KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

O yine iyi ben adet olacam diye topik açmıştım mayıs da adet olmamıştım haziranda olmuştum ilkti ve birdaha gelmesin başıma korkunçtu :KK70:yani topigimde adım yoktu :-)
Demek yumurtlama topiği açsak o ay yumurtlamıcaz öyle bi şans bizdeki :-)
Akdldlfkk olası sonum bu benimde hepinizi gondericem 😁🤣
Valla sen gönderirsin bende yanında not alırım gidenleri bu gidişle😂

Klomene başladım adetin 4. Günü adetim biter bitmez başladı akıntı iğneden sonra arttı
Valla acaba bende işe yaramıyor mu ben anlamadım ki ya yumurtalarım büyüyor ignede oluyorum ama akıntı normal olan akıntım benim her zaman çok akıntım olmuyor zaten de

Çatlama oldu mu sizce yoksa dün ve bugün yumurtlama mi normalde çatlama hemen olurdu

Eklentiler

• IMG_20211104_163141.jpg
    IMG_20211104_163141.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 42
Merhaba arkadaşlar dün hcg testi yaptırdım sağlık ocağında sonuç 0.1 di.Bugün hastaneye genetik sonuçlarımı almaya gittim,doktordan hcg tahlili yapmasını istedim bugün ki sonuç 1.9 çıktı.Dün 0.1 Bugün 1.9 sizce var mıdır? Böyle bir durum yaşayan arkadaş var mı ya da bilgisi olan.Yardımcı olırsanız çok sevineceğim.🙏

Kızlar bu ay MFA yöntemini deneyecek olan var mı yada daha önce denemiş olan. birde bunu yaparsak ovulasyon testi yapmayalım mı bende denemek istiyorum bu ay ama ovulasyonu da bırakmak istemiyorum çatlarım yumurtlama oldu mu olmadı mı diye :)
Canım ben bu ay mfk yöntemini deneyeceğim ovülasyon testini hiç kullanmadan :)

Açtım topigi bilgiler lazım 😁

Benim sat 3 Kasım , bat 29 Kasım diye gidiyor. Aralık ta işim yok hala :KK48:

Dün regl oldum dedim ama hala yoğunluk yok. Belki Aralık'a sarkar benim bat :KK45:

Doktora gittim bugün. 4 aylık deneme çok erken hormon testine gerek yok dedi. Vajinal muayenede yumurtalıklar iyi durumda hormon testine gerek yok denemeye devam dedi.. Smear örneği aldı haftaya kontrole gidicem..

Neyse en azından sorun görünmüyor. Pazartesi de kan değerlerime baktırıp on bin bakımı yapmış olurum :KK45:

Merhaba arkadaşlar dün hcg testi yaptırdım sağlık ocağında sonuç 0.1 di.Bugün hastaneye genetik sonuçlarımı almaya gittim,doktordan hcg tahlili yapmasını istedim bugün ki sonuç 1.9 çıktı.Dün 0.1 Bugün 1.9 sizce var mıdır? Böyle bir durum yaşayan arkadaş var mı ya da bilgisi olan.Yardımcı olırsanız çok sevineceğim.🙏
Bu arada Bat 7 Kasım

Dün regl oldum dedim ama hala yoğunluk yok. Belki Aralık'a sarkar benim bat :KK45:

Doktora gittim bugün. 4 aylık deneme çok erken hormon testine gerek yok dedi. Vajinal muayenede yumurtalıklar iyi durumda hormon testine gerek yok denemeye devam dedi.. Smear örneği aldı haftaya kontrole gidicem..

Neyse en azından sorun görünmüyor. Pazartesi de kan değerlerime baktırıp on bin bakımı yapmış olurum :KK45:

Son 4 gün var bata canım benimde 7 Kasım bakalım beklemekteyim 5 gün kala test yaptım ama bembeyazdı☺️🤭 bu günde karnım ağrıyor azıcık olacak gibi hissediyorum ama son güne kadar bekleyip öğrenenler var bakalım aceba diyorum bazen hayırlısı artık canım ne yapalım 🥰
Daha benim 1gun adetimin geciktiğini bilmem hep erken gelir adet ten bir hafta önce de lekeler gelir bir türlü test yapmak nasip olmadı

Benimde ikinci ayım denemede bende yarın regl olursam hormon testi yapmak istiyordum ama kafam çok karışıktı erken mi diye . Ben de smear testi vajinal muayene hepsini yaptırdım hepsi temizdi yumurtalıklarım da da sıkıntı yoktu ben de hormon testi için kararsızdım benim için de erken diyecektir muhtemelen

Benim de kafam çok karışıktı 2 aydır deniyorum ama olmuyor dün test yaptım negatif yarın regl olacağım muhtemelen ben de hormon testi için gitmek istiyorum ama erken midir diye kafam karışmıştı ben de bütün testlerimi vajinal muayenemi yaptım her şey olumlu bir sıkıntı yoktu ama hormon için erken mi yapmalımıyım kafam çok karışık

X