama 😔
Benimde ayni canim sancim cok yok ama kasiklarim da bi huzursuzluk var ve belim agriyor insallah bebis vardir 😊

X