KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Kızlar bir haber de benden, adetime 7 gün var dayamadım yine test yaptım 😁 Bulantım ve kaşık ağrılarım belirginleşince dayanamdim testi yaptım. Gün içindeki ikinci idrarımve sonuç pozitif. Dualarınıza beni de ekleyin sağlıkla kucağıma alayım 🙏 Allah isteyen herkesin kucağına nasip etsin 🙏
Hayirli olsun canimmmm ☺️ Belietilerin neydi özellikle kasik agrisi bezaman basldi yumurtlamadan sonra?

Valla açıkcası ben ped bile takmıştım gelicek gibi hissiyat vardı ki hala var ama yinede işte umud ediyoruz bi deniyim dedim pozitifi gördüm hamilelik belirtisiyle şuan regl olma hissiyatı bence aynı. Ama tabi kasık batmalarım oluyo hep. . 5 gün var daha ben geçen hafta yaptığımda negatifti oyuzden yapsan negatifi görsen moralin bozulur hiç elleme. Gecikirsen yap daha iyi o strese sokma hiç kendini akışa bırak😀
Canım çıktımı sonucun

mavibeyazzz mavibeyazzz geçen ovu testimi paylaştığımda benim de yumurtlamadan sonra 3 4 gün daha pozitife yaklaşıyor gibi koyulaşmıştı çıktı demiştin sonra 2. Çizgi tamamen silindi mi? Benim de çatlamadan sonra 3 4 gün daha koyulaştı 2 gündür 2. Çizgi kalbim kadar beyaz 😂 test yapmayı bıraksam mı artık bilemedim

Kızlar bir haber de benden, adetime 7 gün var dayamadım yine test yaptım 😁 Bulantım ve kaşık ağrılarım belirginleşince dayanamdim testi yaptım. Gün içindeki ikinci idrarımve sonuç pozitif. Dualarınıza beni de ekleyin sağlıkla kucağıma alayım 🙏 Allah isteyen herkesin kucağına nasip etsin 🙏
Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin 🤱 bi sorunun varmıydı bide ne zamandır deniyorsunuz

Kızlar size birsey sorucam bilginiz varsa yazabilirseniz sevinirim smdi biliyorum tsh yüksekliği azda olsa gebeliğe engel birde benim insulin direncim vardi glifor kullandim onu hallettik ama yinede kullan dedi sanırım hamile kalınca biraktiricak tsh de 3 ay önce 5.4 tü benim ama geçen ya 4e inmis dedim ki tsh indiren Bi ilaç verseniz kullansam bana dediki senin troidine baktık normal dedi oyuzeen gerek yok ilaca dedi benimde aklıma takıldı ozaman neden yüksek bu tsh kendisi nası indi onuda anlamadım inşallah daha da iner
Benim tsh 3. 19 çıktı doktor 2 buçuğun altında olsun dedi ben de dahiliye gitcem umarım ilaç verir normal deyip vermeyebilir

Gözünüz aydın olsun sağlıkla kucağınaza alın inşallah 🤗🤗

Teşekkürler kızlar herkese 💜 Herhangi bir sorunum yoktu, ikinci ay denememiz. Özel bisey yapmadım sadece bir tane ovulasyon takip app indirdim onda yumurtlama 26 Ekim gösteriyordu ama bence daha erken oldu yumurtlama ki reglime 7 gün varken pozitif sonuç aldım demekki daha erken oldu yumurtlama. Adetin 10. Gününden itibaren 26 Ekim'e kadar değerlendirdik. Arada boş geçen 2 gün felan oldu sanırım. Geçen hafta çok yorgun hissediyordum ve uykum geliyordu, ama bu hafta daha dinctim. Sezeryan yerimin alt kısmında ağrı hissediyorum 5-6 gündür, batmazlar oluyor ve gün geçtikçe belirginleşti. 2 gündür gün içinde Bulantım oluyor kusma isteği gelmiyor ama midem bulanıyor. Bugün ağzımın ici özellikle üst damak kısmı çok tatsız. Bir de bilmiyorum belirti mi ama sezeryan dikisimin hemen altında bir şişlik hissediyorum hafif sertlik var. Iki gece çok terleyip uyanmistim belirtilerim bunlar

Hayırlısıyla gelsin bebişin:KK200::KK200::nazar::nazar::anne::anne::anne::anne:

Hayırlısı olsun canım hakkında 7 gün kala erken test mi canım belli olmaz genelde ama erken gebelik testini yaptınız aceba

X