KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar merhaba her ne kadar pek aktif olamasam da hepinizi az çok takip ediyorum Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah bata 1 gün kala biraz önce yaptığım teste bakabilir misiniz biraz yeniyim bu konularda ❤️
Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🌼 🌺

Kızlar biliyorsunuz regl olmadım normal zamanda regl olsaydim bugün 12. Günümde prowomen e başladım bugün birde dunden beri tarlusal iciyorum öğleden sonra ve şimdi yapışkan akıntı geldi yumurtla olabilirmi regl olmadan? Beta dün 0.72 di hamile degilim lh testi yaptım bakarmısınız Yusra-61 Yusra-61 A R Y A A R Y A SevimliKedii SevimliKedii M mavili_yeshll G gizemsu takviye akıntı yaparmı yada tarlusal ☺

Eklentiler

• 20211104_213443.jpg
    20211104_213443.jpg
    128,9 KB · Görüntüleme: 67
  • 20211104_213432.jpg
    20211104_213432.jpg
    163,3 KB · Görüntüleme: 63
Canım kullandığın ilaçtan da olabilir ama mayıs grubunda bi kız vardı 10 gün gecikince doktora gitmiş denk gelene bak ki o gün yumurtlama olmuştu. Yani hiç adet olmadan gecikip 2. Kez yumurtlamıştı. Oluyor yani. Bu aradda prowomen akıntı yapmıyor. Turlusol u bilmiyorum ama
Kızlar biliyorsunuz regl olmadım normal zamanda regl olsaydim bugün 12. Günümde prowomen e başladım bugün birde dunden beri tarlusal iciyorum öğleden sonra ve şimdi yapışkan akıntı geldi yumurtla olabilirmi regl olmadan? Beta dün 0.72 di hamile degilim lh testi yaptım bakarmısınız Yusra-61 Yusra-61 A R Y A A R Y A SevimliKedii SevimliKedii M mavili_yeshll G gizemsu takviye akıntı yaparmı yada tarlusal ☺

Canım kullandığın ilaçtan da olabilir ama mayıs grubunda bi kız vardı 10 gün gecikince doktora gitmiş denk gelene bak ki o gün yumurtlama olmuştu. Yani hiç adet olmadan gecikip 2. Kez yumurtlamıştı. Oluyor yani
Anladım benimde 11.gün bugün gecikmenin test yumurtlamaya yakın cikti

Canim ilk resim dekinde t daha koyu görüyorum ama ikisini aynı anda mi yapdin.ilk test yumurtlama gibi sanki 🤔

Slm kizlar bende bu ay klomen +çatlatma iğnesine oldum dün adetin 12.gununde kontrole gittim 16mm tek yumurta bu gece vur dedi Dr dün akşam vurdum iğneyi ama hiç umudum yok 16mm de olurmu umut varmıdır

Slm kizlar bende bu ay klomen +çatlatma iğnesine oldum dün adetin 12.gununde kontrole gittim 16mm tek yumurta bu gece vur dedi Dr dün akşam vurdum iğneyi ama hiç umudum yok 16mm de olurmu umut varmıdır
36 saat sonra çatlayacak ya o zamana 2 3 mm daha büyür. Doktoruna güvenmiyorsan değiştirmelisin ama

Yapışkan ise yumurtlama yolda demektir.test daha belirgin olsaydı iyiydi çok anlayamadım ya 🙈

X