KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar doktordan geldim
Soldaki 21lik yumurta 28 olmuş kistik diye raporladı
Sağdaki 7.5mmler 9 olmuş
Pazartesi 14.5mm çıkan sağdaki yumurta ise 14 olmuş
Doktor dedi 2 günde 17 olup çatlamış olabilir çünkü sıvı görüyorum dedi
İğneye gerek duymadı bekleyelim 21.gün progesteron bakalım dedi
Bu ay regl olacağımı garantilemiş oldum

Merhaba benim yumurtlama günümden sonra göğüslerim çok şişti ve dokununca çok ağrıyordu . Şimdi bat 2 gün var hala dolgun göğüslerim ama ağrısı kayboldu ümidimi kesmem mi lazım

Tebrikler canım Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Merhaba benim yumurtlamadan sonra göğüslerim çok ağrıdı ve şişti şuan bat 2 gün var şiş damarlar belli ama ağrı yok böyle bir şey yaşayıp gebe olduğunu öğrenen var mı

Ay var resmen senin döngün çok mu uzun canım? En son 30.günde falan tekrar pik görmüştün
Evet kuzum son catlamama göre hesapladım 8 gğn var adetime. Normalde bu kadar uzun olmuyordu bayadır döngüm ama bu ay baya uzadı ama baktım gecen senede şubat ayında mı ne oldugumda adetim 53.günde gelmiş. Gene öyle bir sey oluyo

Döngün bayaa uzunmuş. Aslında bende bazen 2.piki görüyorum ama yine de en uzun döngüm 38 gün oldu şuana kadar. Yumurta takibi yaptırınca bu ay 27.günde adet oldum.
Kaç yaşındaydın sen canım?

Döngün bayaa uzunmuş. Aslında bende bazen 2.piki görüyorum ama yine de en uzun döngüm 38 gün oldu şuana kadar. Yumurta takibi yaptırınca bu ay 27.günde adet oldum.
Kaç yaşındaydın sen canım?
Aslında hep böyle değil canım normalde 38-45 arası degisiyor bazen 30 da geldigi bile oluyo canı isterse bu 53 gün senede 1-2 falan denk geliyo herhalde bana bende yumurta takibi yaptırdıgımda 29.günde olmuştum adetimi kuzum. 27 yasındayım bugün dolu dolu doğum günüm 28 e girdim:)

Ne gibi belirtiler başladı acaba

Ben bu ay reglde hormon testleri denk gelsin deliye bezmialeme randevu aldım şimdilik. Ama orada doçent doktor ücretleri falan yüksek.
Diğer kontroller için devlet hastanesi istiyorum. Talep oluştururum..

Nörolojiye bahçelievler devlet hastanesine gidiyordum. Oradan da memnundum.

Öncelikle doğum günun kutlu olsun adetlerin düzensiz ve uzun çatlamayan yumurtan mı var? Doktor bunun için ilaç vermesi gerekiyordu verdi mi ?

Öncelikle doğum günun kutlu olsun adetlerin düzensiz ve uzun çatlamayan yumurtan mı var? Doktor bunun için ilaç vermesi gerekiyordu verdi mi ?
Kuzum teşekkür ederim.
Evet adetlerim genc kızlıgımdan beri hep düzensiz benım. Pko teshisi koymuştu temmuzda gittiğim doktor. Ama ben sonra bidaha hiç gitmedim çünkü cocuk düsüncesini sigorta bekleme süresinden dolayı erteledim. Sadece haziran ve temmuzda denedim cocuk yani. Birde şimdi ay sonunda basladım. Bana doktor gynopol vermişti pko için günde 2 tane iç dedi

Anladım canım dediğim gibi regle denk gelsin vs beklenince zaten olmuyor çünkü şehir hastanesinin randegulari açılır acilmaz doluyor nerdeyse.sen bulduğun tarihe alıp elinde var olan sonuclarini götür eksikleri onlar tamamlar zaten.

Çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine bol bol bitki çayları iç dinlen

Doğum günün kutlu olsun canım nice sağlıklı, mutlu seneler dilerim. Ben de bu ay 28 olucam. Aynıymışız inşallah bu ay pozitifi görürüz hediye gibi olur

Anladım canım teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…