KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Yok canım ovulasyon testi aksine gebelik varsa daha da koyulaşıyor mesela şuan test yapsam T çizgisi C den de koyu çıkıyor.. Regline yakın yine bakarsın bence yada merak içindeysen elinde test varsa her gün yap

kızdım şuan biz takviye

YANI KADININ ORGAZM OLMASI DAHA MI IYI
BEN SUNU KESFETTIM BIZDE DENIYORUZ KAC AY OLDU ORGAZM OLDUGUM ZAMAN ICERISI BAYA KASILIYOR ICERDE NE VARSA DISARI ATIYOR AMA ORGZM OLMADIGIMDA BOSALMADA SPERMLER ICERDE KALIYOR CIKMIYOR BILGINIZ OLSUN BANA MANTIKLI GELDI DOKTORA GIDIYORSUN BIR SORUN YOK DIYOR AMA OLMUYOR PUF NOKTAYI SOYLEMIYORLAR ISTEKSIZ OLUN ZEVK ALMADAN YAPIN HEPSI ICERDE KALIR DENEYIN BENCE

Ayy masallah çok sevindim darısı bize olsun inşallah seninle aynıydı bat tarihimiz bende hiç bir belirti yok şu anda

Incir prolaktini yükseltiyor yemeyin yahu yemeyin

Senide 3 evetle uğurluyoruz hoçcağal Hayırli olsun canım rabbim sağlikla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Eşin test yaptırdı mı?

Kızlar aranızda bu takviyeyi kullanan var kı memnun mu folbiol kullanıyordum ama bir faydasını görmedim acaba kullanan var mı aranızda ?

Eklentiler

• 41C6B766-FF49-42EC-815C-D93932A52A18.png
    164,6 KB · Görüntüleme: 47
Reggl oldum demiştim yeni bat tarıhı 28 kasım doktora gittim prolaktınım gene yükselmiş acaba neden yaa 41
Gebelik oluşursa 28 Kasımda ekleyeyim..Stres etkiler, incir, soda ve bazı yiyecekler etkiler, hayıt otunu sabah akşam iç düşürür

Ben Letu kullandıktan sonra olamıyorum zaten oluyormuş gibu yapiyorum allah affetsin adamı kandıriyorum resmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…