KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar merhaba her ne kadar pek aktif olamasam da hepinizi az çok takip ediyorum Rabbim hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah bata 1 gün kala biraz önce yaptığım teste bakabilir misiniz biraz yeniyim bu konularda ❤️
Hamilesiniz tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağınızada almanızı nasip etsin.

Yas kac canim ne zamandir deniyorsunuz benim 4 ay oldu onceki ay doktor polikistik over dedi kilo verdikce iyilesir aldikca kotulesir ama sen gebe kalirsin biraz daha deneyin olmazsa esine bi baktirirsiniz dedi bende eger gebelik yoksa ovulasyon testi deneyece

Cahım gliforun kaç mglık? Günde 1 kere mi alıyorsun
1000 lik sabah yarım akşam yarım kırıp içiyorum

Doktorum adetinin 21. Günü gel progesteron hormonuna bakalım demişti bugün gittim. Rahîm ultrasonuyla yumurtalara baktı 5mm çok kucukprogesteron hormon seviyene göre tedavi başlayalım dedi. Pcos hastasiyim bunu yaşayan var mi aranizda?

Kızlar bat a 1 yada 2 gün kalmıştı ve kan testi yaptırdım sonuç 151 ♥️♥️ dua eden herkese ve yeni gebelere çok teşekkürler. Çok heyecanlıyım 2. Çocuk olsa bile. Ins değerlerim artar ve sağlıkla doğar. Daha önce bir düşük oldu. Belirtilerim göğüslerde hafif sızı ve beyaz akıntı. Bir de duygusal dalgalanmalar.
Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah darısı herkese inşallah gözünüz aydın 🌼🌼

Daha önce soğan kürü yaptım o zamanlar 2tane kistim vardı biri7 biri4 cm ikiside aynı yerdeydi soğan ve hayıt tohumu içtim 3ayda Kist gitmişti bu ay tekrar klomen kullandım tekrar oluştu bu sefer sadece hayıt tohumu içiyorum bu klomen yüzünden kaç ayım gitti

Mavigrill Mavigrill @Yusra30 @HTCNM @HaticeK06 @Sasa234 @KelebekkB @Esrakcshn ve aklıma gelmeyen diğer kizlar HAMİLEYİM Allahım bana bir mucize verdi resmen inanamıyorum , hikayemi bilen arkadaşlarımda var ben kısaca yazacağım.ben bu adetinle TUP BEBEGE basliyordum tüm işlemlerimi hallettim raporumu aldım adetimi beklerkennn adetim dün gelmedi🤭bugün sabah gttim kan verdim sonucum cikdi Allahımin bana en güzel hediyesi oldu inşallah devam eder rabbim nasip eder.2 buçuk seneye yaklaşıyordum isteyeli kimyasal gebelik bile olmadı.hsg sperm testi vs vs sonra amh değerim ilk 0.90 cikdi sonra ozelde verdik 1.30 cikdi sonra tüpe başlayacağım hastanedeki doktor bu amh uyumsuz görünen sayına göre ben tekrar test istiyorum dedi ve yine 1 kusur cikdi.asilmanin şansı az tüp bebek yapalım şansımız artsin dedi tamam dedim vs vs.vaska hiç bir sorun gorunmuyordu Allah'ıma şükür ve tüp yolunda doğal hamile kaldım 🤭🤭🤭bunu yazmak bile bir değişik geliyor kelimelerim kifayetsiz kalıyor.allahim isteyen bekleyen herkese nasip etsin inşallah.hamile kalamayacagim sanırdım artık olsa olurdu bu zamana kadar diye ama öyle değilmiş çok şükür. Allah'tan kısa anlatiyordum kusuruma bakmayın 🥰🥰🥰❤️❤️❤️ he birde c.tesi günü test yapmisdim bembeyaz negatifdi oturup ağlamıştım olmadı yine diye 🤭
Hayırlı olsun Rabbim hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah sabrın sonu selamet 🌺🌺

Ben lekeler geldiğinde başlamıştım hem adet söktürücü özelliği de var.yumurtlamaya kadar içtim sonra bıraktım

Kızlar bat a 1 yada 2 gün kalmıştı ve kan testi yaptırdım sonuç 151 ♥️♥️ dua eden herkese ve yeni gebelere çok teşekkürler. Çok heyecanlıyım 2. Çocuk olsa bile. Ins değerlerim artar ve sağlıkla doğar. Daha önce bir düşük oldu. Belirtilerim göğüslerde hafif sızı ve beyaz akıntı. Bir de duygusal dalgalanmalar.
Tebrik ederim senin adına çok mutlu oldum 😂darısı başımıza 🙏🏻

Canım kaç yıldır bebek istiyorsunuz bir de ne gibi belirtilerin var. Şimdiden hayırlı olsun canım
Canım Allah razı olsun kan testi yarın yaptıracağım pozitifse ilk gebeliğim olacak inşallah 1 buçuk yıllık evliyim 5 aydır istiyorduk ovulasyon takibiyle takip ettim 4 aydır belirti olarak adet olacak gibi kasık ağrısı var ara ara giriyor göğüs hassasiyeti midem bir garip bi de bu kadar.
Rabbim sana da nasip etsin en kısa zamanda inşallah hepimiz için çok dua ediyorum

@dk-ck @Yusrackfatma kizlar durum 10 Kasım diyorsunuz e bende 5 gunnkala yaptım negatif çıktı ama 4 gün var belli olmuyor hatta arkadaşım 5 gün kala kan verdi çıkmadı adete 1 gün kala test yaptı 5 TL ye aldığı ve pozitif çıktı umudu kaybetmeyi bırakın lütfen daha var batlara hadi bakalım beklemekteyiz ☺️

Kızlar belirttiğinız adet tarihinden çok önce test yapmışsınız..Herkesin testlerdeki göstergeleri aynı dönemde olmaz..Listeye negatif olarak girmedim..Adetiniz gecikince testi tekrarlayip bildirin teşekkurler 😁😁😁
@Yusrackfatma
Z Zennep
@Gizemsu07
M mavili_yeshll
Ben test yapmadım bugün adet oldum erken geldi.yeni bat tarihim 30kasim tâbi erken gelmezse sana zahmet günceller misin

Öylede canım aşılamada oran doğal yolla gebe kalmak la aynı gibi bişey miş 3 aşılama 1 tüp bebeğe eş değer. Hızlı sonuç için tüp bebek deniyor şimdi çoğu
Bizim ileri hız 0 olduğu için öncelikle aşılama olan en mantıklısı spermler yumurtaya ulaşamadığı için gebelik oluşamıyor . 3 aşılama 1 tüp bebek doğru evet ama ya ilk aşılamada tutarsa 😉

Bizim ileri hız 0 olduğu için öncelikle aşılama olan en mantıklısı spermler yumurtaya ulaşamadığı için gebelik oluşamıyor . 3 aşılama 1 tüp bebek doğru evet ama ya ilk aşılamada tutarsa 😉
Takviye falan kullanmadı nız mı hiç bizimde ileri Hareket 1 Di şuan 25 oldu

X