KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

mavibeyazzz mavibeyazzz geçen ovu testimi paylaştığımda benim de yumurtlamadan sonra 3 4 gün daha pozitife yaklaşıyor gibi koyulaşmıştı çıktı demiştin sonra 2. Çizgi tamamen silindi mi? Benim de çatlamadan sonra 3 4 gün daha koyulaştı 2 gündür 2. Çizgi kalbim kadar beyaz 😂 test yapmayı bıraksam mı artık bilemedim
Yok canım ovulasyon testi aksine gebelik varsa daha da koyulaşıyor mesela şuan test yapsam T çizgisi C den de koyu çıkıyor.. Regline yakın yine bakarsın bence yada merak içindeysen elinde test varsa her gün yap :KK24:

Screenshot_20211102-160317_Chrome.jpg

kızdım şuan biz takviye

Kendini strese sokma canım bekle biraz daha inşallah olur 😍😍

Ben iki gebeliğimde de bir boş bir dolu yaptım hep hiç üst üste yapmadım canım ama nasip tabi. Dün değerlendirdiysen eşinde de sıkıntı yoksa zaten döller o yumurtayı ☺️ İçinden geldiği gibi yap. Bir de kızlar bu çok konuşulmuyor ama kadının orgazmı spermlerin yukarı taşınmasında çok etkili. Bilginiz olsun ☺️🤭
YANI KADININ ORGAZM OLMASI DAHA MI IYI
BEN SUNU KESFETTIM BIZDE DENIYORUZ KAC AY OLDU ORGAZM OLDUGUM ZAMAN ICERISI BAYA KASILIYOR ICERDE NE VARSA DISARI ATIYOR AMA ORGZM OLMADIGIMDA BOSALMADA SPERMLER ICERDE KALIYOR CIKMIYOR BILGINIZ OLSUN BANA MANTIKLI GELDI DOKTORA GIDIYORSUN BIR SORUN YOK DIYOR AMA OLMUYOR PUF NOKTAYI SOYLEMIYORLAR ISTEKSIZ OLUN ZEVK ALMADAN YAPIN HEPSI ICERDE KALIR DENEYIN BENCE

Kızlar bir haber de benden, adetime 7 gün var dayamadım yine test yaptım 😁 Bulantım ve kaşık ağrılarım belirginleşince dayanamdim testi yaptım. Gün içindeki ikinci idrarımve sonuç pozitif. Dualarınıza beni de ekleyin sağlıkla kucağıma alayım 🙏 Allah isteyen herkesin kucağına nasip etsin 🙏
Ayy masallah çok sevindim darısı bize olsun inşallah seninle aynıydı bat tarihimiz bende hiç bir belirti yok şu anda

Şuan prowomen kullanıyorum, inciri yağda beklettim onu yiyorum. Günde 1 yumurta 2 ceviz de iyi geliyormuş.

Otlardan Hayıt ve testere dişli aslan pençesi de öneriyorlar. Bir de çakşır suyu ya da kökü. Tabi hepsini aynı anda kullanmayın. Birini seçip odaklanın.

Size önerebileceklerim bunlar. Bir de yumurta masajı var. Onu yapıyorlar. Ebru ceylan youtube kanalında.
Incir prolaktini yükseltiyor yemeyin yahu yemeyin 😊😊

Kızlar bir haber de benden, adetime 7 gün var dayamadım yine test yaptım 😁 Bulantım ve kaşık ağrılarım belirginleşince dayanamdim testi yaptım. Gün içindeki ikinci idrarımve sonuç pozitif. Dualarınıza beni de ekleyin sağlıkla kucağıma alayım 🙏 Allah isteyen herkesin kucağına nasip etsin 🙏
Senide 3 evetle uğurluyoruz hoçcağal 😁🤚 Hayırli olsun canım rabbim sağlikla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah 🤲🤲🌸

Hmm. Peki sağlıklı yumurtlama için onerebileceginiz bı vitamin ilaç varmı? Bende çikolata kisti var amh 2.65 çıktı her ay ovu takibinde yumurtlamam oluyo ama sağlıksız yumurtlama heralde çünkü başka bı sorunumuz yok 1 sene oldu hala yok

Eşin test yaptırdı mı?

Kızlar aranızda bu takviyeyi kullanan var kı memnun mu folbiol kullanıyordum ama bir faydasını görmedim acaba kullanan var mı aranızda ?

Eklentiler

• 41C6B766-FF49-42EC-815C-D93932A52A18.png
    41C6B766-FF49-42EC-815C-D93932A52A18.png
    164,6 KB · Görüntüleme: 47
Reggl oldum demiştim yeni bat tarıhı 28 kasım :KK43: doktora gittim prolaktınım gene yükselmiş acaba neden yaa 41
Gebelik oluşursa 28 Kasımda ekleyeyim..Stres etkiler, incir, soda ve bazı yiyecekler etkiler, hayıt otunu sabah akşam iç düşürür 🌸😘

YANI KADININ ORGAZM OLMASI DAHA MI IYI
BEN SUNU KESFETTIM BIZDE DENIYORUZ KAC AY OLDU ORGAZM OLDUGUM ZAMAN ICERISI BAYA KASILIYOR ICERDE NE VARSA DISARI ATIYOR AMA ORGZM OLMADIGIMDA BOSALMADA SPERMLER ICERDE KALIYOR CIKMIYOR BILGINIZ OLSUN BANA MANTIKLI GELDI DOKTORA GIDIYORSUN BIR SORUN YOK DIYOR AMA OLMUYOR PUF NOKTAYI SOYLEMIYORLAR ISTEKSIZ OLUN ZEVK ALMADAN YAPIN HEPSI ICERDE KALIR DENEYIN BENCE
Ben Letu kullandıktan sonra olamıyorum zaten oluyormuş gibu yapiyorum allah affetsin adamı kandıriyorum resmen 😁

X