KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Seninki ilk defa oluyorsa Kist olabilir Bende öyle oluyorum genelde adetten bir hafta once lekeler gelir ama benimki kistten değil her zaman böyle olur

Bence daha cok erken canim biz 3 aydir deniyoduk doktor daha erken biraz daha deneyin tamamen iki tarafta saglikli bile olsa her ay gebe kalma sansi yuzde 25 mis

Seninki ilk defa oluyorsa Kist olabilir Bende öyle oluyorum genelde adetten bir hafta once lekeler gelir ama benimki kistten değil her zaman böyle olur
hadi yaa daha önce kist olmadı bildiğim kadarıyla . raim filmide çekindim doktor bişey demedi. sonra yumurtlamayı da geç gördüm ama çatladı yumurtam .

Daha benim 1gun adetimin geciktiğini bilmem hep erken gelir adet ten bir hafta önce de lekeler gelir bir türlü test yapmak nasip olmadı
Bende de 3 aydır erken oluyorum normalde 28 27 26 olurum hep ama 3 aydır 24 23 günde olmaya başladım bu ay da işte 7 Kasım gösteriyor bekleyim Barım ne yapım 5 gün kala bembeyaz çıktı öle canım sende bı yap bence dicem ama yapınca çıkmayınca da üzülüyoruz bana baksana 5 gün önceden stres yapmaya başlamıştım

hadi yaa daha önce kist olmadı bildiğim kadarıyla . raim filmide çekindim doktor bişey demedi. sonra yumurtlamayı da geç gördüm ama çatladı yumurtam .
Benimki de çatlatma iğnesi olduğum halde kist çıktı.kist adet düzenini bozuyor maalesef klomen kullanmismiydin genelde o kist yapıyor git bir doktora görün istersen

Daha benim 1gun adetimin geciktiğini bilmem hep erken gelir adet ten bir hafta önce de lekeler gelir bir türlü test yapmak nasip olmadı
Yanlıs yazdım sana canım test için kusura bakma hatlar karıştı ya başım ağrıyor biraz nedense bir aglamakliyim bir dey deyim mi önceden adet olunca en azından stres yapmıyorsun aceba alsam mı test yapsam mı sıkıntı bence valla insan daha çok stres oluyor hayırlisi olsun canım hakkımızda işte ben bu ay olmazsa ovulosyon la takip edeceğim birde hayıt tohumu diyorlar senin de bir bilgin varmı denesek mı acep

Benimki ayın 10 su bir hafta önce de lekelenme başladı toplasan 12 gün temizdim

Ben bu ay kullanmıştım canım şimdi tekrar kullanacağım

Benimki de çatlatma iğnesi olduğum halde kist çıktı.kist adet düzenini bozuyor maalesef klomen kullanmismiydin genelde o kist yapıyor git bir doktora görün istersen
yok canım kullanmadım .femara kullanıyordum ama onuda 3 aydır kullanmadım. bu ay başlıycam yine. bende rahim filmine yordum. onun arkasından 3 ay kanamam olmuştu içerde biriken kandan dolayı her halde dedim

Yanlıs yazdım sana canım test için kusura bakma hatlar karıştı ya başım ağrıyor biraz nedense bir aglamakliyim bir dey deyim mi önceden adet olunca en azından stres yapmıyorsun aceba alsam mı test yapsam mı sıkıntı bence valla insan daha çok stres oluyor hayırlisi olsun canım hakkımızda işte ben bu ay olmazsa ovulosyon la takip edeceğim birde hayıt tohumu diyorlar senin de bir bilgin varmı
Ben bu ay kullanmıştım canım şimdi tekrar kullanacağım
İnsAllah güzel sonuçlar alırız cnm ya bende olursam baslayacagim işte nasıl yapıyorsun hayıt tohumu

yok canım kullanmadım .femara kullanıyordum ama onuda 3 aydır kullanmadım. bu ay başlıycam yine. bende rahim filmine yordum. onun arkasından 3 ay kanamam olmuştu içerde biriken kandan dolayı her halde dedim
Bende çektirdim ama bende 3 4gun leke geldi git bir baktır bence geçen ay ben öyle oldum adet olamıyordum kahverengi kanla karışık geliyordu doktora gittim kist çıktı

Sabah aç karnına birde gece yatmadan bir bardak suyu kaynat hayıt tohumu biraz ez daha etkili oluyor kaynayan suyun içine 1tatli kaşığı at 2 3saniye sonra kapat çok kaynatirsan içemez sin ağzını kapat 10dk demlensin sonra da iç.afiyet olsun yarasın inşallah
kist olunca doktorlar bişey yapıyor mu canım
Evet verdikleri doğum kontrol hapı ama ben kullanmıyorum bitkisel birşeyler yapiyorum

Evet 2 ay çok çok erken karar varabilmek için. Muhtemelen çokca stres yapıyorsun.

Ben 5 yıl önce iki gebelik yaşadım. Biri düşük biri doğum. 37 yaşındayım. 4 aydır olmuyor belki hormon testi yapar dedim ama doktor vajinal muayeneyi uygun gördü.
Ben bu sefer gebelik öncesi kontrol olmamıştım ihmal ettim. Kafam rahatladı en azından bir sorun olmadığını öğrendim. Bundan sonra daha rahat psikolojide olurum..

İlkinde de sadece vajinal muayene olmuştum. İkisi de 2. denemeden sonra oldu. Daha sonra da olabilirdi. Denemeye devam Allah bilir gerisini.
Senin de ne zaman olacağı belli değil. Ama stres çok etkiliyor.

bitkisel ne yapıyorsun . hastaneye gitmeye vakitim yok şu sıra maalesef

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…