KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Merhaba arkadaşlar lütfen bilginiz varsa yardımcı olur mısunuz
Ovulasyon testi kullandım ve pik günleri değerlendirdim ardından göğüslerimde şişme ve dokununca inanılmaz ağrı hissettim bu böyle 5 6 gün sürdü sonra ağrı kayboldu ama şişlik hala var bat 2 gün kaldı ama ağrılarımın geçmesi beni umutsuzlandırdı böyle bir durum yaşayıp gebe kalan oldu mu

Solgarı çok duydum iyiymiş baya teşekkür ederim

Canim bazılarında hiç belirti olmuyor ben geçen ay bütün belirtileri yaşadım neredeyse hatta adetim 1 hafta geç geldi malesef biraz da psikolojik belirtiyi biz kendimize veriyoruz vücudumuz otomatikmen ona odaklanıyor

Tebrikler canım Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Valla ben heyecan yapmıyorum cok hemen kapılmak sonra zor oluyo ama bakcazzz
Yapma heyecan teste devam et sadece
Yumurtlama takip ettin mi canım? Deneyimlerini bizimle de paylaşabilir misin?

Bebişim hayırlı olsun, Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Yok etmedim canım. Bir tane uygulama kullanıyorum ona bakıyorum, ama adetlerim düzenlidir 27-28 günde bir olurum. Emzirdiğim için bu ay tutacağını da düşünmedim, süt korur dediler. Sadece gün aşırı ilişki oldu.
Merhaba benim yumurtlama günümden sonra göğüslerim çok şişti ve dokununca çok ağrıyordu . Şimdi bat 2 gün var hala dolgun göğüslerim ama ağrısı kayboldu ümidimi kesmem mi lazım

Hayır umudunuzu kaybetmeyin, çünkü benim de regle iki gün var ve göğüs hassasiyetim daha az şu anda.

Bizde hareket sorunu var canım. Bende de ilaç almazsam yumurtam çok geç gelişiyor geç yumurtlama yani yeteri kadar büyümüyor ilaçla düzenli olarak aynı zaman diliminde yumurtluyorum. Eşimin değerleri epey düzeldi geçen ay. Bu ay denedik ama yine olmadı maalesef henüz adetim sökülmedi ama sabah test yaptım yine tek çizgi

Hamile kalan arkadaşlarıma tekrar tebrik ediyorum Allah'ım en kısa zamanda bize de nasip etsin inşallah ilişkiden sonra nasıl bir pozisyonda duruyorsunuz sıcak su torbasının deneyen var mı aranızda bu ay nasıl hamile kaldığınızı bize de söylerseniz çok mutlu oluruz şimdiden çok teşekkür ederim

Canım öyle pozisyonlara çok takılma ya sadece ilişki sonrası eşin biraz beklsein o pozisyonda sıcak su torbasını bilmiyorum ama iyi geleceğini düşünmüyorum çünkü gebelik düşünenlere saunaya vs gitmeyin diyolar

Erken gebelik testi yaptınız mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…