KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Canım benim ilk gebeliğin oğlum 9 10 ay sonra oldu o ay da ovulasyon ile takip ettim yumurtlama dönemi ni değerlendirdim sonra ev alma telaşına girdik ev inşaat pisligiyle duruyordu bi guzel temizledim 1 hafta sonra gittim 10 cm topuklu ile düğünde zıplaya zıplaya oynadım ertesi günü ev taşıdım hemde ne taşınmak ağırlıklar mi tasimadim neler neler ilk gece yeni evimde gördüğüm tek ruya pozitif idrar testiydi ertesi gün test yaparım ki ben hamileyim çok sukur hiç bise olmadi
Ya kizlar sizde de su oluyo mu her ay belki tutmustur tutunmaya calisiyodur diye kendimi dinleyip duruyorum gunluk rutin ev islerini bile yaparken varsa zarar verirmiyim dusuncesiyle dogru duzgun yapasim gelmiyo daha once gebelik yasayan hanimlar oyle kolay kolay bisey olmaz degil mi tutmus olsa bile

Kizlar bı kaç gündür bakamadim hiç buralara.hamis haberleri gelmiş ne güzel🙏adetime 10 ve 9gun kala test yapıp silik çizgi çıkmıştı 9gun kala gttim kan verdim 1.60 dedi sağlık ocağındaki doktor.birde kafam karıştı iki kez yapmışlar labaratuvar di ilki olmamış falan dedi ama sonucu e nabiza bile düşmedi.ondan sonraki günler farklı marka test de yaptım yine çizgi çıktı ilk saniyelerde.bat 6gun kaldı niye böyle oluyor bı fikri olan tecrübesi olan varmı daha önceden.ilk idrarla değil normalde yaptım yine çizgi çıkıyor.heosi bozuk olma ihtimali olamaz sanirim

Kizlar bı kaç gündür bakamadim hiç buralara.hamis haberleri gelmiş ne güzel🙏adetime 10 ve 9gun kala test yapıp silik çizgi çıkmıştı 9gun kala gttim kan verdim 1.60 dedi sağlık ocağındaki doktor.birde kafam karıştı iki kez yapmışlar labaratuvar di ilki olmamış falan dedi ama sonucu e nabiza bile düşmedi.ondan sonraki günler farklı marka test de yaptım yine çizgi çıktı ilk saniyelerde.bat 6gun kaldı niye böyle oluyor bı fikri olan tecrübesi olan varmı daha önceden.ilk idrarla değil normalde yaptım yine çizgi çıkıyor.heosi bozuk olma ihtimali olamaz sanirim
Lh testin varmı elinde birde ondan yap istersen.eger testte çift çizgi çıkıyorsa yani idrara gecdiyse lh testi de t koyu çıkar.

Acilde kan ver sonucu iki saate öğrenirsin canım, kafan net olur en azından

Eklentiler

• 0FAF5317-5D92-4607-83FC-11BA67B5FEB3.jpeg
    0FAF5317-5D92-4607-83FC-11BA67B5FEB3.jpeg
    57,2 KB · Görüntüleme: 60
Catlatma ignesi kullandın mı bu ay eğer kullanmışlar onun etkisi olabilir

Canım benim ilk gebeliğin oğlum 9 10 ay sonra oldu o ay da ovulasyon ile takip ettim yumurtlama dönemi ni değerlendirdim sonra ev alma telaşına girdik ev inşaat pisligiyle duruyordu bi guzel temizledim 1 hafta sonra gittim 10 cm topuklu ile düğünde zıplaya zıplaya oynadım ertesi günü ev taşıdım hemde ne taşınmak ağırlıklar mi tasimadim neler neler ilk gece yeni evimde gördüğüm tek ruya pozitif idrar testiydi ertesi gün test yaparım ki ben hamileyim çok sukur hiç bise olmadi
Ay masallah baya dayanikli bi bebeymis seninki 😂 rabbim hayirli evlat eylesin. Ay icim rahatladi ya ne bileyim oyle takiliyodu kafama iste bide gunum var ayin 21 inde dip bucak temizlik yapmam lazim 😂

Bende bugün kontrole gittim sağ tarafında bı yumurtam 16 mm dedi doktor pazartesi iğne dedi. Pazar . Salı ve Çarşamba gününü değerlendirin dedi...

Aynen kuzum hayırlısı kimisinin 7 gün önceden belli oluyo. Kimisi de 10 gün sonra yansıyabiliyormus.. en neti adet tarihini beklemen dedi. Nasip bekliyoruz🤭 ara ara karnıma ağrılar giriyor biraz da mide bulantım var ama bilmiyorum biraz umut kırıldı tabi🥺
Daha çok var canım batına baksana neler gördük ne mucizelere şahit olduk buralarda belki de vardır umudunu kırma 🥰

Elinde yoksa sırf onun için alma bence ben varsa diye dedim.farkli marka HCG testleri al o şekilde dene istersen.diger testlerin nasıl cikdi görüntüsü varmı.
Arkadaşın biri kuruma çizgisi olup olmadığını suya tut eğer kaybolursa kuruma çizgisi oluyor dedi öylede denedim ama kaybolmadi doğruluk payı varmı bilmem tabi ama denedim☺️

Eklentiler

• IMG_20211105_212739.jpg
    IMG_20211105_212739.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 76
  • IMG_20211103_100709.jpg
    IMG_20211103_100709.jpg
    35,5 KB · Görüntüleme: 81
  • IMG_20211103_003754.jpg
    IMG_20211103_003754.jpg
    30,5 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_20211102_082731.jpg
    IMG_20211102_082731.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 76
Arkadaşın biri kuruma çizgisi olup olmadığını suya tut eğer kaybolursa kuruma çizgisi oluyor dedi öylede denedim ama kaybolmadi doğruluk payı varmı bilmem tabi ama denedim☺️
Var gibi duruyo canim gecikme var mi

X